О внесении изменений в решение от 16 мая 2012 года № 58 "О присвоении наименований безымянным улицам села Ойыл Ойылского сельского округа"
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2015 года № 4572
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ойылского сельского округа от 16 мая 2012 года № 58 "О присвоении наименований улицам села Ойыл Ойылского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 июня 2012 года за № 3-11-113, опубликованное 21 июня 2012 года в районной газете "Ойыл") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и тексте решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының";
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке слова "Ойыл", "Ойылского" заменить словами "Уил", "Уилского".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа: И. Сабиржанов

"Ойыл селолық округі Ойыл селосының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" 2012 жылғы 16 мамырдағы № 58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 110 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 4572 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Ойыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл селолық округі әкімінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 58 "Ойыл селолық округі Ойыл селосының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-11-113 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 маусымда аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауында және мәтінінде "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "Ойыл", "Ойылского" сөздері "Уил", "Уилского" сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округі әкімі: И. Сабиржанов