О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 августа 2015 года № 43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 сентября 2015 года № 2745
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года №37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2448, опубликовано 31 декабря 2014 года в газете "Жамбыл Тараз" №53) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "29 253 228" заменить цифрами "29 566 494";
цифры "6 600 448" заменить цифрами "6 667 330";
цифры "212 571" заменить цифрами "215 689";
цифры "401 309" заменить цифрами "622 357";
цифры "22 038 900" заменить цифрами "22 061 118";
в подпункте 2) цифры "29 150 476" заменить цифрами "29 463 742".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық 2015 жылғы 28 тамыздағы № 43-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қыркүйекте № 2745 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2448 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 желтоқсанында №53 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "29 253 228" сандары "29 566 494" сандарымен ауыстырылсын;
"6 600 448" сандары "6 667 330" сандарымен ауыстырылсын;
"212 571" сандары "215 689" сандарымен ауыстырылсын;
"401 309" сандары "622 357" сандарымен ауыстырылсын;
"22 038 900" сандары "22 061 118" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "29 150 476" сандары "29 463 742" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Исполняющий обязанности
Секретаря Таразского
городского маслихата Г. Мадимаров
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата № 43-3 от
28 августа 2015 года Приложение 1
Таразского городского
маслихата № 37-3 от

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаттың хатшысының
міндетін атқарушы Ғ. Мадимаров
Тараз қалалық мәслихатының
2015 жылғы 28 тамыздағы
№43-3 шешіміне 1-қосымша Тараз қалалық мәслихатының