О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 апреля 2014 года № 17-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 апреля 2014 года № 3503. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 января 2015 года № 22-6
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23.01.2015 № 22-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан от 31 марта 2014 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3374, опубликованное 9 января 2014 года в газете "Приуралье" и 9 января 2014 года в газете "Орал өңірі"), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 в подпункте 1) цифру "94 310 314 тысяч" заменить цифрой "105 937 842 тысячи";
цифру "23 338 384 тысячи" заменить цифрой "29 256 985 тысяч";
добавить строку "неналоговые поступления – 1 364 946 тысяч тенге";
цифру "70 971 930 тысяч" заменить цифрой "75 315 911 тысяч";
в подпункте 2) цифру "94 042 138 тысяч" заменить цифрой "104 087 685 тысяч";
в подпункте 3) цифру "2 705 285 тысяч" заменить цифрой "2 682 111 тысяч";
цифру "3 545 497 тысяч" заменить цифрой "3 792 423 тысячи";
цифру "840 212 тысяч" заменить цифрой "1 110 312 тысяч";
в подпункте 4) цифру "0" заменить цифрой "286 164 тысячи";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "286 164 тысячи";
в подпункте 5) цифру " -2 437 109 тысяч" заменить цифрой " - 1 118 118 тысяч";
в подпункте 6) цифру "2 437 109 тысяч" заменить цифрой "1 118 118 тысяч";
цифру "3 277 321 тысяча" заменить цифрой "3 521 585 тысяч";
цифру "840 212 тысяч" заменить цифрой "2 452 282 тысячи";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "48 815 тысяч";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 17-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 сәуірде № 3503 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 22-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 23.01.2015 № 22-6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 31 наурыздағы"2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3374 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы "Приуралье" газетінде және 2014 жылғы 9 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта 1) тармақшадағы "94 310 314 мың" деген сан "105 937 842 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"23 338 384 мың" деген сан "29 256 985 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер – 1 364 946 мың" деген жолымен толықтырылсын;
"70 971 930 мың" деген сан "75 315 911 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "94 042 138 мың" деген сан "104 087 685 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "2 705 285 мың" деген сан "2 682 111 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 545 497 мың" деген сан "3 792 423 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"840 212 мың" деген сан "1 110 312 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "0" деген сан "286 164 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолындағы "0" деген сан "286 164 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "- 2 437 109 мың" деген сан "- 1 118 118 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "2 437 109 мың" деген сан "1 118 118 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 277 321 мың" деген сан "3 521 585 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"840 212 мың" деген сан "2 452 282 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолындағы "0" деген сан "48 815 мың" деген санмен ауыстырылсын;

в пункте 3 в подпункте 1) цифру "37 927 846 тысяч" заменить цифрой "42 436 460 тысяч";
в абзаце третьем цифру "909 725 тысяч" заменить цифрой "959 569 тысяч";
в абзаце пятом цифру "100 000 тысяч" заменить цифрой "225 000 тысяч";
в абзаце седьмом цифру "10 117 656 тысячи" заменить цифрой "10 481 625 тысяч";
в абзаце восьмом цифру "1 877 434 тысячи" заменить цифрой "1 899 274 тысячи";
в абзаце десятом цифру "4 678 тысяч" заменить цифрой "4 994 тысячи";
в абзаце семнадцатом цифру "112 619 тысяч" заменить цифрой "296 577 тысяч";
в абзаце двадцать четвертом цифру "979 626 тысяч" заменить цифрой "1 088 454 тысячи";
в абзаце тридцать четвертом цифру "1 416 688 тысяч" заменить цифрой "1 574 098 тысяч";
дополнить абзацами тридцать пятым, тридцать шестым, тридцать седьмым, тридцать восьмым, тридцать девятым, сороковым, сорок первым, сорок вторым, сорок третьим, сорок четвертым следующего содержания:
"кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства – 86 854 тысячи тенге;
на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования - 31 556 тысяч тенге;
на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования - 71 772 тысячи тенге;
на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов - 5 682 тысячи тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 91 802 тысячи тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 22 556 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 2 234 951 тысяча тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 286 164 тысячи тенге;
на поддержку использования возобновляемых источников энергии – 8 860 тысяч тенге;
на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 657 252 тысячи тенге.";
в пункте 4 цифру "840 212 тысяч" заменить цифрой "1 110 312 тысяч";
цифру "840 212 тысяч" заменить цифрой "998 652 тысячи";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городскими) бюджетами в сумме 79 631 тысяча тенге.";

3-тармақта 1) тармақшадағы "37 927 846 мың" деген сан "42 436 460 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "909 725 мың" деген сан "959 569 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "100 000 мың" деген сан "225 000 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "10 117 656 мың" деген сан "10 481 625 мың" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "1 877 434 мың" деген сан "1 899 274 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "4 678 мың" деген сан "4 994 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "112 619 мың" деген сан "296 577 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта "979 626 мың" деген сан "1 088 454 мың" деген санмен ауыстырылсын;
отыз төртінші абзацта "1 416 688 мың" деген сан "1 574 098 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырықыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші, қырық төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру - 86 854 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 31 556 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға – 71 772 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға – 5 682 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 91 802 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 22 556 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 2 234 951 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 286 164 мың теңге;
жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға – 8 860 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 657 252 мың теңге.";
4-тармақта "840 212 мың" деген сан "1 110 312 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"840 212 мың" деген сан "998 652 мың" деген санмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте 79 631 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";

дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 3 270 793 тысячи тенге, в том числе:
739 457 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
2 531 336 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.";
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
в пункте 8 цифру "840 212 тысяч" заменить цифрой "2 452 282 тысячи";
в пункте 10 цифру "462 704 тысячи" заменить цифрой "1 235 958 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              З. Мусина
Секретарь областного
маслихата                        М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 16 апреля 2014 года № 17-3
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2013 года № 14-3
Областной бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

келесі мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 3 270 793 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
739 457 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
2 531 336 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
8-тармақта "840 212 мың" деген сан "2 452 282 мың" деген санмен ауыстырылсын;
10-тармақта "462 704 мың" деген сан "1 235 958 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  З. Мусина
Облыстық мәслихат
хатшысы                          М. Құлшар
2014 жылғы 16 сәуірдегі
№ 17-3 мәслихаттың шешіміне
қосымша
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 14-3 мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

6 175 505
253
Управление здравоохранения области
6 175 505
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 375 989
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
247 086
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
132 752
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
119 770
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
198 842
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
306 606
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
418 097
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
22 783
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 353 580
4
Поликлиники
11 702 845
253
Управление здравоохранения области
11 702 845
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 005 658
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
271 516
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 913 079
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
512 592
5
Другие виды медицинской помощи
702 804
253
Управление здравоохранения области
702 804
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
678 203
029
Областные базы спецмедснабжения
24 601
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 497 924
253
Управление здравоохранения области
1 841 642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
91 529
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

6 175 505
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 175 505
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 375 989
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
247 086
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
132 752
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
119 770
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
198 842
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
306 606
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
418 097
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
22 783
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 353 580
4
Емханалар
11 702 845
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 702 845
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 005 658
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
271 516
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 913 079
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
512 592
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
702 804
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
702 804
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
678 203
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 601
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 497 924
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 841 642
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 529
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

153 646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 605
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4 994
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
15 981
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 928
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
16 138
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
263
Управление внутренней политики области
29 259
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 259
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 964 614
1
Жилищное хозяйство
5 049 204
253
Управление здравоохранения области
0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0
261
Управление образования области
18 219
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
18 219
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 755
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
20 755
271
Управление строительства области
4 956 164
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2 013 232

153 646
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 605
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 994
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 981
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 928
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 138
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 259
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 964 614
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 049 204
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
261
Облыстың білім басқармасы
18 219
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 219
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 755
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 755
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 956 164
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 013 232

027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 942 932
273
Управление культуры, архивов и документации области
34 624
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
34 624
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
19 442
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
6 317
285
Управление физической культуры и спорта области
0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0
2
Коммунальное хозяйство
6 802 384
271
Управление строительства области
1 640 243
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
0
030
Развитие коммунального хозяйства
0
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 640 243
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 162 141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
48 575
002
Создание информационных систем
0
004
Газификация населенных пунктов
3 318 179
005
Капитальные расходы государственного органа
930
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
971 125
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
518 861
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
3
Благоустройство населенных пунктов
113 026
271
Управление строительства области
113 026
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 942 932
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
34 624
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 624
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
19 442
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға арналған нысаналы трансферттер
0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді-мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 317
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
6 802 384
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 640 243
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді-мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 640 243
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 162 141
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 575
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Елді мекендерді газдандыру
3 318 179
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
930
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
971 125
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
518 861
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
304 471
3
Елді-мекендерді абаттандыру
113 026
271
Облыстың құрылыс басқармасы
113 026
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді-мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

89 184
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
283
Управление по вопросам молодежной политики области
112 307
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
29 576
003
Капитальные расходы государственного органа
0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
82 731
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
0
007
Развитие теплоэнергетической системы
0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 907 483
1
Сельское хозяйство
3 252 273
255
Управление сельского хозяйства области
3 252 273
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
72 682
002
Поддержка семеноводства
135 111
003
Капитальные расходы государственного органа
0
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
0
007
Создание информационных систем
0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 039 138
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 214 197
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
24 431
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
11 451
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
484 316
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
150 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0

89 184
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi бойынша басқармасы
112 307
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
29 576
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
005
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
82 731
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
0
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
0
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 907 483
1
Ауыл шаруашылығы
3 252 273
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 252 273
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 682
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
135 111
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
0
007
Ақпараттық жүйелер құру
0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 039 138
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 214 197
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
24 431
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
11 451
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
484 316
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
150 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
0

120
Аппарат акима области
207 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
207 000
257
Управление финансов области
2 931 944
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 235 958
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а так же работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 695 986
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
50 000
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
50 000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 889 638
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
91 509
003
Капитальные расходы государственного органа
37 349
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
11 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 646 131
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
53 649
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
269
Управление по делам религий области
102 040
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
100 040
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 000
271
Управление строительства области
0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 619 222
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
821 589
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 121 310
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0

120
Облыс әкiмiнiң аппараты
207 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
207 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 931 944
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
1 235 958
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 695 986
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
50 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
50 000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 889 638
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 509
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
37 349
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
11 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 646 131
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
53 649
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
269
Облыстың дін істері басқармасы
102 040
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 040
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 619 222
024
"Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
821 589
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 121 310
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0