О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 10 ноября 2014 года № 205-1871 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 18 июня 2015 года № 205-1017. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 июля 2015 года № 922. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 февраля 2018 года № 06-400 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 28.02.2018 № 06-400 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 10 ноября 2014 года № 205-1871 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 декабря 2014 года № 862, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 23 декабря 2014 года № 145 (3202) и "Вечерняя Астана" от 23 декабря 2014 года № 144 (3220) следующие изменения:
в Положении о Государственном учреждении "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 10 слово "қалсының" заменить словом "қаласының", внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункте 12 слово "каржыландыру" заменить словом "қаржыландыру", внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в пункте 16:
в подпункте 2) слово "береу" заменить словом "беру", внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в подпункте 11) слово "табағатты" заменить словом "табиғатты", внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в подпункте 26) слово "фукнцияларын" заменить словом "функцияларын", внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в подпункте 3) пункта 21 слово "олардын" заменить словом "олардың" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны" произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

"Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 205-1871 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 205-1017 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 20 шілдеде № 922 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 06-400 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.02.2018 № 06-400 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 205-1871 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 862 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 145 (3202) "Астана ақшамы" және 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 (3220) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережесінде:
10-тармақтағы "қалсының" деген сөз "қаласының" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
12-тармақтағы "каржыландыру" деген сөз "қаржыландыру" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
16-тармақта:
2) тармақшадағы "береу" деген сөз "беру" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
11) тармақшадағы "табағатты" деген сөз "табиғатты" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
26) тармақшадағы "фукнцияларын" деген сөз "функцияларын" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
21-тармақтың 3) тармақшасындағы "олардын" деген сөз "олардың" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. "Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Айтмухаметова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Джаксыбеков

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Қ. Айтмұхаметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Жақсыбеков