О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 августа 2014 года № 205-1375 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии в городе Астане"
Постановление акимата города Астаны от 19 июня 2015 года № 205-1020. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 24 июля 2015 года № 925. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 8 августа 2016 года № 205-1419
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 08.08.2016 № 205-1419 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 19 августа 2014 года № 205-1375 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии в городе Астане» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 сентября 2014 года № 842, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 7 октября 2014 года № 113 (3170) и «Вечерняя Астана» от 7 октября 2014 года № 112 (3188) следующие изменения:
в тексте на государственном языке указанного постановления в преамбуле цифру «28» заменить цифрой и словами «26 (двадцать шесть)», текст на русском языке не изменяется;
в Регламенте государственной услуги «Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей», утвержденном указанным постановлением:
в тексте на русском языке в пункте 7 слово «предусморена» заменить словом «предусмотрена», текст на государственном языке не изменяется;
в Регламенте государственной услуги «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых», утвержденном указанным постановлением:
в тексте на русском языке в абзаце пятом пункта 4 слово «резолючию» заменить словом «резолюцию», текст на государственном языке не изменяется;
в тексте на русском языке в пункте 7 слово «предусморена» заменить словом «предусмотрена», текст на государственном языке не изменяется;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей», утвержденном указанным постановлением:
в тексте на русском языке в пункте 7 слово «предусморена» заменить словом «предусмотрена», текст на государственном языке не изменяется;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общерапространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании», утвержденном указанным постановлением:
в тексте на русском языке в пункте 7 слово «предусморена» заменить словом «предусмотрена», текст на государственном языке не изменяется.

"Астана қаласында геология саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 205-1375 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 205-1020 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 24 шілдеде № 925 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 205-1419 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 08.08.2016 № 205-1419 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының " Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласында геология саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 205-1375 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 842 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қыркүйектегі № 113 (3170) "Астана ақшамы" және 2014 жылғы 7 қыркүйектегі № 112 (3188) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі мәтіннің преамбуласындағы "28" деген сан "26 (жиырма алты)" деген санмен және сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
орыс тіліндегі мәтіннің 7-тармағындағы "предусморена" деген сөз "предусмотрена" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
орыс тіліндегі мәтіннің 4-тармағы 5-абзацындағы "резолючию" деген сөз "резолюцию" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
орыс тіліндегі мәтіннің 7-тармағындағы "предусморена" деген сөз "предусмотрена" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
орыс тіліндегі мәтіннің 7-тармағындағы "предусморена" деген сөз "предусмотрена" деген сөзбен ауыстырылсын, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.

2. Государственному учреждению «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Айтмухаметова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         А. Джаксыбеков

2. "Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялап, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Қ. Айтмұхаметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Жақсыбеков