Об утверждении форм актов государственных технических инспекторов
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 56. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2015 года № 10457. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 27 августа 2018 года № 337 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 27.08.2018 № 337 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 54) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об электроэнергетике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы актов государственных технических инспекторов:
1) акт о назначении проверки, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) акт о результатах проверки, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) предписание об устранении выявленных нарушений требований законодательства Республики Казахстан об электроэнергетике, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) уведомление о приостановлении, возобновлении, продлении срока проведения проверки, изменений состава участников проверки согласно приложению 4 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра энергетики РК от 30.11.2015 № 676 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 24 сентября 2012 года № 341 "Об утверждении форм актов государственных технических инспекторов" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8037, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 24 ноября 2012 года № 408-409 (27227-27228)).

Мемлекеттік техникалық инспекторлар актілерінің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпанда № 56 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 наурызда № 10457 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 27 тамыздағы № 337 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Энергетика министрінің 27.08.2018 № 337 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Электр энергетикасы туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 54) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мемлекеттік техникалық инспекторлар актілерінің нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Тексеруді тағайындау туралы акт;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Тексеру қорытындысы туралы акт;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының электр энергетикасы туралы заңнамасының талаптарында анықталған бұзушылықтарды жою туралы нұсқама;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес Тексерісті тоқтату, қайта жаңғырту, ұзарту, тексеруге қатысушылардың өзгеруі туралы хабарлама бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 30.11.2015 № 676 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін оны күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында жариялануын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. "Мемлекеттік техникалық инспекторлар актілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 341 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8037 тіркелді, "Егемен Қазақстан" 2012 жылғы 24 қарашадағы № 771-775 (27847) газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
В. Школьник
Приложение 1
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 2 февраля 2015 года № 56
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра энергетики РК от 17.05.2016 № 209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
№____
АКТ о назначении проверки
_________________
(дата)
Наименование государственного органа:________________________________
Лицо, уполномоченное на проведение проверки:_________________________
(Фамилия, имя, отчество
____________________________________________________________________
(при наличии) государственного технического инспектора)
Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых для
проведения проверки:_________________________________________________
_____________________________________________________________________
Проверяемый субъект: _____________________________________________________________________
организационно-правовая форма субъекта, полное наименование)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя субъекта)
_____________________________________________________________________
(местонахождение субъекта)
_____________________________________________________________________
(ИИН, БИН)
Предмет назначенной проверки:________________________________________
Срок проведения проверки: с "__"______20___г. по "__"______20___г.
Правовые основания проведения проверки:
____________________________________________________________________
Проверяемый период: с "___"________20____г. по "__"_______20___г.
С правами и обязанностями проверяемого субъекта, предусмотренными
статьей 155 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29
октября 2015 года ознакомлен, 1 экземпляр акта получил:
____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя (представителя)
проверяемого субъекта, подпись, или сделать отметку о получении в
канцелярии (делопроизводителя) на втором экземпляре акта о назначении
проверки)
Руководитель территориального департамента М.П. _______________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Приложение 2
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 2 февраля 2015 года № 56

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы энергетика вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
В. Школьник
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 2 ақпандағы
№ 56 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Тексеруді тағайындау туралы
№_______ АКТ
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 17.05.2016 № 209 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
_________________
(күні)
Мемлекеттік органның атауы: _________________________________________
Тексеруді жүргізуге уәкілетті тұлға:_________________________________
(мемлекеттік техникалық
_____________________________________________________________________
инспектордың Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда)
Тексерулер жүргізуге тартылатын мамандар, кеңесшілер және сарапшылар
туралы мәліметтер:___________________________________________________
_____________________________________________________________________
Тексерілетін субъект:
_____________________________________________________________________
(субъектінің ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны, толық атауы
_____________________________________________________________________
(субъект басшысының Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
(субъектінің орналасқан жері)
_____________________________________________________________________
(ЖСН, БСН)
Тағайындалған тексерудің мәні:_______________________________________
Тексеру жүргізудің мерзімі: "__"___20__ж. бастап "__"___20__ж. дейін.
Тексеру жүргізудің құқықтық негіздері:_______________________________
Тексерілетін кезең: "___"______20____ж. бастап "__"______20__ж. қоса.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 29 қазандағы Кәсіпкерлер
кодексінің 155-бабында көзделген тексерілетін субъектінің құқықтары
және міндеттерімен* таныстым, актінің 1 данасын алдым:
_____________________________________________________________________
(тексерілетін субъекті басшысының (өкілінің) Тегі, Аты, Әкесінің аты
(болған жағдайда), қолы, немесе тексеруді тағайындау туралы
актінің екінші данасында кеңседе (іс жүргізуші) алу туралы белгіні
қою)
Мемлекеттік техникалық инспектор М.О. ________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда))
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 2 ақпандағы
№ 56 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Тексеру қорытындысы туралы
№_____ АКТ

Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра энергетики РК от 17.05.2016 № 209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
№_____
АКТ о результатах проверки
"____" ________ 20____ г. ___________________
______________ (место)
(время)
Наименование органа контроля и надзора:______________________________
Лицо, уполномоченное на проведение проверки:_________________________
(Фамилия, имя, отчество
_____________________________________________________________________
(при наличии) государственного технического инспектора)
Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых для
проведения проверки:_________________________________________________
_____________________________________________________________________
Проверяемый субъект:_________________________________________________
организационно-правовая форма субъекта,
_____________________________________________________________________
полное наименование)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя субъекта)
_____________________________________________________________________
(местонахождение субъекта)
_____________________________________________________________________
(ИИН, БИН)
Акт о назначении проверки от "____"___________20____г. №_________
Период проведения проверки: с "__"__20__г. по "___"___20_г.,
Сведения о результатах проверки (в том числе о выявленных нарушениях,
об их характере):
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
4. __________________________________________________________________
5 ___________________________________________________________________
6. __________________________________________________________________
7. __________________________________________________________________
8. __________________________________________________________________
9. __________________________________________________________________
10. _________________________________________________________________
Наименование проверочного листа:_____________________________________
(пункты требования, по которым
_____________________________________________________________________
выявлены нарушения)
С актом о результатах проверки ознакомлен ___________________________
(Фамилия, имя, отчество (при
_____________________________________________________________________
наличии) представителя проверяемого субъекта, а также лиц
присутствовавших при проведении проверки, их подписи или отказ от
подписи).
Приложения:__________________________________________________________
(Замечания и (или) возражения по результатам проверки)
Акт составлен в 2 экземплярах, приложения на ____ листах.
Государственный технический инспектор: ___________________
(подпись)
В соответствии с пунктом 4 статьи 152 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года, по выявленным в результате проверки нарушениям в случае необходимости дополнительных временных и (или) финансовых затрат проверяемый субъект вправе не позднее трех рабочих дней при отсутствии возражений предоставить информацию о мерах, которые будут приняты по устранению выявленных нарушений, с указанием сроков, которые согласовываются с руководителем государственного органа, проводившего проверку, если иное не установлено законодательством Республики Казахстан.
Акт получил:_________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя
(представителя)
проверяемого субъекта, подпись, или сделать отметку о получении в канцелярии (делопроизводителя) на втором экземпляре акта о результатах проверки о назначении проверки в день ее окончания)
Приложение 3
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 2 февраля 2015 года № 56
Форма
№______
ПРЕДПИСАНИЕ
об устранении выявленных нарушений требований законодательства
Республики Казахстан об электроэнергетике
"__" ________ 20___ г. __________________
(место)
Я, ____________________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при наличии) государственного
технического
____________________________________________________________________
инспектора)
на основании акта о назначении проверки от "___" _______ г. № ______
провел проверку субъекта: __________________________________________
(организационно-правовая форма субъекта,
____________________________________________________________________
полное наименование)
____________________________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при наличии) руководителя субъекта)
____________________________________________________________________
(местонахождение субъекта)
____________________________________________________________________
(ИИН, БИН)
Руководствуясь пунктом 8 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об
электроэнергетике". ПРЕДПИСЫВАЮ выполнить следующие мероприятия:
п/п
Наименование
мероприятия
Срок исполнения
Должностное лицо,
ответственное за исполнение
Примечание.
*Здесь и далее при необходимости добавить строки для дополнительных
записей.
Информацию о выполнении предписания необходимо представить в ________
_____________________________________________________________________
(наименование государственного органа по государственному
_____________________________________________________________________
энергетическому надзору и контролю)
по адресу: __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Государственный технический инспектор _______________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при наличии))
Руководитель территориального департамента __________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при наличии))
или сделать отметку о получении в канцелярии (делопроизводителя) на
втором экземпляре предписания)
С предписанием ознакомлен и один экземпляр получил: "___" ______ 20__ г.
Руководитель (представитель) предприятия _______________
(подпись)
____________________________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при наличии))
Приложение 4
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 2 февраля 2015 года № 56

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 17.05.2016 № 209 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"____" ________ 20____ ж. __________________
_________________ (жері)
(Уақыты)
Бақылау және қадағалау органының атауы:______________________________
Тексеруді жүргізуге уәкілетті тұлға _________________________________
(мемлекеттік техникалық
_____________________________________________________________________
инспектордың Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда))
Тексерулер жүргізуге тартылатын мамандар, кеңесшілер және сарапшылар
туралы мәліметтер:___________________________________________________
_____________________________________________________________________
Тексерілетін субъект:________________________________________________
(субъектінің ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны,
_____________________________________________________________________
толық атауы)
_____________________________________________________________________
(субъект басшысының Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда))
_____________________________________________________________________
(субъектінің орналасқан жері)
_____________________________________________________________________
(ЖСН, БСН)
Тексеруді тағайындау туралы акт "____"__________20____ж. №___________
Тексеру жүргізу кезеңі: "__"______20_ж. бастап "___"_____20_ж. қоса.
Тексеру қорытындылары туралы мәліметтер (оның ішінде анықталған
бұзушылықтар, олардың сипаттамалары туралы):
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
4. __________________________________________________________________
5. __________________________________________________________________
6. __________________________________________________________________
7. __________________________________________________________________
8. __________________________________________________________________
9. __________________________________________________________________
10. _________________________________________________________________
Тексеру парағының атауы:_____________________________________________
(бұзушылық анықталған
_____________________________________________________________________
талаптардың тармақтары)
Тексеру қорытындысы туралы актімен таныстым
_____________________________________________________________________
(тексерілетін субъекті өкілінің,
_____________________________________________________________________
сондай-ақ тексеруді жүргізу кезінде қатысқан адамның Тегі, Аты,
Әкесінің аты (болған жағдайда) олардың қолы немесе қол қоюдан бас
тартуы)
Қосымшалар:__________________________________________________________
(тексерудің нәтижелері бойынша ескертулер және (немесе) қарсылықтар)
Акт 2 данада жасалды, қосымша _____ парақ.
Мемлекеттік техникалық инспектор ______________________
(қолы)
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 29 қазандағы Кәсіпкерлік кодексі
152-бабының 4-тармағына сәйкес, егер Қазақстан Республикасының
заңнамасында өзгеше белгіленбесе, тексеру нәтижесінде анықталған
бұзушылықтар бойынша қосымша уақыт және (немесе) қаржы шығындары
қажет болған жағдайда, қарсылықтар болмаған кезде тексерілетін
субъект, тексеруді жүргізген мемлекеттік органның басшысымен
келісілетін мерзімдерді көрсете отырып, анықталған бұзушылықтарды жою
жөнінде қабылданатын шаралар туралы ақпаратты үш жұмыс күнінен
кешіктірмей ұсынуға құқылы.
Актіні алдым ________________________________________________________
(тексерілетін субъекті басшысының (өкілінің) Тегі, Аты,
Әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, немесе тексеру аяқталған
күні тексеру қорытындысы туралы актінің екінші данасында кеңседен (іс
жүргізушіден) алу туралы белгіні қою)
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 2 ақпандағы
№ 56 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының электр энергетикасы туралы заңнама
талаптары анықталған бұзушылықтарды жою туралы
№___НҰСҚАМА
"__"________20____ж. ____________________
(жері)
Мен,_________________________________________________________________
(мемлекеттік техникалық инспектордың Тегі, Аты, Әкесінің аты
_____________________________________________________________________
(бар болған жағдайда))
"___"____ж. №__________ тексеру тағайындау туралы актінің негізінде
келесі субъектіде:___________________________________________________
(субъектінің ұйымдастырушылық-құқықтық
_____________________________________________________________________
нысаны, толық атауы)
_____________________________________________________________________
(субъект басшысының Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
_____________________________________________________________________
(субъектінің орналасқан жері)
____________________________________________________________________
(ЖСН, БСН)
_____________________________________________________________________
___________________________________________________тексеру жүргіздім.
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының
8-тармақшасын басшылыққа ала отырып, келесі іс-шараларды орындауға
НҰСҚАМА БЕРЕМІН:
Р/с №
Іс-шаралар атауы
Орындау мерзімі
Орындауға жауапты қызметтік
тұлға
Ескертпе.
*Қосымша жазбалар үшін қажет кезде осы жерде тармақтар қосуға болады.
Нұсқаманың орындалғаны туралы ақпаратты______________________________
(мемлекеттік энергетикалық
_____________________________________________________________________
қадағалау және бақылау жөнiндегi мемлекеттiк органның атауы)
_____________________________________________________________________
______________________________________ мекенжайы бойынша ұсыну керек.
Мемлекеттік техникалық инспектор ________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Аумақтық департаменттің басшысы ________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
немесе нұсқаманың екінші данасында кеңседе (іс жүргізуші) алу туралы
белгіні қою)
Нұсқамамен таныстым және бір данасын алдым: "___"___________20___ж.
Кәсіпорын басшысы (өкілі) ________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 2 ақпандағы
№ 56 бұйрығына
4-қосымша

Сноска. Приказ дополнен Приложением 4 в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 30.11.2015 № 676 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Уведомление о приостановлении, возобновлении, продлении срока
проведения проверки, изменений состава участников проверки
1. Орган ____________________________________________________________
2. Номер (предыдущего) акта о назначении проверки _______,
3. дата акта о назначении проверки "___"__________20__ г.
4. Дата приостановления "___"_________20__ г.
5. Дата возобновления "___"__________20__ г.
6. Дата продления "___" ______________ 20__ г.
7. Ф.И.О. и должность лица (лиц), уполномоченного на проведение
проверки по (предыдущему) акту ______________________________________
8. Ф.И.О. и должность лица (лиц), уполномоченного на проведение
проверки в связи с изменением состава _______________________________
9. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых
для проведения проверки по (предыдущему) акту _______________________
10. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых
для проведения проверки в связи с изменением состава ________________
11. Причины приостановления, продления, возобновления, замены лиц,
проводящих проверку__________________________________________________
12. Дата направления уведомления о приостановлении, возобновлении,
продлении, (нужное подчеркнуть) уведомления о замене лиц, проводящих
проверку "____" ___________20__ г.
____________________________________________________________________
(подпись, Ф.И.О. первого руководителя государственного органа)
"___"_______20___г.
МП (при наличии)
___________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О. лица уполномоченного органа по правовой
статистике и специальным учетам)
"___"_______20___г. регистрационный штамп

Ескерту. Бұйрық 4-қосымшамен толықтырылды - ҚР Энергетика министрінің 30.11.2015 № 676 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Тексерісті тоқтату, қайта жаңғырту, ұзарту, тексеруге
қатысушылардың өзгеруі туралы хабарлама
1. Орган ____________________________________________________________
2. Тексеруді тағайындау туралы актінің (алдыңғы) номері ____________,
3. Тексеруді тағайындау туралы актінің күні 20__ ж. _________________
4. Тоқтату күні 20__ ж. _____________
5. Қайта жаңғырту күні 20__ ж. _____________
6. Ұзарту күні 20__ ж. _____________
7. Акт бойынша (алдыңғы) тексеру жүргізуге уәкілетті тұлғаның Т.А.Ә.
және лауазымы _______________________________________________________
8. Тексеруге қатысушылардың өзгеруіне байланысты тексеру жүргізуге
уәкілетті тұлғаның Т.А.Ә. және лауазымы _____________________________
9. Акт бойынша (алдыңғы) тексерулер жүргізуге тартылатын мамандар,
кеңесшілер және сарапшылар туралы мәлімет ___________________________
10. Тексеруге қатысушылардың өзгеруіне байланысты тексерулер
жүргізуге тартылатын мамандар, кеңесшілер және сарапшылар туралы
мәлімет _____________________________________________________________
11. Тексерісті тоқтату, ұзарту, қайта жаңғырту, тексеруге
қатысушылардың өзгеруі, туралы себебі _______________________________
12. Тексерісті тоқтату, ұзарту, қайта жаңғырту, тексеруге
қатысушылардың өзгеруі, туралы хабарламаны жолдау күні "____"
___________20__ г.
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік орган бірінші басшының қолы, Т.А.Ә.)
"___"_______20___г.
Мемлекеттік органның мөрі
_____________________________________________________________________
(құқықтық статистика және арнайы есепке алу уәкілетті органы
тұлғасының лауазымы, Т.А.Ә.)
"___"_______20___г. тіркеу мөртабаны