О внесении изменений и дополнения в решение Таразского городского маслихата от 8 октября 2013 года № 19-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 7 апреля 2015 года № 40-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2015 года № 2622. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15 февраля 2019 года № 42-6
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15.02.2019 № 42-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 8 октября 2013 года № 19-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2037, опубликованное 20 ноября 2013 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 47) следующие изменения и дополнение:
В Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз утвержденных указанным решением:
в пункте 7:
в девятом абзаце цифры "20 000" заменить цифрами "30 000", слова "(двадцать тысяч)" заменить словами "(тридцать тысяч)";
в десятом абзаце цифры "10 000" заменить цифрами "15 000", слова "(десять тысяч)" заменить словами "(пятнадцать тысяч)";
в одинадцатом абзаце цифры "20 000" заменить цифрами "30 000", слова "(двадцать тысяч)" заменить словами "(тридцать тысяч)";
пункт 7 дополнить абзацем двенадцать следующего содержания:
"-в случае смерти военнослужащего его семье на бесплатный проезд к месту погребения и обратно (но не более трех человек)".

"Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19-7 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 40-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 2622 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 42-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 15.02.2019 № 42-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуiрдегі Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекiту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2037 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 қарашада № 47 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
7 тармақта:
тоғызыншы абзацтағы: "20 000" сандары "30 000" сандарымен ауыстырылсын, "(жиырма мың)" сөздері "(отыз мың)" сөздерімен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "10 000" сандары "15 000" сандарымен ауыстырылсын, "(он мың)" сөздері "(он бес мың)" сөздерімен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "20 000" сандары "30 000" сандарымен ауыстырылсын, "(жиырма мың)" сөздері "(отыз мың)" сөздерімен ауыстырылсын;
7 тармақ келесі мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"-әскери қызметшi қаза болған жағдайда оның отбасына (бiрақ үш адамнан аспайтын) ол жерленген жерге тегін барып қайтуына көрсетіледі".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по образованию, здравоохранению, культуре, молодежной политике и социальной сфере.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
городского маслихата городского маслихата
А. Досумбаева Б. Нарбаев

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, жастар саясаты және әлеуметтік орта жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы хатшысы
А. Досымбаева Б. Нарбаев