Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска на 2015 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 22 января 2015 года № а-1/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской 10 февраля 2015 года № 4641
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска на 2015 год:
1) мужчины в возрасте старше пятидесяти лет до достижения предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
2) женщины в возрасте старше сорока пяти лет до достижения предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
3) лица, длительное время не работающие (более трех месяцев);
4) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
5) выпускники организаций среднего и послесреднего образования;
6) лица, ранее не работавшие (не имеющие стажа работы);
7) больные туберкулезом, прошедшие курс лечения;
8) лица, снятые с учета инвалидности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Салыкову Э.Р.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска М.Такамбаев

2015 жылға арналған Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № а-1/27 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 ақпанда № 4641 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) зейнеткерлік жас алдындағы жасқа жеткенге дейін елу жастан үлкен жастағы ер адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғанда);
2) зейнеткерлік жас алдындағы жасқа жеткенге дейін қырық бестен үлкен жастағы әйел адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалғанда);
3) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (үш айдан артық);
4) жиырма бір жастан бастап жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
5) орта және орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
6) бұрын жұмыс істемеген тұлғалар (жұмыс өтілі жоқ);
7) емдеу курсынан өткен туберкулезбен ауыратын науқастар;
8) мүгедектік есебінен шығарылған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Э.Р. Салықоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі М.Тақамбаев