О внесении изменений и дополнения в решение Тарбагатайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 18-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2014-2016 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2014 года № 3261. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 декабря 2014 года № 132)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2014 № 132).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3240) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата «О бюджете Тарбагатайского района на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3144, опубликовано в газете «Тарбагатай» от 23 января 2014 года № 8-9, от 25 января 2014 года № 10-11 и от 30 января 2013 года № 12) следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 494 811,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 603 588,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 602,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 855 621,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 467 307,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 226,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 30 492,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 266,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 68 866,0 тысяч тенге, в том числе:

"2014-2016 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі N 20-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде N 3261 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 132 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты аппаратының 15.12.2014 № 132 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3240 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы» Тарбағатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3144 нөмірімен тіркелді, «Тарбағатай» газетінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 8-9, 2014 жылғы 25 қаңтардағы № 10-11 және 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 12 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 494 811,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 603 588,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 602,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 855 621,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 467 307,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 25 226,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 30 492,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 266,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 68 866,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 68 866,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 226,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 226,0 тысяч тенге;
поступление займов – 30 492,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5 266,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 362,9 тысяч тенге.»;
в пункте 11 абзац первый изложить в следующей редакции:
«Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 1 100 357,0 тысяч тенге.»;
пункт 11 дополнить абзацем следующего содержания:
«На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 165 648,0 тысяч тенге.»;
приложения 146789 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Б. Боранжанов
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата
М. Магжаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата от " 19 " апреля 2014
года № 20-2
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата от "25" декабря 2013
года № 18-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. ДОХОДЫ

қаржы активтерін сатып алу – 68 866,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 226,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 226,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 30 492,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 266,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 41 362,9 мың теңге.»;
11 тармақта бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«2014 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 100 357,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
11 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер емес қызметкерлеріне, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің қызмеркерлеріне лауазымдық жалақыларына ай сайынғы еңбектің айрықша шарттары үшін үстеме ақы төлеу үшін – 165 648,0 мың теңге.»;
аталған шешімнің 146789 қосымшалары осы шешімнің 123456 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Боранжанов
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Мағжаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
" 19 " сәуірдегі № 20-2 шешіміне
№ 1 қосымша
Тарбағатай аудандық
мәслихатының 2013 жылғы
"25" желтоқсандағы № 18-2
шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
I. КІРІСТЕР