О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № С-32/2 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12 июня 2015 года № С-39/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2015 года № 4839
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № С-32/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликовано 15 января 2015 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 773 952,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 292 905 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 361 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 835 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 573 236,7 тысяч тенге;
2) затраты – 22 507 675,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 933 443,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 939 756,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 313 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 196 988 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 196 988 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -864 154,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 864 154,4 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 984 136 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 834 136 тысяч тенге, в том числе:
655 387 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
97 428 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
81 321 тысяча тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-32/2 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 маусымдағы № С-39/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 маусымда № 4839 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-32/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 773 952,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 292 905 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 361 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 835 450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 573 236,7 мың теңге;
2) шығындар – 22 507 675,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 933 443,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 939 756,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 313 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 196 988 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 196 988 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -864 154,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 864 154,4 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеті қаражаттары есебінен білім беру саласына 984 136 мың теңге сомасында нысаналы трансферттері қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 834 136 мың теңге сомасында, соның ішінде:
655 387 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;
97 428 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
81 321 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруына;

2) целевые трансферты на развитие в сумме 150 000 тысяч тенге, в том числе:
150 000 тысяч тенге – на строительство дошкольного образовательного учреждения на 280 мест в городе Кокшетау.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета на образование в сумме 256 802,3 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 112 302,3 тысячи тенге, в том числе:
5 220,3 тысяч тенге – на приобретение и установку окон в средней школе № 11 города Кокшетау;
5 000 тысяч тенге – на приобретение кабинета химии для средней школы № 11 города Кокшетау;
5 000 тысяч тенге – на приобретение интерактивных досок для средней школы № 11 города Кокшетау;
10 462 тысячи тенге - на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
6 299 тысяч тенге - на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
14 815 тысяч тенге – на внедрение автоматизированной системы контроля и управления различными процессами;
1 000 тысяч тенге – на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
64 506 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 144 500 тысяч тенге, в том числе:
59 600 тысяч тенге – на строительство пристройки на 500 мест к средней школе № 2 в городе Кокшетау Акмолинской области;
34 900 тысяч тенге – на строительство пристройки школы на 264 места по улице Советской, 10 в селе Красный яр города Кокшетау Акмолинской области;
50 000 тысяч тенге – на строительство дошкольного образовательного учреждения на 240 мест (привязка) по улице Кирпичная, 11 А в городе Кокшетау Акмолинской области.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 127 819 тысяч тенге, в том числе:
13 809 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
8 895 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг в городе Кокшетау;
22 446 тысяч тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
82 669 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:

2) дамытуға нысаналы трансферттер 150 000 мың теңге сомасында, соның ішінде:
150 000 мың теңге – Көкшетау қаласында 280 орынды мектепке дейінгі білім беру мекемесінің құрылысына.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетінің қаражаты есебінен білім беру саласына 256 802,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттері қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 112 302,3 мың теңге сомасында, соның ішінде:
5 220,3 мың теңге – Көкшетау қаласының № 11 орта мектебіне терезелерді сатып алуға және орнатуға;
5 000 мың теңге – Көкшетау қаласындағы № 11 орта мектебіне химия кабинетін сатып алуға;
5 000 мың теңге – Көкшетау қаласы № 11 орта мектебіне интерактивті тақталар сатып алуға;
10 462 мың теңге – балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеуге және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге;
6 299 мың теңге – патронатты тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырауға;
14 815 мың теңге – автоматтандырылған бақылау жүйесін енгізу және әр-түрлі процесстерді басқаруға;
1 000 мың теңге – негізгі орташа және жалпы орташа білім беру мемлекеттік мекемелерді электрондық кітаптармен жабдықтау;
64 506 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыруына;
2) дамытуға нысаналы трансферттер 144 500 мың теңге сомасында, соның ішінде:
59 600 мың теңге – Ақмола облысы Көкшетау қаласында 500 орынды № 2 орта мектебіне жапсаржай құрылысына;
34 900 мың теңге - Ақмола облысы Көкшетау қаласының Краснояр селосы, Советская, 10 көшесі бойындағы мектепке 264 орындық жапсаржай құрылысына;
50 000 мың теңге – Ақмола облысы, Көкшетау қаласы Кирпичная, 11 А көшесіндегі 240 орындық мектепке дейінгі білім беру мекемесінің құрылысына (байлам).»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер 127 819 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
13 809 мың теңге - Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
8 895 мың теңге - Көкшетау қаласында арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
22 446 мың теңге – мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
82 669 мың теңге – Ұлы Отан Соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

«9. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 1 032 035 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 322 102 тысячи тенге, в том числе:
306 093 тысячи тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
662 тысячи тенге – на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
2 290 тысяч тенге – на обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
3 860 тысяч тенге - на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний);
5 440 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии;
3 757 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния»;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 709 933 тысячи тенге, в том числе:
506 812 тысяч тенге – на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
48 500 тысяч тенге – на строительство жилья для очередников;
18 046 тысяч тенге – на строительство жилья для молодых семей;
136 575 тысяч тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 4 136 144,4 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 3 522 992,6 тысяч тенге, в том числе:
6 625 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
135 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой;
308 945 тысяч тенге – на ремонт дворовых территорий;
214 288 тысяч тенге – на восстановление газораспределительных установок и наружных газопроводов;
210 589 тысяч тенге – на изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей;
176 550 тысяч тенге - на восстановление лифтового хозяйства;

«9. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 1 032 035 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 322 102 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
306 093 мың теңге - мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын, мемлекеттік мекемелердің жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын, мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
662 мың теңге - мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және көрсеткіштер орнатуына;
2 290 мың теңге - мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық қондырғыларды орнықтыруға;
3 860 мың теңге - профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда);
5 440 мың теңге – ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға;
3 757 мың теңге – азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға;
2) дамытуға 709 933 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
506 812 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруына;
48 500 мың теңге - кезекте тұратындарға тұрғын үй құрылысына;
18 046 мың теңге – жас отбасыларға тұрғын үй құрылысына;
136 575 мың теңге - мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыс бюджет қаражаттары есебінен 4 136 144,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 3 522 992,6 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
6 625 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
135 мың теңге - санитарлық союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың құнының орнын толтыруға (50% дейін);
308 945 мың теңге - аула аумағының жөндеуіне;
214 288 мың теңге - газтаратқыш қондырғысы және сыртқы газ құбырларын қалпына келтіруіне;
210 589 мың теңге - мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн, жылжымайтын мүлiктi алып қоюына;
176 550 мың теңге - лифт шаруашылығын қалпына келтіруіне;

1 050 000 тысяч тенге – на ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
374 380,3 тысячи тенге – на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям;
16 653 тысячи тенге – в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета в городской;
414 627,3 тысячи тенге – на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов;
22 200 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
600 000 тысяч тенге – на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям;
128 000 тысяч тенге – на благоустройство и санитарию города;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 613 151,8 тысяч тенге, в том числе:
54 000 тысячи тенге – на корректировку проектно-сметной документации, реконструкцию парка «Борцам революции»;
322 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, строительство здания Дворца бракосочетания;
15 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство аква-парка;
5 500 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство этноаула;
42 413 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Кокшетау Су Арнасы»;
18 000 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Кокше-Жардем»;
30 000 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей к зданию Досуговый центр молодежи в городе Кокшетау;
7 000 тысяч тенге - на строительство пяти девятиэтажных сорокапятиквартирных жилых домов (привязка) с двумя жилыми пристройками в городе Кокшетау позиции 6, 7, 14, 15, 16, 17, 29;
50 000 тысяч тенге – на реконструкцию въездной арки на трассе Кокшетау – Астана;
3 388 тысяч тенге – на строительство внутриквартальных сетей и благоустройство севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 13 га). Внутриквартальные сети и благоустройство для пятиэтажного сорокапятиквартирного жилого дома (позиция 30) в городе Кокшетау;
18 715,6 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау (II этап). Канализационная насосная станция (КНС);
2 468,5 тысяч тенге – на строительство внутриквартальных сетей и благоустройство севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 13 га). Внутриквартальные сети и благоустройство для пятиэтажного сорокапятиквартирного жилого дома (позиция 31) в городе Кокшетау Акмолинской области;
6 233,7 тысяч тенге – на строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) - 1 этап, город Кокшетау Акмолинской области. (Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Васильковский, двор № 1: четыре тридцатиквартирных жилых дома, один сорокапятиквартирный жилой дом, 1 очередь);

1 050 000 мың теңге - Көкшетау қаласының автомобиль жолдарының жөндеуіне;
374 380,3 мың теңге – жылумен жабдықтау мекемелерге жылытатын мерзімін аяқтауына;
16 653 мың теңге – облыс бюджетінен қалалық бюджетке балалар- жасөспірімдер спорттық мектептерінің шығындарын тапсыруына байланысты;
414 627,3 мың теңге – төменгі бюджеттердің шығындарына өтемақы;
22 200 мың теңге - жекелеген санаттағы азаматтарға тұрғын үй сатып алуға;
600 000 мың теңге – жылумен жабдықтау кәсіпорындарына жылу беру мерзіміне дайындауына;
128 000 мың теңге – қаланың абаттандыруға және санитарияға;
2) дамытуға 613 151,8 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
54 000 мың теңге – «Төңкеріс күресшілеріне» саябағын қайта жабдықтаудың жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуіне;
322 000 мың теңге - Неке қию сарайының ғимаратын салуға, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуіне;
15 000 мың теңге - аква саябақтың құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуіне;
5 500 мың теңге - этноауыл құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуіне;
42 413 мың теңге - "Көкшетау Су Арнасы" ШЖҚ МКК жарғылық капиталының ұлғайтуына;
18 000 мың теңге - "Көкше Жәрдем" ШЖҚ МКК жарғылық капиталының ұлғайтуына;
30 000 мың теңге – Көкшетау қаласындағы Жастар орталығына инженерлік желілердің құрылысына;
7 000 мың теңге – Көкшетау қаласында бес тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі тұрғын үйлер құрылысына 6, 7, 14, 15, 16, 17, 29 позициялары;
50 000 мың теңге – Көкшетау-Астана тас жолындағы кіреберіс аркасын қайта жаңартуына;
3 388 мың теңге – «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай ішкікварталдық желілердің құрылысы және абаттандыруы (13 га аудан учаскесінде). Көкшетау қаласындағы бес қабатты қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (30 позиция) ішкікварталдық желілерінің абаттандыруына;
18 715,6 мың теңге – Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы (ІІ кезең). Канализацилық насостық станциясы (КНС);
2 468,5 мың теңге – «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай ішкікварталдық желілердің құрылысы және абаттандыруы (13 га аудан учаскесінде). Көкшетау қаласындағы бес қабатты қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (31 позиция) ішкікварталдық желілерінің абаттандыруына;
6 233,7 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай ішкікварталдық желілерінің және магистральдық желілерінің құрылысы (33,5 га аудан учаскесінде). («Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы және абаттандыруы, № 1 аула: төрт отыз пәтерлі тұрғын үйлер, бір қырық пәтерлі тұрғын үй, 1 кезең);

6 251,3 тысяч тенге – на строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) - 1 этап, город Кокшетау Акмолинской области. (Строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский, двор № 2: два тридцатиквартирных жилых дома, один тридцатипятиквартирный семиэтажный жилой дом, один сорокапятиквартирный девятиэтажный жилой дом, 2 очередь);
13 016,3 тысячи тенге – на строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) - 1 этап, город Кокшетау Акмолинской области. (Строительство магистральных инженерных сетей теплоснабжения и электроснабжения севернее микрорайона Васильковский, 3 очередь);
5 181 тысяча тенге – на строительство магистральных и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области 2 этап (1 очередь);
7 762 тысячи тенге – на строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти тридцатиквартирным жилым домам в районе жилого комплекса Жансая в городе Кокшетау Акмолинской области;
6 222,4 тысячи тенге – на строительство внутриквартальных сетей благоустройство севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 13 га). Внутриквартальные сети и благоустройство для трех девятиэтажных жилых домов (позиции 11.12.13) в городе Кокшетау Акмолинской области.»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«12. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены бюджетные кредиты за счет средств республиканского бюджета в сумме 1 383 931 тысяча тенге, в том числе:
17 838 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
444 770 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство жилья;
921 323 тысячи тенге – на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.»;
пункт 16 изложить в новой редакции:
«16. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет в сумме 46 652 тысячи тенге, в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании бюджета.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

6 251,3 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай (33,5 га аудан учаскесінде) ішкікварталдық желілерінің және магистральдық желілерінің құрылысына - 1 кезен. («Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы және абаттандыруы, № 2 аула: екі отыз пәтерлі тұрғын үйлер, бір отыз бес пәтерлі жеті қабатты тұрғын үй, бір қырық бес пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй, 2 кезек);
13 016,3 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай (33,5 га аудан учаскесінде) ішкікварталдық желілер және магистральдық желілерінің құрылысына – 1 кезен. («Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай жылумен жабдықтау және электрмен жабдықтау магистральдық инженерлік желілердің құрылысы, 3 кезек);
5 181 мың теңге - Ақмола облысының Көкшетау қаласында «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай (33,5 га аудан учаскесінде) ішкікварталдық желілер және магистральдық желілерінің құрылысына – 2 кезең (3 кезек);
7 762 мың теңге – Ақмола облысының Көкшетау қаласындағы Жансая тұрғын кешенінің ауданындағы бес отыз пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыруы;
6 222,4 мың теңге – «Васильковский» мөлтекауданның солтүстігіне қарай ішкікварталдық желілердің құрылысына және абаттандыруына (13 га аудан учаскесінде). Ақмола облысының Көкшетау қаласында үш тоғыз қабатты тұрғын үйлерге (11, 12, 13 позициялар) ішкікварталдық желілер және абаттандыру.»;
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«12. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 1 383 931 мың теңге сомасында бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
17 838 мың теңге – мамандарға әлеуметтік көмек көрсетуін жүзеге асыру;
444 770 мың теңге – тұрғын үйлердің құрылысына және жобалауға;
921 323 мың теңге – жылу, сумен жабдықтау және су қайтару жүйлерінің жаңартуына және құрылысына.»;
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«16. 2015 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында облыс бюджетіне 46 652 мың теңге сомасында орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға қарастырылған шығындарды тапсыруға байланысты, нысаналы трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель 39 внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    А.Шаримова
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Е.Маржикпаев

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының кезектен
тыс 39-шы сессиясының төрайымы             Ә.Шәрімова
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Е.Маржықпаев