Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 8 декабря 2015 года № а-12/357. Зарегистрировано Департаментом юстиции по Акмолинской области 31 декабря 2015 года № 5168. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 14 апреля 2016 года № а-04/111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 14.04.2016 № а-04/111 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год:
1) лица, длительное время (более одного года) не работающие;
2) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
3) лица, воспитывающие несовершеннолетних детей;
4) лица, с которыми истек срок трудового договора в связи с завершением сроков сезонных и временых работ;
5) лица старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тасылбекову Б.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Испергенов

2016 жылғы халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № а-12/357 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 5168 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № а-04/111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 14.04.2016 № а-04/111 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына сәйкес, ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін адамдар (бір жылдан астам);
2) отбасында бірде бір адам жұмыс істемейтін адамдар;
3) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған адамдар;
4) маусымдық және уақытша жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған адамдар;
5) елу жастан жоғары адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің орынбасары Б.Ш.Тасылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Испергенов