О внесении дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года № 240 "Об утверждении формы справки-обоснования к нормативному правовому акту"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 сентября 2015 года № 518. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2015 года № 12117. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2016 года № 912
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 21.10.2016 № 912.
В соответствии с пунктом 9 Правил государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года № 240 «Об утверждении формы справки-обоснования к нормативному правовому акту» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 сентября 2006 года за № 4376), следующее дополнение:
форму справки-обоснования к нормативному правовому акту, утвержденную указанным приказом дополнить графой 8-1 следующего содержания:
«
8-1.
Информация о результатах проведения анализа регуляторного воздействия (при наличии)
».
2. Департаменту регистрации нормативных правовых актов настоящий приказ довести до сведения территориальных органов юстиции, центральных и местных государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр                                    Б. Имашев

"Нормативтік құқықтық актіге негіздеме-анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі № 240 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 518 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 28 қыркүйекте № 12117 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 912 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 21.10.2016 № 912 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысымен бекітілген Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу қағидаларының 9-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Нормативтік құқықтық актіге негіздеме-анықтама нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі № 240 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4376 тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген нормативтік құқықтық актіге анықтама-негіздеме нысаны мындай мазмұндағы 8-1-бағанмен толықтырылсын:
«
8-1.
Реттеушілік әсерді талдау жүргізу нәтижелері туралы ақпаратты (бар болса)
».
2. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаменті осы бұйрықты аумақтық әділет органдарының, орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Имашев