Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 27 мая 2015 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2015 года № 4373. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 15 января 2016 года № 11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 15.01.2016 № 11.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6-6) пункта 1-1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения Актюбинской области.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Искалиева Г.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов
Согласовано:
Председатель
Комитета автомобильных дорог
Министерства инвестиции и развития
Республики Казахстан
М. Пшембаев
"27" мая 2015 года
"УТВЕРЖДЕН"
постановлением акимата
Актюбинской области
от "27" мая 2015 года № 172
Перечень
автомобильных дорог общего пользования областного значения Актюбинской области
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Общая протяженность, километр
По категориям, километр
I
II
III
IV
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Автомобильные дороги областного значения
1
KD-1

Ақтөбе облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 172 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 4373 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 15.01.2016 № 11 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 13 бабы 1-1 тармағының 6-6) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақтөбе облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Н.Есқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің
төрағасы
М.Пішембаев
"27" мамыр 2015 жылы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы "27" мамырдағы
№ 172 қаулысымен
"БЕКІТІЛГЕН"
Ақтөбе облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ
пайдаланылатын автомобиль жолдарының
Тізбесі
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
Санаттар бойынша, шақырым
I
II
III
IV
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Облыстық маңызы бар автомобиль жолдары
1
KD-1