"Бөгетсай селолық округіне қарасты, Бөгетсай селосының орталығынан көшелерге атау беру туралы" 2010 жылғы 28 маусымдағы № 7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Бөгетсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 23 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 құркүйекте № 4514 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121–V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Бөгетсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөгетсай селолық округі әкімінің мемлекеттік тіліндегі 2010 жылғы 28 маусымдағы № 7 "Бөгетсай селолық округіне қарасты, Бөгетсай селосының орталығынан көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-121 тіркелген, 2010 жылы 22 шілдеде аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Бөгетсай ауылдық округі Бөгетсай ауылының көшелеріне атаулар беру туралы";
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелері және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөгетсай ауылдық округінің әкімі:
С.Жаназаров

О внесении изменений в решение от 28 июня 2010 года № 7 "Бөгетсай селолық округіне қарасты, Бөгетсай селосының орталығынан көшелерге атау беру туралы"
Решение акима Богетсайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 07 сентября 2015 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 сентября 2015 года № 4514
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Богетсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Богетсайского сельского округа на государственном языке от 28 июня 2010 года № 7 "Бөгетсай селолық округіне қарасты Богетсай селосының орталығынан көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-121, опубликованное 22 июля 2010 в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
заголовок указанного решения на государственном языке изложить в следующей новой редакции:
"Бөгетсай ауылдық округі Бөгетсай ауылының көшелеріне атаулар беру туралы";
в реквизитах и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Богетсайского сельского округа:
С.Жаназаров