Об утверждении перечня и форм документов учета, сроков представления отчетности по вопросам соблюдения требований, предъявляемых к деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок, ведению мониторинга хлопкового рынка
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 4-5/613. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2015 года № 12044. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 февраля 2021 года № 44.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 16.02.2021 № 44 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 2 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) перечень документов учета, сроки представления отчетности по вопросам соблюдения требований, предъявляемых к деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму отчета о наличии хлопкоприемных пунктов хлопкоперерабатывающей организации, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму отчета о готовности зданий, сооружений и оборудования хлопкоперерабатывающей организации, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму отчета о готовности производственно-технологической лаборатории и лабораторного оборудования для определения качества хлопка, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму отчета о наличии документов учета и отчетности хлопкоперерабатывающей организации, согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму отчета о готовности зданий, сооружений и оборудования на хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения хлопкоочистительного завода, готовности лаборатории и лабораторного оборудования, согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму отчета о наличии документов учета и отчетности хлопкоперерабатывающей организации на хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения хлопкоочистительного завода, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму отчета о проведении комплекса мероприятий по обеззараживанию от карантинных, вредных и особо опасных вредных организмов на хлопкоочистительном заводе и хлопкоприемном пункте, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму отчета об обеспеченности кадрами, квалификации и опыте работников хлопкоперерабатывающей организации, согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму отчета о выдаче хлопковых расписок владельцам хлопка, согласно приложению 10 к настоящему приказу;

Есепке алу құжаттарының тізбесі мен нысандарын, мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету, мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі қызметке қойылатын талаптарды сақтау мәселелері бойынша есептілікті ұсыну мерзімдерін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 4-5/613 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 9 қыркүйекте № 12044 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 44 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 16.02.2021 № 44 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мақта саласын дамыту туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету жөніндегі қызметке қойылатын талаптарды сақтау мәселелері бойынша есепке алу құжаттарының тізбесі, есептілікті ұсыну мерзімдері;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес мақта өңдеу ұйымының мақта қабылдау пункттерiнiң болуы туралы есеп нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес мақта өңдеу ұйымы ғимараттарының, құрылыстарының және жабдығының әзірлігі туралы есеп нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес мақтаның сапасын айқындау үшін өндiрiстiк-технологиялық зертхананың және зертханалық жабдықтың әзірлігі туралы есеп нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес мақта өңдеу ұйымының есепке алу және есептiлiк құжаттарының бар-жоғы туралы есеп нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау пунктi ғимараттарының, құрылыстарының және жабдығының әзірлігі, зертхананың және зертханалық жабдықтың әзірлігі туралы есеп нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау пунктiндегі мақта өңдеу ұйымының есепке алу және есептiлiк құжаттарының бар-жоғы туралы есеп нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес мақта тазалау зауыты мен мақта қабылдау пунктiнде карантиндiк, зиянды және аса қауiптi зиянды организмдерден зарарсыздандыру жөнiндегi iс-шаралар кешенiн жүргiзу туралы есеп нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес мақта өңдеу ұйымының кадрлармен қамтамасыз етiлгенi, жұмыскерлердің бiлiктiлiгi және тәжiрибесi туралы есеп нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес мақта иелерiне мақта қолхаттарын беру туралы есеп нысаны;

11) перечень документов учета, сроки представления отчетности по вопросам ведения мониторинга хлопкового рынка, согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму отчета о наличии и движении хлопка-сырца и продуктов его первичной переработки у участников хлопкового рынка, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму отчета о движении хлопка-сырца и продуктов его первичной переработки в хлопкоперерабатывающих организациях, согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму отчета о качественном состоянии хлопка-сырца и продуктов его первичной переработки, согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму отчета о наличии и движении хлопка-сырца и продуктов его первичной переработки во всех категориях хозяйств, согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму отчета о наличии участников хлопкового рынка, согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму отчета о прогнозе урожайности хлопчатника, согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму отчета о весе и статистической стоимости хлопка-волокна, оформленных в режиме экспорта, согласно приложению 18 к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
____________ Б. Султанов
11 августа 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
7 августа 2015 года
Приложение 1
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 7 июля 2015 года № 4-5/613
Перечень документов учета, сроки представления отчетности по
вопросам соблюдения требований, предъявляемых к деятельности по
оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых
расписок
№ п/п
Наименование
Сроки представления отчетности
1.
Отчет о наличии хлопкоприемных пунктов хлопкоперерабатывающей организации
Один раз в год до 1 сентября
2.
Отчет о готовности зданий, сооружений и оборудования хлопкоперерабатывающей организации
Один раз в год до 1 сентября
3.
Отчет о готовности производственно-технологической лаборатории и лабораторного оборудования для определения качества хлопка
Один раз в год до 1 сентября
4.
Отчет о наличии документов учета и отчетности хлопкоперерабатывающей организации
Один раз в год до 1 сентября
5.
Отчет о готовности зданий, сооружений и оборудования на хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения хлопкоочистительного завода, готовности лаборатории и лабораторного оборудования
Один раз в год до 1 сентября
6.
Отчет о наличии документов учета и отчетности хлопкоперерабатывающей организации на хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения хлопкоочистительного завода
Один раз в год до 1 сентября
7.
Отчет о проведении комплекса мероприятий по обеззараживанию от карантинных, вредных и особо опасных вредных организмов на хлопкоочистительном заводе и хлопкоприемном пункте
Один раз в год до 1 сентября
8.
Отчет об обеспеченности кадрами, квалификации и опыте работников хлопкоперерабатывающей организации
Один раз в год до 1 сентября
9.
Отчет о выдаче хлопковых расписок владельцам хлопка

11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес мақта нарығының мониторингiн жүргiзу мәселелері бойынша есеп құжаттарының тiзбесi, есептілікті ұсыну мерзiмдерi;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес мақта нарығына қатысушыларда шиттi мақта мен оны бастапқы қайта өңдеу өнiмдерiнiң бар-жоғы және қозғалысы туралы есеп нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес мақта өңдеу ұйымдарында шиттi мақта мен оны бастапқы қайта өңдеу өнiмдерiнiң бар-жоғы және қозғалысы туралы есеп нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес шиттi мақта мен оны бастапқы қайта өңдеу өнiмдерiнiң сапалық жай-күйі туралы есеп нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес шиттi мақта мен оны бастапқы қайта өңдеу өнiмдерiнiң барлық санаттағы шаруашылықтарда бар-жоғы және қозғалысы туралы есеп нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес мақта нарығына қатысушылардың бар-жоғы туралы есеп нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес мақта шығымдылығының болжамы туралы есеп нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес экспорт режимiнде ресiмделген мақта талшығының салмағы және статистикалық құны туралы есеп нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 11 тамыз
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
______________ Е. Досаев
2015 жылғы 7 тамыз
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 4-5/613 бұйрығына
1-қосымша
Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсету жөнiндегi қызметке қойылатын талаптарды сақтау
мәселелерi бойынша есепке алу құжаттарының тiзбесi, есептілікті
ұсыну мерзiмдерi
Р/с №
Атауы
Есептілікті ұсыну мерзiмдерi
1.
Мақта өңдеу ұйымының мақта қабылдау пункттерiнiң бар-жоғы туралы есеп
Жылына бiр рет, 1 қыркүйекке дейiн
2.
Мақта өңдеу ұйымы ғимараттарының, құрылыстарының және жабдығының әзірлігі туралы есеп
Жылына бiр рет, 1 қыркүйекке дейiн
3.
Мақтаның сапасын айқындау үшін өндiрiстiк-технологиялық зертхананың және зертханалық жабдықтың әзірлігі туралы есеп
Жылына бiр рет, 1 қыркүйекке дейiн
4.
Мақта өңдеу ұйымының есепке алу және есептiлiк құжаттарының бар-жоғы туралы есеп
Жылына бiр рет 1 қыркүйекке дейiн
5.
Мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау пунктi ғимараттарының, құрылыстарының және жабдығының әзірлігі, зертхананың және зертханалық жабдықтың әзірлігі туралы есеп
Жылына бiр рет, 1 қыркүйекке дейiн
6.
Мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта қабылдау пунктiндегі мақта өңдеу ұйымының есепке алу және есептiлiк құжаттарының бар-жоғы туралы есеп
Жылына бiр рет, 1 қыркүйекке дейiн
7.
Мақта тазалау зауыты мен мақта қабылдау пунктiнде карантиндiк, зиянды және аса қауiптi зиянды организмдерден зарарсыздандыру жөнiндегi iс-шаралар кешенiн жүргiзу туралы есеп
Жылына бiр рет, 1 қыркүйекке дейiн
8.
Мақта өңдеу ұйымының кадрлармен қамтамасыз етiлгенi, жұмыскерлердің бiлiктiлiгi және тәжiрибесi туралы есеп
Жылына бiр рет, 1 қыркүйекке дейiн
9.
Мақта иелерiне мақта қолхаттарын беру туралы есеп

Два раза в год до 1 января, до 1 июля
Приложение 2
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 7 июля 2015 года № 4-5/613
Форма
Отчет о наличии хлопкоприемных пунктов хлопкоперерабатывающей
организации
_______________________________________________________________ (наименование хлопкоперерабатывающей организации)
№ п/п
Наименование хлопкоприемных пунктов
Район
Месторасположение
Емкость единовременного хранения, метров кубических
Сведения о готовности
1
2
3
4
5
6
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации_________ _________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при наличии))
"__" ___________ ______ года
Место печати
Приложение 3
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 7 июля 2015 года № 4-5/613
Форма
Отчет о готовности зданий, сооружений и оборудования
хлопкоперерабатывающей организации _______________________________________________________________ (наименование хлопкоперерабатывающей организации)
№ п/п
Объект
Единица измерения
Наличие
Сведения о готовности
количество, необходимое для обеспечения переработки объемов хлопка в соответствии с мощностью завода
фактически
1
2
3
4
5
6
1.
Пропускной режим
-
2.
Здание завода
-
3.
Устройства для формирования проб из кип хлопка-волокна
штук
4.
Хлопкоприемные пункты
штук
5.
Джины
штук/тонн в час
6.
Линтеры
штук/тонн в час
7.
Очистители хлопка-сырца
штук/тонн в час
8.
Волокноочистители
штук/тонн в час
9.
Сушилки
штук/тонн в час
10.
Прессовые установки
штук
11.
Весы
штук
12.
Вентиляторы
штук
13.
Циклоны
штук
14.
Погрузочно-разгрузочные механизмы
штук
15.
Места для хранения хлопка-сырца
штук/м2
16.
Места для хранения хлопка-волокна
штук/ м2
17.
Места для складирования и хранения технических семян хлопка-волокна
штук/ м2
18.
Цех подготовки посевных семян
штук/м2
19.
Средства пожаротушения
штук
Примечание: м2– метров квадратных
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации_________ _________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при наличии))
"___" ___________ _____ года
Место печати
Приложение 4
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 7 июля 2015 года № 4-5/613
Форма
Отчет о готовности производственно-технологической лаборатории
и лабораторного оборудования для определения качества хлопка
_______________________________________________________________
(наименование хлопкоперерабатывающей организации)
№ п/п
Объект
Марка
Единица измерения
Наличие
Подготовлено
1
2
3
4
5
6
1
Лаборатория
штук
2
Пробоотборник сырца
штук
3
Пробоотборники волокна, линта, семян
штук
4
Прибор для определения сорных примесей хлопка-сырца
штук
5
Лабораторная сушилка
штук
6
Шкаф сушильный
штук
7
Джин-волокноочиститель
штук
8
Джин лабораторный
штук
9
Лабораторный прибор для определения сорта волокна и хлопка-сырца
штук
10
Хлопковый анализатор
штук
11
Прибор для определения длины линта
штук
12
Гигрометр психрометрический
штук
13
Гигрометр
штук
14
Термощупы
штук
15
Микронейр
штук
16
Прибор Жукова
штук
17
Весы лабораторные
штук
18
Гири общего назначения
штук
19
Колбы, бюксы, пинцеты
штук
20
Термовлагометры
штук
21
Эталоны хлопка-сырца ручного и машинного сборов
комплект
22
Эталоны хлопка-волокна
комплект
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации _________ ________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при наличии))
"___" ___________ _____ года
Место печати
Приложение 5
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 7 июля 2015 года № 4-5/613
Форма
Отчет о наличии документов учета и отчетности
хлопкоперерабатывающей организации
_______________________________________________________________ (наименование хлопкоперерабатывающей организации)
№ п/п
Требования
Выполнение (ненужное вычеркнуть)
Дата выдачи подтверждающего документа
1.
Наличие технического проекта
Имеется
Не имеется
2.
Наличие технологического регламента
Имеется
Не имеется
3.
Наличие свидетельства об оценке состояния измерений в лаборатории
Имеется
Не имеется
4.
Наличие книги количественно- качественного учета хлопка
Имеется
Не имеется
5.
Наличие лабораторных журналов
Имеется
Не имеется
6.
Наличие нормативных правовых актов, нормативных документов, стандартов
Имеется
Не имеется
Руководитель
хлопкоперерабатывающей организации _________ ________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при наличии))
"___" ___________ _____ года Место печати
Приложение 6
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 7 июля 2015 года № 4-5/613
Форма
Отчет о готовности зданий, сооружений и оборудования на
хлопкоприемном пункте, расположенном вне места нахождения
хлопкоочистительного завода, готовности лаборатории и
лабораторного оборудования
_______________________________________________________________
(наименование хлопкоочистительного завода)

Жылына екi рет, 1 қаңтарға дейiн, 1 шiлдеге дейiн
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 4-5/613 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Мақта өңдеу ұйымының мақта қабылдау пункттерiнiң бар-жоғы
туралы есеп
_______________________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
Р/с
Мақта қабылдау пункттерiнiң атауы
Аудан
Орналасқан жерi
Бiр жолғы сақтау сыйымдылығы, шаршы метр
Әзірлігі туралы мәлiметтер
1
2
3
4
5
6
Мақта өңдеу ұйымының басшысы ___________ ___________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар
болған жағдайда))
_______ жылғы "___"___________
Мөрдің орны
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 4-5/613 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Мақта өңдеу ұйымы ғимараттарының, құрылыстарының және
жабдығының әзірлігі туралы есеп
____________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
Р/с №
Объект
Өлшем бiрлiгi
Бар-жоғы
Әзірлігі туралы мәлiметтер
зауыт қуатына сай мақта көлемiн қайта өңдеудi қамтамасыз етуге қажеттi саны
нақты
1
2
3
4
5
6
1.
Өткiзу режимi
-
2.
Зауыт ғимараты
-
3.
Мақта талшығы бумаларынан сынамаларды қалыптастыруға арналған қондырғылар
дана
4.
Мақта қабылдау пункттерi
дана
5.
Джиндер
сағатына дана/тонна
6.
Линтерлер
сағатына дана/тонна
7.
Шиттi мақтаны тазалауыштар
сағатына дана/тонна
8.
Талшық тазалауыштар
сағатына дана/тонна
9.
Кептiргiштер
сағатына дана/тонна
10.
Пресстеу қондырғылары
дана
11.
Таразы
дана
12.
Желдеткiштер
дана
13.
Циклондар
дана
14.
Тиеу-түсiру механизмдерi
дана
15.
Шиттi мақтаны сақтауға арналған орын
дана/м2
16.
Мақта талшығын сақтауға арналған орын
дана/м2
17.
Мақта талшығының техникалық тұқымын жинақтауға және сақтауға арналған орын
дана/м2
18.
Егiстiк тұқымын дайындау цехы
дана/м2
19.
Өрт сөндiру құралдары
дана
Ескертпе: м2 – шаршы метр
Мақта өңдеу ұйымының басшысы ___________ ____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда))
_______ жылғы "___"___________
Мөрдің орны
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 4-5/613 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Мақтаның сапасын айқындау үшін өндiрiстiк-технологиялық
зертхананың және зертханалық жабдықтың әзірлігі туралы есеп ________________________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
Р/c №
Объект
Маркасы
Өлшем бiрлiгi
Бар-жоғы
Дайындалғаны
1
2
3
4
5
6
1.
Зертхана
дана
2.
Шиттi сынама iрiктегiш
дана
3.
Талшық, линт, тұқым сынама iрiктегiштері
дана
4.
Шиттi мақтаның арамшөптiк қоспаларын анықтайтын құрал
дана
5.
Зертханалық кептiргiш
дана
6.
Кептiргiш шкаф
дана
7.
Талшық тазалауыш джин
дана
8.
Зертханалық джин
дана
9.
Талшық пен шиттi мақтаның сорттарын анықтайтын зертханалық құрал
дана
10.
Мақта анализаторы
дана
11.
Линттiң ұзындығын анықтайтын аспап
дана
12.
Психрометрикалық гигрометр
дана
13.
Гигрометр
дана
14.
Термощуптар
дана
15.
Микронейр
дана
16.
Жуков аспабы
дана
17.
Зертханалық таразы
дана
18.
Жалпы мақсаттағы гiрлер
дана
19.
Колбалар, бюкстер, пинцеттер
дана
20.
Термо-ылғал өлшегіштер
дана
21.
Қолмен және машинамен жиналған шиттi мақта эталондары
жиынтық
22.
Мақта талшығы эталондары
жиынтық
Мақта өңдеу ұйымының басшысы ___________ ____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда)) _______ жылғы "___"___________
Мөрдің орны
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 4-5/613 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Мақта өңдеу ұйымының есепке алу және есептiлiк құжаттарының
бар-жоғы туралы есеп
____________________________________________________
(мақта өңдеу ұйымының атауы)
Р/c №
Талаптар
Орындалуы (керек емесін сызып тастау)
Растайтын құжаттың берiлген күнi
1
2
3
4
5
1.
Техникалық құжаттың бар-жоғы
бар
жоқ
2.
Техникалық регламенттiң бар-жоғы
бар
жоқ
3.
Зертханада өлшеулер жағдайын бағалау туралы куәлiктiң бар-жоғы
бар
жоқ
4.
Мақтаның мөлшерлiк-сапалық есебi кiтабының бар-жоғы
бар
жоқ
5.
Зертханалық журналдардың бар-жоғы
бар
жоқ
6.
Нормативтiк құқықтық актiлердiң, нормативтiк құжаттардың, стандарттардың бар-жоғы
бар
жоқ
Мақта өңдеу ұйымының басшысы ___________ ____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда))
_______ жылғы "___"___________
Мөрдің орны
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 4-5/613 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Мақта тазалау зауыты тұрған жерден тыс орналасқан мақта
қабылдау пунктi ғимараттарының, құрылыстарының және жабдығының
әзірлігі, зертхананың және зертханалық жабдықтың әзірлігі
туралы есеп
________________________________________________________
(мақта тазалау зауытының атауы)

5201
Волокно хлопковое, нечесанное
5203
Волокно хлопковое, кардо или гребнечесанное
Примечание: *ТН ВЭД ТС – Товарная номенклатура
внешнеэкономической деятельности Таможенного союза.
Руководитель __________________ _______________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при наличии))
Исполнитель ___________________ _______________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(при наличии))
Телефон ________________
"___" _______ 20__ года
Место печати

5201
Мақта талшығы, таралмаған
5203
Мақта талшығы, кардо немесе тармақталып таралған
Ескертпе: КО СЭҚ ТН – Кеден одағының сыртқы экономикалық
қызметінің тауар номенклатурасы
Басшысы ________ ______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Орындаушы ______ ______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
20__ жылғы "___" ___________ Мөрдің орны