О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2014 - 2016 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июля 2014 года N 28/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 августа 2014 года N 3434. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 362)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2014 № 362).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 июля 2014 года № 20/248-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О бюджете Глубоковского района на 2014 - 2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 22/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3145, опубликовано 21 января 2014 года в газетах «Ақ бұлақ», «Огни Прииртышья») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5021619 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1609907 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5115,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 104644,7 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3301952 тысяч тенге;
2) затраты – 5049726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 85494 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 94270 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8776 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 28/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 01 тамызда № 3434 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 362 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 362 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 20/248-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3398 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы» Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3145 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы «Ақ бұлақ», «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5021619 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1609907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5115,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 104644,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3301952 мың теңге;
2) шығындар - 5049726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 85494 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 94270 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8776 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -113601 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 113601 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 94270 тысяч тенге;
погашение займов – 8776 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28107 тысяч тенге.»;
абзацы первый, второй пункта 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 69468 тысяч тенге, в том числе:
24559 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 3150 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв – 1500 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты – 950 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 700 тысяч тенге.»;
в пункте 11:
абзацы второй и третий изложить в новой редакции:
«услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 220416,4 тысяч тенге согласно приложению 5;
капитальные расходы государственного органа в сумме 2697 тысяч тенге согласно приложению 6;»;
абзац пятый изложить в новой редакции:
«обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 10201 тысяча тенге согласно приложению 8;»;
абзац девятый изложить в новой редакции:
«реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» в сумме 84591,8 тысяча тенге согласно приложению 12;»;
абзац одиннадцатый изложить в новой редакции:
«ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 9824,4 тысячи тенге согласно приложению 14.»;
приложения 15681214 изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
А. Бурдаков
Секретарь Глубоковского
районного маслихата
А. Баймульдинов
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного
маслихата от 24 июля 2014 года
№ 28/4-V
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -113601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113601 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 94270 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8776 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 28107 мың теңге.»;
5-тармақтың бірінші, екінші абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
«5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 69468 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмекке 24559 мың теңге;»;
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«9. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2014 жылға 3150 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
төтенше резерв – 1500 мың теңге;
шұғыл шығындарға резерв – 950 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттерді орындауға резерв – 700 мың теңге.»;
11-тармақта:
екінші және үшінші абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
«қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 5 қосымшаға сәйкес 220416,4 мың теңге сомасында;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары 6 қосымшаға сәйкес 2697 мың теңге сомасында;»;
бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 8 қосымшаға сәйкес 10201 мың теңге сомасында;»;
тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
««Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға 12 қосымшаға сәйкес 84591,8 мың теңге сомасында;»;
он бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу мен абаттандыруға 14 қосымшаға сәйкес 9824,4 мың теңге сомасында.»;
осы шешімнің 123456 қосымшаларына сәйкес 15681214 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Бурдаков
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Баймульдинов
Глубокое аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 шілдедегі № 28/4-V
шешіміне 1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының