О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 37-241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 16 февраля 2015 года № 3052. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 марта 2016 года № 2-10
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28.03.2016 № 2-10.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2978, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 16 января 2015 года № 3 (3214), от 23 января 2015 года № 4 (3215) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы 3115573 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 109479 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 7409 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 15664 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 2983021 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 789758 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1106695 тысяча тенге;
субвенции 1086568 тысяч тенге;
затраты 3142801 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование 114564 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 114564 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
дефицит (профицит) бюджета (-) 141792 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 141792 тысяч тенге".

Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатынынң 2015 жылғы 09 ақпандағы № 37-241 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 ақпанда № 3052 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 28.03.2016 № 2-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2978 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (3214), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 4 (3215) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 3115573 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 109479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7409 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 15664 мың теңге;
трансферттер түсімі 2983021 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 789758 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1106695 мың теңге;
субвенциялар 1086568 мың теңге;
шығындар 3142801 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу 114564 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 114564 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 141792 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 141792 мың теңге".

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Возложить на руководителя Отдела (по согласованию Мырзахметова Ф.С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".

Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Бөлім басшысына (келісім бойынша Мырзахметова Ф.С.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және қалалық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Е. Кан
Секретарь маслихата Н. Калиновский
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 09 февраля 2015 года № 37-241 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы"
Бюджет города Текели на 2015 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование

Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Кан
Мәслихат хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-241 шешіміне 1 қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Текелі қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

26034
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32133
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
518
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
105020
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
185174
2
Социальная помощь
161212
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
157674
002
Программа занятости
30376
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
188
005
Государственная адресная социальная помощь
1967
006
Оказание жилищной помощи
13106
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36581
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1427
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23499
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9149
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13354
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
28027
464
Отдел образования района (города областного значения)
3538
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3538
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23962
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23962
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19665
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1023
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3274
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
230201
1
Жилищное хозяйство
73631
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0

26034
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
32133
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
518
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
105020
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
185174
2
Әлеуметтік көмек
161212
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
157674
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30376
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
188
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1967
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13106
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36581
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1427
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23499
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9149
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13354
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
28027
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3538
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3538
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23962
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23962
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19665
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1023
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3274
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
230201
1
Тұрғын үй шаруашылығы
73631
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0