Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 мая 2014 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 июня 2014 года № 3576. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 27 октября 2015 года № 328
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 27.10.2015 № 328 (вводится в действие по истечению двадцати одного календарного дня после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нижеследующие регламенты государственных услуг в сфере автомобильного транспорта Западно-Казахстанской области:
1) "Выдача международного сертификата технического осмотра";
2) "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Шапкенова С. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 265 "О вопросах оказания государственных услуг в сфере автомобильного транспорта".
Аким области Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 20 мая 2014 года № 120
Регламент государственной услуги
"Выдача международного сертификата
технического осмотра"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача международного сертификата технического осмотра" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании Закона Республики Казахстан от 15 июля 1996 года "О безопасности дорожного движения" и стандарта государственной услуги, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 265 "О вопросах оказания государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (далее – Стандарт) юридическим и физическим лицам (далее – услугополучатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги осуществляется через:

Батыс Қазақстан облысының автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № 120 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 маусымда № 3576 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 328 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.10.2015 № 328 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысының автомобиль көлігі саласындағы төмендегідей мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін:
1) "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру";
2) "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары С.Ж. Шапкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 265 "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы" қаулысы қолданысқа енгізілгеннен кейін, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2014 жылғы 20 мамырдағы № 120
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Халықаралық техникалық байқау
сертификатын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайында орналасқан "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі–көрсетілетін қызметті беруші) "Жол жүрісі қауіпсіздігі туралы" 1996 жылғы 15 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы және 2014 жылғы 26 наурыздағы № 265 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде заңды және жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:

1) Республиканское государственное предприятие "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства (далее – ЦОН);
2) веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
Выдача результатов государственной услуги осуществляется через ЦОН.
3. Результат оказания государственной услуги – международный сертификат технического осмотра (далее – международный сертификат) в бумажном виде, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в бумажном и (или) электронном виде.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем пакета документов или электронного запроса услугополучателя, предусмотренных в пункте 9 Стандарта, необходимых для оказания государственной услуги.
Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) с момента сдачи пакета документов услугополучателем услугодателю либо в ЦОН, а так же при обращении на портал:
выдача международного сертификата технического осмотра осуществляется - в течение 2 (двух) рабочих дней;
выдача письменного мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги осуществляется - в течение 1 (одного) рабочего дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче пакета документов в ЦОН – 15 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания в ЦОН – 15 минут.
Государственная услуга оказывается на платной основе.
Государственная пошлина за выдачу международного сертификата или дубликата международного сертификата уплачивается по месту выдачи международного сертификата и дубликата международного сертификата по ставке пошлины, установленной Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и составляет 50 процентов от месячного расчетного показателя, установленного на день оплаты государственной пошлины.
Способ оплаты: государственная пошлина уплачивается в бюджет наличными деньгами либо путем перечисления через банки или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также через платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП).

1) Министрліктің мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО) арқылы;
2) www.e.gov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру ХҚО арқылы жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік көрсету қызметтік нәтижесі – халықаралық техникалық байқау сертификаты (бұдан әрі–халықаралық сертификат) қағаз түрінде немесе мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беруден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер)
мен көрсетілетін қызметті берушінің
iс-қимыл тәртiбi сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыдан Стандарттың 9-тармағында көзделген мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды немесе электрондық сұранысты қабылдауы мемлекеттік көрсетілетін қызмет бойынша рәсім (іс-қимылды) бастауға негіз болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету процессінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы ХҚО-ға не порталға құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап:
халықаралық техникалық байқау сертификатын беру - 2 (екі) жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады;
мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап беру – 1 (бір) жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады;
2) ХҚО-ға құжаттардың топтамасын тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут;
3) ХҚО-да мемлекеттік қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут.
Мемлекеттік қызмет ақылы негізде көрсетіледі.
Халықаралық сертификатты немесе халықаралық сертификаттың телнұсқасын бергені үшін мемлекеттік баж "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген баж мөлшерлемесіне сәйкес халықаралық сертификатты және халықаралық сертификаттың телнұсқасын беру орны бойынша төленеді және мемлекеттік баж төлеу күніне белгіленген айлық есептік көрсеткіштің 50 пайызын құрайды.
Төлеу тәсілі: мемлекеттік баж бюджетке банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы, сондай-ақ "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы аудару жолымен не қолма-қол ақшамен төленеді.

5. Описание последовательности процедур (действий), между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) оператор ЦОН в течении 3 минут вводит в автоматизированное рабочее место Интегрированной информационной системы ЦОН (далее – АРМ ИИС ЦОН) логин и пароль (процесс авторизации), выбирает государственную услугу, выводит на экран формы запроса для оказания государственной услуги и вводит данные услугополучателя или данные по доверенности представителя услугополучателя;
2) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 15 минут с момента поступления пакета документов регистрирует их в журнале регистрации и передает их на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) руководитель услугодателя в течение 30 минут рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает их заместителю руководителя услугодателя;
4) заместитель руководителя услугодателя в течение 15 минут рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает руководителю отдела услугодателя;
5) руководитель отдела услугодателя в течение 15 минут рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает на исполнение сотруднику отдела услугодателя;
6) сотрудник отдела услугодателя в течении 1 рабочего дня подготавливает результат государственной услуги и направляет на подписание руководителю услугодателя.
7) руководитель услугодателя в течение 1 часа подписывает результат государственной услуги;
8) сотрудник отдела услугодателя в течение 1 рабочего дня направляет в информационную систему ЦОН или на портал международный сертификат в бумажном виде либо в виде электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугодателя;
9) оператор ЦОН в течение 2 минут выдает услугополучателю результат государственной услуги (международный сертификат либо мотивированный отказ), сформированный в автоматизированном рабочем месте регионального шлюза электронного правительства (далее – АРМ РШЭП).
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;

5. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау:
1) ХҚО-ның операторы 3 минут ішінде ХҚО ықпалдастырылған ақпараттық жүйесінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ХҚО ЫАЖ АЖО) логинді және парольді (авторизациялау процессі) енгізеді, мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдайды, экранға мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын шығарады және көрсетілетін қызметті алушының немесе сенімхат бойынша қызмет алушы өкілінің мәліметтерін енгізеді;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасы түскен сәтінен бастап 15 минут ішінде тіркеу журналында тіркейді және көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарайды және оларды көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасарына жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары 15 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарайды және көрсетілетін қызметті беруші бөлім басшысына жолдайды;
5) көрсетілген қызметті беруші бөлім басшысы 15 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарайды және көрсетілетін қызмет беруші бөлім қызметкеріне орындауға жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкері 1 жұмыс күнінің ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 сағаттың ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қояды;
8) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің қызметкері 1 жұмыс күнінің ішінде ХҚО ақпараттық жүйесіне немесе порталға қағаз түрінде немесе қызмет берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат түрінде халықаралық сертификатты жолдайды;
9) ХҚО операторы электрондық үкіметтің аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ЭҮАШ АЖО) қалыптастырылған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін (сертификатты немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты) көрсетілетін қызметті алушыға береді (2 минут ішінде).
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер)
мен көрсетілетін қызметті берушінің
өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;

3) заместитель руководителя услугодателя;
4) руководитель отдела услугодателя;
5) сотрудник отдела услугодателя.
Описание последовательности процедур (действия) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОН
и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги
7. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) услугополучатель подает заявление и необходимый пакет документов оператору ЦОН согласно приложению 1 к Стандарту, которое осуществляется в операционном зале посредством "безбарьерного" обслуживания путем электронной очереди (в течении 2 минут);
2) процесс 1 – ввод оператора ЦОН в АРМ ИИС ЦОН логина и пароля (процесс авторизации) для оказания государственной услуги (в течение 1 минуты);
3) процесс 2 – выбор оператором ЦОН государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и ввод оператором ЦОН данных услугополучателя или данных по доверенности представителя услугополучателя (при нотариально удостоверенной доверенности, при ином удостоверении доверенности данные доверенности не заполняются) (в течение 2 минут);
4) процесс 3 – направление запроса через шлюз электронного правительства (далее – ШЭП) в государственную базу данных физических или юридических лиц (далее – ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ) о данных услугополучателя, а также в Единой нотариальной информационной системе (далее - ЕНИС) – о данных доверенности представителя услугополучателя (в течение 2 минут);
5) условие 1 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ и данных доверенности в ЕНИС (в течение 1 минуты);
6) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ или данных доверенности в ЕНИС (в течение 2 минут);
7) процесс 5 – направление электронного пакета документов (запроса услугополучателя) удостоверенного (подписанного) электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) оператора ЦОН через ШЭП в АРМ РШЭП (в течение 2 минут).
8. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через ЦОН, его длительность:
1) процесс 6 – регистрация электронного пакета документов в АРМ РШЭП (в течение 2 минут);

3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
4) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы;
5) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім қызметкері.
Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен
өзара іс-қимыл тәртібі, сондай-ақ
мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
7. ХҚО жүгіну тәртібінің сипаттамасы, өтінішті өндеудің ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес өтінішті және қажетті құжаттар топтамасын ХҚО операторына береді, ол электрондық кезек ретімен "кедергісіз" қызмет көрсету арқылы операциялық залда жүзеге асырылады (2 минут ішінде);
2) 1 - процесс – мемлекеттік қызметті көрсету үшін ХҚО-ның операторы ХҚО ЫАЖ АЖО логинді және парольді (авторизациялау үдерісі) енгізеді (1 минут ішінде);
3) 2 - процесс – ХҚО-ның операторы мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдайды, экранға мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныс нысаны шығады және ХҚО операторы көрсетілетін қызметті алушының немесе сенімхат бойынша көрсетілетін қызметті алушы өкілінің (нотариалды куәландырылған сенімхаттың болуы қажет, басқалай куәландырылған сенімхаттың мәліметтері толтырылмайды) мәліметтерін енгізеді (2 минут ішінде);
4) 3 - процесс – электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы жеке немесе заңды тұлғалардың мемлекеттік деректер қорына (бұдан әрі – ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ) көрсетілетін қызметті алушының мәліметтері туралы, сондайақ Бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - БНАЖ) – көрсетілетін қызметті алушы өкілінің сенімхат мәліметтері туралы сұрау жолдау (2 минут ішінде);
5) 1 шарт - ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-нда көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің және БНАЖ-де сенімхат мәліметтерінің бар болуын тексеру (1 минут ішінде);
6) 4 - процесс – ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-нда көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің немесе БНАЖ-де сенімхат мәліметтерінің болмауына байланысты мәліметтерді алуға мүмкіндіктің жоқтығы туралы хабарламаны қалыптастыру (2 минут ішінде);
7) 5 - процесс – ЭҮАШ АЖО ЭҮШ арқылы ХҚО операторының электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттарды (көрсетілетін қызметті алушының сұранысын) жолдау (2 минут ішінде).
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ХҚО арқылы алу процесінің сипаттасы, оның ұзақтығы:
1) 6 - процесс – электрондық құжат топтамасын ЭҮАШ АЖО-да тіркеу (2 минут ішінде);

2) условие 2 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных услугополучателем пакета документов, указанных в Стандарте, которые является основанием для оказания государственной услуги (в течение 2 минут);
3) процесс 7 – формирование сообщения о мотивированном ответе об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в пакете документов услугополучателя (в течение 2 минут);
4) процесс 8 – получение услугополучателем через оператора ЦОН результата государственной услуги (международный сертификат либо мотивированный отказ), сформированной АРМ РШЭП (в течение 2 минут).
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через ЦОН приведены диаграммой согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и (или) бизнес-идентификационного номера (далее – БИН), а также пароля (осуществляется для незарегистрированных на портале услугополучателей);
2) процесс 1 – процесс ввода услугополучателем ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения о мотивированном отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде указанные в пункте 9 Стандарта, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);

2) 2 шарт – көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушы ұсынған мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуге негіз болып табылатын, Стандартта көрсетілген құжаттар топтпмасының сәйкестігін тексеруі (өңдеуі) (2 минут ішінде);
3) 7 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасында кемшіліктердің болуына байланысты сұратылып отырған мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту жөніндегі хабарламаны қалыптастыру (2 минут ішінде);
4) 8 - процесс – көрсетілетін қызметті алушы ХҚО операторы арқылы ЭҮАШ АЖО-нда қалыптастырылған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін (халықаралық сертификатты немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты) алу (2 минут ішінде).
ХҚО арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде іске қосылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылдары диаграммасы осы Регламенттің 2-қосымшасында берілген.
9. Жүгіну тәртібін және портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі - ЖСН) және (немесе) бизнес сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі - БСН), сондай-ақ парольдің (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін іске асырылады) көмегімен порталға тіркеледі;
2) 1 - процесс – көрсетілетін қызметті алу үшін порталда көрсетілетін қызметті алушының ЖСН/БСН және паролін (авторизациялау үдерісі) енгізуі;
3) 1 - шарт – порталда ЖСН/БСН және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің дұрыстығын тексеру;
4) 2 - процесс - көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерінде кемшіліктердің болуына байланысты порталда авторизациялаудан бас тарту туралы дәлелді жауабы жөніндегі хабарламаның қалыптасуы;
5) 3 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының осы Регламентте көрсетілген мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдау, қызметті көрсету үшін экранға сұраныстың нысанын шығару нысанды (мәліметтерді енгізу) және үлгі талаптары мен оның құрылымын ескере отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанды (мәліметтерді енгізу) толтыру, Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың көшірмелерін электрондық түрде сұраныс нысанына жалғау, сондай-ақ сұранысты куәландыру (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдау;
6) 2 - шарт – порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және қайтарып алынған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде жоқтығын, сондай-ақ бірдейлендіру мәліметтерінің (сұраныста көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы) сәйкестігін тексеру;

7) процесс 4 – формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
8) процесс 5 – направление электронного пакета документов (запроса услугополучателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателем через ШЭП в АРМ РШЭП для обработки запроса услугодателем;
9) условие 3 – проверка услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в Стандарте, которые являются основанием для оказания государственной услуги;
10) процесс 6 – формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в пакете документов услугополучателя;
11) процесс 7 – получение услугополучателем результата государственной услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированный порталом. Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) ЦОН и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему Регламенту.
11. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) их должностных лиц, ЦОНа и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг осуществляется согласно главы 3 Стандарта.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача международного
сертификата технического
осмотра"
Схема
описание последовательности процедур
(действий) между структурными подразделениями
(работниками) с указанием длительности
каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача международного
сертификата технического
осмотра"
Диаграмма
функционального взаимодействия
информационных систем, задействованных при
оказании государственной услуги через ЦОН
Приложение 3
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача международного
сертификата технического
осмотра"
Описание
порядка обращения и последовательности
процедур (действий) услугодателя и
услугополучателя при оказании
государственных услуг через портал
Условные обозначения:
Приложение 4
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача международного
сертификата технического
осмотра"
Описание
последовательности процедур (действий),
взаимодействий структурных подразделений
бизнес–процессов оказания государственной услуги
"Выдача международного сертификата
технического осмотра" через центр
обслуживания населения
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области

7) 4 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұратылып отырған мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауабы жөнінде хабарлама қалыптастыру;
8) 5 - процесс – көрсетілетін қызметті беруші сұранысты өңдеу үшін ЭҮШ арқылы көрсетілетін қызметті алушымен ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттар топтамасын (көрсетілетін қызметті алушының сұранысы) ЭҮАШ АЖО-ға жолдауы;
9) 3 - шарт – көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының Стандартта көрсетілген, мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуге негіз болатын жалғаған құжаттарының сәйкестігін тексереді;
10) 6 - процесс–көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтпмасында кемшіліктердің болуына байланысты сұратылып отырған мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауабы жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
11) 7 - процесс-көрсетілетін қызметті алушы порталда қалыптастырылған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін (электрондық құжат түріндегі хабарлама) алу. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында жолданады.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылдарының диаграммасы осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) және (немесе) рәсімдерінің (іс-қимылдарының) кезекшілігінің толық сипаттамасы, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен ХҚО өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің нақты сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының, ХҚО-ның және (немесе) олардың қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі Стандарттың 3- бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Халықаралық техникалық
байқау сертификатын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің
(қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер
(іс-қимылдар) реттілігін сипаттау
схемасы
"Халықаралық техникалық
байқау сертификатын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
ХҚО арқылы мемлекеттік қызметті көрсету
кезінде іске қосылатын ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимылдарының
диаграммасы
"Халықаралық техникалық
байқау сертификатын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету
кезінде іске қосылатын ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимылының
диаграммасы
"Халықаралық техникалық
байқау сертификатын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
ХҚО арқылы "Халықаралық техникалық байқау
сертификатын беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Көрсетілетін қызмет берушінің басшысы
30 минут ішінде құжаттар топтамасын қарайды
және оларды қызмет берушінің
басшының орынбасарына жолдайды

от 20 мая 2014 года № 120
Регламент государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии для занятия деятельностью
по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в междугородном межобластном,
межрайонном (междугородном внутриобластном) и
международном сообщениях, а также регулярной
перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в международном сообщении"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116, на основании Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и стандарта государственной услуги, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 265 "О вопросах оказания государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (далее – Стандарт) юридическим и физическим лицам (далее – услугополучатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги осуществляется через:
1) Республиканское государственное предприятие "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства (далее – ЦОН);
2) веб-портал "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
Выдача результатов государственной услуги осуществляется через ЦОН.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия, переоформление, дубликаты лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении либо мотивированный отказ в выдаче результата оказания государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта.

2014 жылғы 20 мамырдағы № 120
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Жолаушыларды облысаралық қалааралық,
ауданаралық (облысішiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынастарда автобустармен,
шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау,
сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын автобустармен тұрақты
тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу
үшін лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116 үй мекенжайында орналасқан "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 265 "Автомобиль көлігі саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы" қаулысымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) негізінде заңды және жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетіледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтініштерді қабылдау:
1) Министрліктің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО) арқылы;
2) www.e.gov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру ХҚО арқылы жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік көрсету қызметтік нәтижесі – жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия, лицензияны қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқалары немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер және жағдайлар бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беруден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап қағаз және (немесе) электрондық түрде болып табылады.

2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем пакет документов либо запроса на портале в форме электронного документа, предусмотренных в пункте 9 Стандарта, необходимых для оказания государственной услуги.
5. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи документов услугополучателем в ЦОН:
выдача лицензии – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней;
переоформление лицензии – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
выдача дубликата лицензии – в течение 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче пакета документов – 15 минут;
максимально допустимое время обслуживания – 15 минут.
2) при обращении услугополучателя на портал:
выдача лицензии – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
переоформление, выдача дубликата лицензии – в течение 2 (двух) рабочих дней.
6. Государственная услуга оказывается на платной основе.
Лицензионный сбор уплачивается в местный бюджет по ставке сбора, установленной Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и составляет:
1) за выдачу лицензии, а также за выдачу дубликата лицензии – трехкратный месячный расчетный показатель, действующий на день уплаты сбора;
2) за переоформление лицензии – 10% от ставки при выдаче лицензии.
Способ оплаты: лицензионный сбор уплачивается в бюджет наличными деньгами либо путем перечисления через банки или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также через платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП).
7. Описание последовательности процедур (действия) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
при выдаче и переоформлении лицензии:
1) оператор ЦОН в течение 3 минут вводит в автоматизированное рабочее место Интегрированной информационной системы ЦОН (далее – АРМ ИИС ЦОН) логин и пароль (процесс авторизации), выбирает государственную услугу, выводит на экран формы запроса для оказания государственной услуги и вводит данные услугополучателя или данные по доверенности представителя услугополучателя;
2) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 30 минут с момента поступления пакета документов регистрирует их в журнале регистрации и направляет на рассмотрение руководителю услугодателя;

2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) iс-қимыл
тәртiбiн сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыдан Стандарттың 9-тармағында көзделген мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар топтамасын не порталда көрсетілетін электрондық құжат нысанындағы сұрау салу мемлекеттік көрсетілетін қызмет бойынша рәсім (іс-қимыл) бастауға негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) көрсетілетін қызметті алушы ХҚО-ға құжаттар топтамасын тапсырған кезден бастап:
лицензияны беру – 15 (он бес) жұмыс күні ішінде;
лицензияны қайта ресімдеу – 10 (он) жұмыс күні ішінде;
лицензияның телнұсқасын беру – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
құжаттар топтамасын тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут;
қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут.
2) көрсетілетін қызметті алушы порталға жүгінген кезде:
лицензияны беру – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
лицензияны қайта ресімдеу, телнұсқасын беру – 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет ақылы негізде көрсетіледі.
Лицензиялық алым 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген алымдар мөлшерлемесі бойынша жергілікті бюджетке төленеді және мыналарды құрайды:
1) лицензияны, сондай-ақ лицензияның телнұсқасын беруге – алымды төлеу күні қолданылатын үш еселенген айлық есептік көрсеткіш;
2) лицензияны қайта ресімдеуге – лицензияны беру кезіндегі мөлшерлемеден 10%.
Төлеу тәсілі: лицензиялық алым банктер немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы, сондай-ақ "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы аудару жолымен не қолмақол ақшамен төленеді.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызмет-керлері) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
лицензияны беру және қайта ресімдеу кезінде:
1) ХҚО-ның операторы 3 минут ішінде ХҚО ықпалдастырылған ақпараттық жүйесінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ХҚО ЫАЖ АЖО) логинді және парольді (авторизациялау үдерісі) енгізеді, мемлекеттік қызметті таңдайды, экранға мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын шығарады және көрсетілетін қызмет алушының немесе сенімхат бойынша көрсетілетін қызмет алушы өкілінің мәліметтерін енгізеді;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасы түскен сәттен бастап 30 минут ішінде тіркеу журналында тіркейді және көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына енгізеді;

3) руководитель услугодателя в течение 1 рабочего дня рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает заместителю руководителя услугодателя;
4) заместитель руководителя услугодателя в течение 1 часа рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает руководителю отдела услугодателя;
5) руководитель отдела услугодателя в течение 1 часа рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает на исполнение сотруднику отдела услугодателя;
6) сотрудник отдела услугодателя подготавливает результат оказания государственной услуги и направляет его на подписание руководителю услугодателя (лицензию – в течение 10 рабочих дней, переоформление лицензии – в течение 5 рабочих дней);
7) руководитель услугодателя в течение 1 рабочего дня подписывает результат оказания государственной услуги;
8) сотрудник отдела услугодателя в день подписания руководителем услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в информационную систему ЦОН или на портал в бумажном виде либо в виде электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугодателя;
9) оператор ЦОН в течение 2 минут выдает услугополучателю результат государственной услуги (лицензия, переоформление лицензии либо письменный мотивированный отказ), сформированной в автоматизированном рабочем месте регионального шлюза электронного правительства (далее – АРМ РШЭП).
при выдаче дубликата лицензии:
1) оператор ЦОН в течение 3 минут вводит в АРМ ИИС ЦОН логин и пароль (процесс авторизации), выбирает государственную услугу, выводит на экран формы запроса для оказания государственной услуги, вводит данные услугополучателя или данные по доверенности представителя услугополучателя;
2) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 30 минут с момента поступления пакет документов регистрирует их в журнале регистрации и передает на рассмотрение руководителю услугодателя;
3) руководитель услугодателя в течение 30 минут рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает их заместителю руководителя услугодателя;
4) заместитель руководителя услугодателя в течении 30 минут рассматривает пакет документов услугополучателя и отписывает их руководителю отдела услугодателя;

3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 жұмыс күнінің ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарайды және оларды көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасарына жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын 1 сағат ішінде қарайды және көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің басшысына жолдайды;
5) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің басшысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын 1 сағат ішінде қарайды және көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің қызметкеріне орындауға жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды (лицензия – 10 жұмыс күнінің, лицензияны қайта ресімдеу – 5 жұмыс күнінің ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 жұмыс күнінің ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне қол қояды;
8) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің қызметкері көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қол қойған күнінің ішінде көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін ХҚО ақпараттық жүйесіне немесе порталға қағаз түрінде немесе көрсетілетін қызмет берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат түрінде жолдайды;
9) ХҚО операторы 2 минут ішінде ЭҮАШ АЖО-нда қалыптастырылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін (лицензия, қайта ресімдеу немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты) көрсетілетін қызметті алушыға береді.
лицензияның телнұсқасын беру кезінде:
1) ХҚО-ның операторы 3 минут ішінде электрондық үкіметтің аймақтық шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі – ЭҮАШ АЖО) логинді және парольді (авторизациялау үдерісі) енгізеді, мемлекеттік қызметті таңдайды, экранға мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын шығарады, көрсетілетін қызметті алушының немесе сенімхат бойынша көрсетілетін қызмет алушы өкілінің мәліметтерін енгізеді;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері қызметті алушының құжаттар топтамасы түскен сәттен бастап 30 минут ішінде тіркеу журналда тіркейді және көрсетілетін қызметті беруші басшысының қарауына енгізеді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қарайды және оларды көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасарына жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын 30 минут ішінде қарайды және көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің басшысына жолдайды;

5) руководитель отдела услугодателя в течение 30 минут рассматривает пакет документов и отписывает на исполнение сотруднику отдела услугодателя;
6) сотрудник отдела услугодателя в течение 1 рабочего дня подготавливает результат государственной услуги и направляет его на подписание руководителю услугодателя;
7) руководитель услугодателя в течение 1 часа подписывает результат оказания государственной услуги;
8) сотрудник отдела услугодателя в день подписания руководителем услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в информационную систему ЦОН или на портал в бумажном виде либо в виде электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью услугодателя;
9) оператор ЦОН в течение 2 минут выдает услугополучателю результат государственной услуги (дубликат лицензии либо письменный мотивированный отказ), сформированный АРМ РШЭП.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя,
которые участвуют в процессе
оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) заместитель руководителя услугодателя;
4) руководитель отдела услугодателя;
5) сотрудник отдела услугодателя.
Описание блок-схемы прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждого действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОН,
а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания
государственной услуги
9. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) услугополучатель подает заявление и необходимый пакет документов оператору ЦОН согласно приложений 1, 2 к Стандарту, которое осуществляется в операционном зале посредством "безбарьерного" обслуживания путем электронной очереди (в течении 2 минут);
2) процесс 1 – ввод оператора ЦОН в АРМ ИИС ЦОН логина и пароля (процесс авторизации) для оказания услуги (в течении 1 минуты);
3) процесс 2 – оператор ЦОН выбирает государственную услугу, выводит на экран формы запроса для оказания государственной услуги и вводит данные услугополучателя или данных по доверенности представителя услугополучателя (при нотариально удостоверенной доверенности, при ином удостоверении доверенности данные доверенности не заполняются) (в течение 2 минут);

5) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің басшысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын 30 минут ішінде қарайды және көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің қызметкеріне орындауға жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің қызметкері 1 жұмыс күнінің ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 сағаттың ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қояды;
8) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметті берушінің басшы қол қойған күні көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін ХҚО ақпараттық жүйесіне немесе порталға қағаз түрінде немесе қызмет берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электрондық құжат түрінде жолдайды;
9) ХҚО операторы 2 минут ішінде ЭҮАШ АЖО-нда қалыптастырылған көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін (лицензияның телнұсқасы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты) көрсетілетін қызметті алушыға береді.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызметті берушілердің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
4) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің басшысы;
5) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің қызметкері.
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттау әр бір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әр бір рәсімнің (іс-қимылдың) өту блок-схемасы осы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4. ХҚО-мен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттiк қызмет көрсету
процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
9. ХҚО-ға жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішінің өндеу ұзақтығының сипаты:
1) көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 1, 2 қосымшаларына сәйкес өтінішті және қажетті құжаттар топтамасын ХҚО операторына береді, электрондық кезек ретімен "кедергісіз" қызмет көрсету арқылы операциялық залда жүзеге асырылатын (2 минут ішінде);
2) 1 - процесс – қызметті көрсету үшін ХҚО-ның операторы ХҚО ЫАЖ АЖО логинді және парольді (авторизациялау үдерісі) енгізеді (1 минут ішінде);
3) 2 - процесс – ХҚО-ның операторы мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдайды, экранға мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын шығарады және көрсетілетін қызметті алушының немесе сенімхат бойынша қызмет алушы өкілінің (нотариалды куәландырылған сенімхаттың болуы қажет, басқалай куәландырылған сенімхаттың мәліметтері толтырылмайды) мәліметтерін енгізеді (2 минут ішінде);

4) процесс 3 – направление запроса через шлюз электронного правительства (далее – ШЭП) в государственную базу данных физических или юридических лиц (далее – ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ) о данных услугополучателя, а также в Единой нотариальной информационной системе (далее – ЕНИС) – о данных доверенности представителя услугополучателя (в течение 2 минут);
5) условие 1 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ и данных доверенности в ЕНИС (в течение 1 минуты);
6) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ или данных доверенности в ЕНИС (в течение 2 минут);
7) процесс 5 – направление электронного пакета документов (запроса услугополучателя), удостоверенного (подписанного) электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) оператора ЦОН через ШЭП в АРМ РШЭП (в течение 2 минут).
10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через ЦОН, его длительность:
1) процесс 6 – регистрация электронного документа в АРМ РШЭП (в течение 2 минут);
2) условие 2 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных услугополучателем пакета документов, указанных в Стандарте, которые является основанием для оказания государственной услуги (в течение 2 минут);
3) процесс 7 – формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в пакете документов услугополучателя (в течение 2 минут);
4) процесс 8 – получение услугополучателем через оператора ЦОН результата государственной услуги (лицензия, дубликат лицензии либо письменный мотивированный отказ), сформированной АРМ РШЭП (в течение 2 минут).
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН, приведены диаграммой согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и (или) бизнес–идентификационного номера (далее – БИН), а также пароля (осуществляется для незарегистрированных на портале услугополучателей);
2) процесс 1 – процесс ввода услугополучателем ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;

4) 3 - процесс – электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі - ЭҮШ) арқылы жеке немесе заңды тұлғалардың мемлекеттік деректер қорына (бұдан әрі – ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ) көрсетілетін қызметті алушының мәліметтері туралы, сондай-ақ Бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - БНАЖ) - көрсетілетін қызметті алушы өкілінің сенімхат мәліметтері туралы сұрау жолдауы (2 минут ішінде);
5) 1 шарт - ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің және БНАЖ сенімхат мәліметтерінің бар болуын тексеру (1 минут ішінде);
6) 4 - процесс - ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-нда көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің немесе БНАЖ-де сенімхат мәліметтерінің болмауына байланысты мәліметтерді алу мүмкіндігінің жоқтығы туралы хабарламаны қалыптастыру (2 минут ішінде);
7) 5 - процесс – ЭҮАШ АЖО ЭҮШ арқылы ХҚО операторының электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттар топтамасын (көрсетілетін қызметті алушының сұранысын) жолдау (2 минут ішінде).
10. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін ХҚО арқылы алу процесі, оның ұзақтығының сипаты:
1) 6 - процесс - электрондық құжаттар топтамасын ЭҮАШ АЖО-да тіркеу (2 минут ішінде);
2) 2 шарт – көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушы ұсынған мемлекеттік көрсетілетін қызметке негіз болып табылатын, Стандартта көрсетілген құжаттар топтамасының сәйкестігін тексеруі (өңдеуі) (2 минут ішінде);
3) 7 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасында кемшіліктердің болуына байланысты сұратылып отырған қызмет нәтижесін беруден бас тарту жөніндегі хабарламаны қалыптастыру (2 минут ішінде);
4) 8 - процесс – көрсетілетін қызметті алушы ХҚО операторы арқылы ЭҮАШ АЖО-нда қалыптастырылған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін (лицензия, лицензияның телнұсқасы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты) алады.
ХҚО арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде іске қосылатын ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылдары диаграммасы осы Регламенттің 2-қосымшасында берілген.
11. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілген қызмет беруші мен көрсетілген қызмет алушының жүгіну және рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігі тәртібін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі - ЖСН) және (немесе) бизнес сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі - БСН), сондай-ақ парольдің (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін іске асырылады) көмегімен порталға тіркелу жүзеге асырады;
2) 1 - процесс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін порталда көрсетілетін қызметті алушының ЖСН/БСН және паролін (авторизациялау үдерісі) енгізуі;

3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде указанные в пункте 9 Стандарта, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс 4 – формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
8) процесс 5 – направление электронного пакета документов (запроса услугополучателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя через ШЭП в АРМ РШЭП для обработки запроса услугодателем;
9) условие 3 – проверка услугодателем соответствия приложенных услугополучателем пакета документов, указанных в Стандарте, которые являются основанием для оказания государственной услуги;
10) процесс 6 – формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в пакете документов услугополучателя;
11) процесс 7 – получение услугополучателем результата государственной услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированного порталом. Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП руководителя услугодателя.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) ЦОН и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему Регламенту.

3) 1 - шарт – порталда ЖСН/БСН және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы мәліметтерінің дұрыстығын тексеру;
4) 2 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерінде кемшіліктердің болуына байланысты порталда авторизациялаудан бас тарту жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
5) 3 - процесс – көрсетілетін қызметті алушы осы Регламентте көрсетілген мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдайды, мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үшін экранға сұраныс нысанын шығарады, үлгі талаптарының және оның құрылымын ескере отырып, нысанды (мәліметтерді енгізу) толтырады, Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың көшірмелерін электрондық түрде сұраныс нысанына жалғайды, сондай-ақ сұранысты куәландыру үшін көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдайды;
6) 2 - шарт – Порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және қайтарып алынған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде жоқтығын, сондай-ақ бірдейлендіру мәліметтерінің (сұраныста көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы) сәйкестігін тексеру;
7) 4 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұратылып отырған қызметтен бас тарту жөнінде хабарлама қалыптастыру;
8) 5 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының сұранысын өңдеу үшін ЭҮШ арқылы көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжаттар топтамасын (қызмет алушының сұранысы) ЭҮАШ АЖО-ға жолдау;
9) 3 - шарт – көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының Стандартта көрсетілген, мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуге негіз болатын жалғаған құжаттарының сәйкестігін тексереді;
10) 6 - процесс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарында кемшіліктердің болуына байланысты сұратылып отырған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетуден бас тарту жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
11) 7 - процесс – көрсетілетін қызметті алушы порталда қалыптастырылған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін (электрондық құжат нысаны бойынша хабарлама) алады. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында жолданады.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен ХҚО өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.

12. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц, ЦОН и (или) его работников по вопросам оказания государственных услуг осуществляется согласно главы 3 Стандарта.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью по нерегулярной
перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в междугородном
межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном)
и международном сообщениях, а
также регулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
международном сообщении"
Блок-схема
описания последовательности процедур
(действий), с указанием длительности
каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью по нерегулярной
перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в междугородном
межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном)
и международном сообщениях, а
также регулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
международном сообщении"
Диаграмма
функционального взаимодействия
информационных систем, задействованных при
оказании государственной услуги через ЦОН
Приложение 3
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью по нерегулярной
перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в междугородном
межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном)
и международном сообщениях, а
также регулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
международном сообщении"
Диаграмма
функционального взаимодействия в
оказании государственной услуги
через портал
Приложение 4
к Регламенту
государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для
занятия деятельностью по нерегулярной
перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в междугородном
межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном)
и международном сообщениях, а
также регулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
международном сообщении"
Справочник
бизнес–процессов оказания
государственной услуги "Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии
для занятия деятельностью по нерегулярной
перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном) и международном
сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров
автобусами, микроавтобусами в
международном сообщении" через ЦОН

12. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының, ХҚО-ның және (немесе) олардың қызметкерлерінің мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі Стандарттың 3-бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Жолаушыларды облысаралық
қалааралық, ауданаралық
(облысішiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынастарда
автобустармен, шағын автобустармен
тұрақты емес тасымалдау,
сондай-ақ жолаушыларды
халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын
автобустармен тұрақты
тасымалдау жөніндегі
қызметпен айналысу үшін
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін
сипаттау әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өту
блок-схемасы
"Жолаушыларды облысаралық
қалааралық, ауданаралық
(облысішiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынастарда
автобустармен, шағын автобустармен
тұрақты емес тасымалдау,
сондай-ақ жолаушыларды
халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын
автобустармен тұрақты
тасымалдау жөніндегі
қызметпен айналысу үшін
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
ХҚО арқылы мемлекеттік қызметті көрсету
кезінде іске қосылатын ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимылының
диаграммасы
"Жолаушыларды облысаралық
қалааралық, ауданаралық
(облысішiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынастарда
автобустармен, шағын автобустармен
тұрақты емес тасымалдау,
сондай-ақ жолаушыларды
халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын
автобустармен тұрақты
тасымалдау жөніндегі
қызметпен айналысу үшін
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету
кезінде ақпараттық жүйелердің функционалдық
өзара іс-қимылының
диаграммасы
"Жолаушыларды облысаралық
қалааралық, ауданаралық
(облысішiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынастарда
автобустармен, шағын автобустармен
тұрақты емес тасымалдау,
сондай-ақ жолаушыларды
халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын
автобустармен тұрақты
тасымалдау жөніндегі
қызметпен айналысу үшін
лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
ХҚО арқылы "Жолаушыларды облысаралық
қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынастарда автобустармен,
шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау,
сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын автобустармен тұрақты
тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы