О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12 марта 2015 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2015 года № 4259. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 252
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23.12.2015 № 252 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года №95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4165, опубликованное 27 января 2015 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" №4-5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 098 650" заменить цифрами "4 814 502,5";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 460 825" заменить цифрами "3 176 677,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 098 650" заменить цифрами "4 868 654,2";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 16 799" заменить цифрами "- 70 950,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "16 799" заменить цифрами "70 950,7".
2) в пункте 10:
в абзаце втором цифры "4 400" заменить цифрой "0";
в абзаце третьем цифры "219 404" заменить цифрами "158 538";

Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 193 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 4259 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 252 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы №95-IV Бюджеттік кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4165 тіркелген, 2015 жылғы 27 қаңтарда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің №4-5 жарияланған) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №176 шешіміне мынадай өзерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) 1 тармақшасында:
кірістер
"5 098 650" деген сандары "4 814 502,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"3 460 825" деген сандары "3 176 677,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 098 650" деген сандары "4 868 654,2" сандарымен ауыстырылсын ;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"- 16 799" сандары "- 70 950,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"16 799" сандары "70 950,7" сандарымен ауыстырылсын.
2) 10 тармақта:
екінші абзацтағы "4 400" сандары "0" деген санына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "219 404" сандары "158 538" сандарымен ауысты-рылсын;

в абзаце четвертом цифры "138 213" заменить цифрой "0";
в абзаце пятом цифры "86 306" заменить цифрой "0";
в абзаце тринадцатом цифры "15 354" заменить цифрами "3 975";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности – 17 016,5 тысяч тенге";
3) приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

төртінші абзацтағы "138 213" сандары "0" деген санына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "86 306" сандары "0" деген санына ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "15 354" сандары "3 975" сандарымен ауысты-рылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"коммуналдық меншіктегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға – 17 016,5 мың теңге";
2) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

11720
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
290
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11212
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей
1491
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12392
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
168971
037
Строительство и реконструкция объектов образования
168971
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
225916
1
Социальное обеспечение
7957
464
Отдел образования района (города областного значения)
7957
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7957
2
Социальная помощь
197355
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
197355
002
Программа занятости
32446
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9260
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
006
Оказание жилищной помощи
20372
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10777
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
47300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5010
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6050
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20604
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14604
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

11720
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
290
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11212
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1491
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12392
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
168971
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
168971
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
225916
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
7957
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7957
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7957
2
Әлеуметтік көмек
197355
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
197355
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
32446
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9260
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20372
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
10777
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
47300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5010
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6050
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20604
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20604
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14604
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

1100
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
15840
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5627
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5627
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10213
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5977
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4236
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
82251
1
Сельское хозяйство
29132
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5184
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5184
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23948
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15891
003
Капитальные расходы государственного органа
60
006
Организация санитарного убоя больных животных
1000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6997
6
Земельные отношения
8150
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8150
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района(города областного значения)
7950
007
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
44969
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
44969
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
44969
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46504,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46504,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
46504,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8270
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

1100
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
15840
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5627
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5627
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10213
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5977
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4236
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
82251
1
Ауыл шаруашылығы
29132
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5184
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5184
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23948
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15891
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6997
6
Жер қатынастары
8150
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8150
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7950
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
44969
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
44969
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
44969
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46504,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46504,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
46504,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8270
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу