Об утверждении перечня организации, в которых будут проводиться общественные работы, видов, обьемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Хобдинскому району на 2015 год
Постановление Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 30 января 2015 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 февраля 2015 года № 4201. Срок действия постановления – до 1 января 2016 года

2015 жылға Қобда ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 26 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 4201 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования для организаций временной занятости безработных, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Хобдинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить реализацию настоящего постановления.

1. Жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін, қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Хобдинский отдел экономики и бюджетного планирования" обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Елеусинову Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района А. Джусибалиев
Приложение
к постановлению № 26
акимата Хобдинского района

3. "Қобда ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды іске асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Елеусіноваға жүктелсін.
5. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Қобда ауданы әкімдігінің

от 30 января 2015 года
Перечень организаций для проведения общественных работ, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Хобдинскому району на 2015 год.
Наименование организаций
Виды работ и услуг
Объем выполняемых работ и услуг натуральных показателях
Заявленная потребность (спрос)
Утверждено (предложение)
Размер оплаты труда участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
Количества рабочих мест
1
2
3
4
5
6
7
8
1
ГУ "Аппарат акима Акрапского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
ГУ "Аппарат акима Бегалинского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
3
ГУ "Аппарат акима Булакского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
22,5 километров
18
15
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
4
ГУ "Аппарат акима Бестауского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
5
ГУ "Аппарат акима сельского округа имени И. Бильтабанова"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
9
километров
8
6
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
6
ГУ "Аппарат акима Жарсайского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
9
километров
8
6
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
7
ГУ "Аппарат акима Жарыкского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
9
километров
8
6
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
8
ГУ "Аппарат акима Жанаталапского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
9
ГУ "Аппарат акима Жиренкопинского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
10
ГУ "Аппарат акима Исатайского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
4,5 километров
4
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
11
ГУ "Аппарат акима Хобдинского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
60
километров
45
39
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
12
ГУ "Аппарат акима Курсайского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
13
ГУ "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
9
километров
8
7
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
14
ГУ "Аппарат акима Сарбулакского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
15
ГУ "Аппарат акима Сугалинского сельского округа "
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
10,5 километров
8
7
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
16
ГУ "Аппарат акима административно-территориальной единицы села Терисаккан"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
17
. ГУ "Аппарат акима сельского округа имени И.Курманова"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5
километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
18
. ГУ "Аппарат акима Отекского сельского округа"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организация спортивных и игровых площадок для детей.
Участие в организации республиканских, региональных компаний, помощь по сбору налогов (различные перепеси, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в селах и населенных пунктах.
7,5 километров
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
19
ГУ "Хобдинский районный отдел по делам обороны"
Участие в организации республиканских, региональных компаний
(различные переписи, призыв)
5000 штук
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
20
ГУ "Аппарат акима Хобдинского района"
Благоустройство дворов, скверов, парков, населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками.
Работа во время отопительного сезона
25 штук
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
21
ГУ "Хобдинский районный отдел лесного хозяйства"
Выращивание саженцев, деревьев, цветочной рассады с целью дальнейшего использования при благоустройстве территорий
714 квадратных метров
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
22
ГУ "Хобдинский районный отдел занятости и социальных программ"
Техническая работа,
помощь в обработке документов
3000 штук
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
23
ГУ "Прокуратура Хобдинского района"
Техническая работа,
помощь в обработке документов
3000 штук
4
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
24
ГУ "Хобдинский районный суд"
Техническая работа,
помощь в обработке документов
1000 штук
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
25
ГУ "Хобдинский районный отдел внутренних дел"
Техническая работа,
помощь в обработке документов
2000 штук
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
26
Хобдинское районное отделение РГКП "Государственный центр по выплате пенсий"
Участие в организации республиканских, региональных компаний (различные переписи)
1000 штук
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
27
ГУ "Управление юстиции Хобдинского района"
Техническая работа,
помощь в обработке документов
1000 штук
2
1
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
28
Территориальный отдел Хобдинского, Уилского районов филиал Департамента Юстиции Актюбинской области
Техническая работа,
помощь в обработке документов
1000 штук
2
1
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
местный бюджет
Всего:

2015 жылғы 30 қаңтардағы
№ 26.қаулысына қосымша
2015 жылға Қобда ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
Мекемелер атауы
Жұмыс және қызмет түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
(сұрау)
Бекітілді
(ұсыныс)
Қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Жұмыс орнының саны
Жұмыс орнының саны
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Ақрап ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5 шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады.
2
"Бегалы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5 шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
3
"Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
22,5 шақырым
18
15
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
4
"Бестау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
5
"И.Білтабанов атындағы округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
9
шақырым
8
6
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
6
"Жарсай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
9
шақырым
8
6
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
7
"Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
9
шақырым
8
6
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
8
"Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
9
"Жиренқопа ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
10
"Исатай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
4,5
шақырым
4
3
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
11
"Қобда ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
60
шақырым
45
39
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
12
"Құрсай ауылдық округі әкімінің аппараты "
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
13
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
9
шақырым
8
7
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
14
"Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
15
"Сөгәлі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
10,5
шақырым
8
7
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
16
"Терісаққан ауылы әкімшілік-аумақтық бірлігінің әкімі аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
17
"И.Құрманов атындағы ауылдық округ әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
18
"Өтек ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауылдарды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу
және күтім жасау.
Балаларға спорттық және ойын алаңдарын ұйымдастыру.
Республикалық, аумақтық науқандарды ұйымдастыру жұмыстарына қатысу және салық төлемдерін жинауға
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) көмек көрсету.
Қоғамдық тәртіпті сақтау.
Ауылдарда және елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
7,5
шақырым
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
19
"Қобда аудандық қорғаныс істер бөлімі" ММ
Республикалық аумақтық науқандарды ұйымдастыру
(әр түрлі санақ, әскерге шақыру)
5000 дана
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
20
"Қобда ауданы әкімінің аппараты" ММ
Аулаларды, скверлерді, саябақтарды, елді мекендерді аббаттандыру. Жасыл желектерді, гүлзарларды отырғызу және күтім жасау.
Жылыту маусымындағы жұмыстар
25 дана
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
21
"Қобда аудандық орман шаруашылық бөлімі" ММ
Аймақтарды абаттандыру үшін алдағы уақытта пайдалану мақсатында көшеттердің, талдардың және гүлдердің тұқымын егу.
714 шаршы метр
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
22
"Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Техникалық жұмыс,
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3000 дана
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
23
"Қобда аудандық прокуратурасы" ММ
Техникалық жұмыс,
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3000 дана
4
3
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
24
"Қобда ауданының соты" ММ
Техникалық жұмыс,
құжаттарды өңдеуге көмектесу
1000 дана
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
25
"Қобда аудандық ішкі істер бөлімі" ММ
Техникалық жұмыс,
құжаттарды өңдеуге көмектесу
2000 дана
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
26
"Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" РМҚК Қобда аудандық бөлімшесі
Республикалық аумақтық науқандарды ұйымдастыру
(әр түрлі санақ)
1000 дана
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
27
"Қобда аудандық әділет басқармасы" ММ
Техникалық жұмыс,
құжаттарды өңдеуге көмектесу
1000 дана
2
1
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
28
Ақтөбе облысы әділет департаментінің филиалы Қобда, Ойыл аудандарының аумақтық бөлімі
Техникалық жұмыс,
құжаттарды өңдеуге көмектесу
1000 дана
2
1
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
жергілікті бюджет
Барлығы:

199
160
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет пять дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных.

199
160
Қоғамдық жұмыстарының нақты жағдайлары: Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен – бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат. Еңбегіне төленетін ақы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есепшоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.