О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 24 февраля 2015 года № А-2/39 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 15 декабря 2015 года № А-11/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2016 года № 5178
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Сандыктауского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» от 24 февраля 2015 года № А-2/39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4733, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете «Сандыктауские вести») следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 А.Исмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 7 декабря 2015 года
№ А-12/241
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района

Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № А-2/39 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № А-11/250 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қаңтарда № 5178 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» 2015 жылғы 24 ақпандағы № А-2/39 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4733 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес жоғарыда аталған қаулының қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сандықтау ауданының әкімі                  А.Исмағамбетов
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 7 желтоқсандағы
№ А-12/241 қаулысына
қосымша
Сандықтау ауданы әкімдігінің

от 24 февраля 2015 года
№ А-2/39
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Вид дошкольной организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Максимальный размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
Детский сад

2015 жылғы 24 ақпандағы
№ А-2/39 қаулысына
қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім ұйымның түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы бір айға арналған ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Балабақша