О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 521/75-ІV "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2015 года № 433/61-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 января 2016 года № 991. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 521/75-ІV "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2011 года № 707, опубликовано 7 января 2012 года в газетах "Астана ақшамы" № 2 и 7 января 2012 года "Вечерняя Астана" № 2) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) препарат "Вандетаниб", таблетки, на заболевание "Медуллярный рак щитовидной железы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
К. Кулмуканов
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление здравоохранения
города Астаны" (УЗ)
Э. Байжунусов

"Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 521/75-ІV шешіміне толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 433/61-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 12 қаңтарда № 991 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 170/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 170/21-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 521/75-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда 707 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтарда № 2 "Астана ақшамы", 2012 жылғы 7 қаңтарда № 2 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) "Қалқанша безінің медуллярлы ісігі" ауруына дәрілер, "Вандетаниб" препараты".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ. Құлмұқанов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының
Денсаулық сақтау
басқармасы" (ДБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Э. Байжүнісов