145
94
8
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
94
94
9
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
61
61
10
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
96
96
11
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
80
80
12
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
76
76
13
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
95
94
14
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
83
83
15
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
75
65
16
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
396
396
17
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
489
489
18
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
69
69
19
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
3
2
20
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
21
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
22
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
23
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
24
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
1
1
25
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
4
26
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
27
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
28
На основании индивидуального трудового не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2

145
94
8
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
94
94
9
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
61
61
10
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
96
96
11
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
80
80
12
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
76
76
13
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
95
94
14
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
83
83
15
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
75
65
16
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
396
396
17
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
489
489
18
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
69
69
19
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
3
2
20
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
21
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
22
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
23
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
24
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
1
1
25
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
4
4
26
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
27
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2
28
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы Заңнамасымен белгіленген ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
2
2