О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 151 "О бюджете Уланского района на 2014 - 2016 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04 ноября 2014 года N 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2014 года N 3545. Утратило силу (письмо аппарата Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3508), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 151 "О бюджете Уланского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3160, опубликовано в газете "Уланские зори" от 31 января 2014 года № 8) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4557289,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 867281,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7544,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала –25789,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3656675,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4911505,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42423,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51385,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8962,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13800,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 410439,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 410439,3 тысяч тенге, в том.".
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсанындағы № 151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 қарашадағы N 215 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада N 3545 болып тіркелді. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 5 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихаты аппаратының 12.01.2015 № 5 хаты)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 – тармағы 1) - тармақшасына, "2014–2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280–V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3508 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. "2014–2016 жылдарға арналған Ұлан ауданыңың бюджеті туралы" Ұлан аудандық маслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 151 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3160 нөмірімен тіркелген, "Ұлан таңы" газетінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 8 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін":
1) кірістер – 4557289,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 867281,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7544,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –25789,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3656675,0 мың теңге;
2) шығындар – 4911505,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 42423,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51385,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8962,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13800,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 410439,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 410439,3 мың теңге.".
аталған шешімнің 15 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.