О переименовании улиц в селе Еркиншилик Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области
Решение акима Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 2 декабря 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2016 года № 5172
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 июля 2015 года, аким Еркиншиликского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Еркиншилик, Еркиншиликского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области:
улицу Кирова села Еркиншилик на улицу Сағат Жәкішұлы;
улицу Ленина села Еркиншилик на улицу Жүніс Хамзеұлы;
улицу Больничная села Еркиншилик на улицу Құлыш Досмағамбетұлы
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте Юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Еркиншиликского
сельского округа                           Ж.Амангельдинов

Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі Еркіншілік ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қаңтарда № 5172 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармағына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2015 жылғы 22 шілдедегі қорытындысы негізінде Еркіншілік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы Ерейментау ауданы Еркіншілік ауылдық округі Еркіншілік ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Еркіншілік ауылындағы Киров көшесін Сағат Жәкішұлы көшесіне;
Еркіншілік ауылының Ленин көшесін Жүніс Хамзеұлы көшесіне;
Еркіншілік ауылының Больничная көшесін Құлыш Досмағамбетұлы көшесіне
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еркіншілік ауылдық
округінің әкімі                            Ж.Амангельдинов