О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года N 54-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года N 3643. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2017 года № 6-14-92
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2017 № 6-14-92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно
приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 5 417 673 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 666 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 439 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 43 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 695 033 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 745 227 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 286 525 тысяча тенге;
субвенции 2 663 281 тысяча тенге;
2) затраты 6 151 171 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30 478 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47 723 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 245 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 769 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 769 886 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.10.2016 № 6-8-48 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района 2016 год в сумме 4783,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 42856 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4.Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.

Ұйғыр ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3643 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 6-14-92 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.04.2017 № 6-14-92 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылы келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 417 673 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 666 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 439 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 43 700 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 695 033 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 745 227 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 286 525 мың теңге;
субвенциялар 2 663 281 мың теңге;
2) шығындар 6 151 171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 30 478 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47 723 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 245 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 769 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 769 886 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.10.2016 № 6-8-48 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 4783,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 42856 мың теңге соммасында трансферттер көзделгені белгіленсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5- қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Уйгурского района" (по согласованию Исмаилов М.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".

5. "Ұйғыр аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Исмаилов М.М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата от 22 декабря 2015 года №54-1 "О бюджете Уйгурского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26.10.2016 № 6-8-48 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Дауренбеков
Ұйғыр аудандық мәслихат
Хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ұйғыр ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 26.10.2016 № 6-8-48 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18083
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1099
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21400
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
332812
1
Социальное обеспечение
817
464
Отдел образования района (города областного значения)
817
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
817
2
Социальная помощь
300720
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
300720
002
Программа занятости
42459
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34262
005
Государственная адресная социальная помощь
6840
006
Оказание жилищной помощи
50992
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6355
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6535
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45439
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
89611
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18227
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31275
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24791
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2941
021
Капитальные расходы государственного органа
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3543
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
199033
1
Жилищное хозяйство
199033
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
199033
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18083
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1099
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21400
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
332812
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
817
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
817
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
817
2
Әлеуметтiк көмек
300720
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
300720
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42459
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34262
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6840
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50992
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6355
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6535
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45439
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
89611
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18227
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31275
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31275
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24791
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2941
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3543
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
199033
1
Тұрғын үй шаруашылығы
199033
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
199033
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер