О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2009 года № 4С-15-6 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 30 сентября 2015 года № 5С-41-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 ноября 2015 года № 5034
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области» от 17 июня 2009 года № 4С-15-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3325, опубликовано 1 августа 2009 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
строку 5 «Рыбное хозяйство, потребители, производящие отлов рыбы на водных источниках» исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского
областного маслихата                       Ж.Камелиденов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Д.Нурмулдин
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области             Е.Хасенов
30.09.2015
Руководитель государственного
учреждения «Управление
природных ресурсов
и регулирования природопользования
Акмолинской области»                       Р.Аубакиров
30.09.2015

Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 17 маусымдағы № 4С-15-6 "Ақмола облысы жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қарашада № 5034 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 487-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ақмола облыстық маслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «Ақмола облысы жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» 2009 жылғы 17 маусымдағы № 4С-15-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3325 тіркелген, 2009 жылдың 1 тамызында «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
5-жолы «Балық шаруашылығы, су көздерінен балық аулаушы тұтынушылар» алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Ж.Камелиденов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Д.Нұрмолдин
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер
департаментінің басшысы                    Е.Хасенов
30.09.2015
«Ақмола облысының табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Р.Әубәкіров
30.09.2015