О внесении изменений в решение от 16 мая 2012 года № 1 "О наименовании и переименовании улиц и переулков села Бадамша"
Решение акима сельского округа Бадамша Каргалинского района Актюбинской области от 06 ноября 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 декабря 2015 года № 4619
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений и со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бадамшинского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. В решении акима Бадамшинского сельского округа на государственном языке от 16 мая 2012 года № 1 "О наименовании и переименовании улиц и переулков села Бадамша" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3-6-140, опубликованное за № 31 от 4 июня 2012 года в районной газете "Каргалы") внести следующие изменения:
В реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района К.Жиенбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Бадамшинского сельского округа
Каргалинского района
А.Ержанбаев

"Бадамша селосының көшелері мен тұйықтарын атау және қайта атау туралы" 2012 жылғы 16 мамырдағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 06 қарашадағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 желтоқсанда № 4619 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулуар енгізу туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бадамша ауылдық округі әкімінің мемлекеттік тіліндегі "Бадамша селосының көшелері мен тұйықтарын атау және қайта атау туралы" 2012 жылғы 16 мамырдағы № 1 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімде № 3-6-140 тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2012 жылдың 4 маусымдағы № 31 санында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің мемлекеттік тіліндегі деректемелерді, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдық", ауылының" сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы К.Жиенбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының
Бадамша ауылдық округі әкімінің м.а.
А.Ержанбаев