Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2015 года № 2629. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 30 мая 2016 года № 260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 30.05.2016 № 260.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, предприятиям и учреждениям всех форм собственности Жамбылского района, установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Найманову Умиткен Капановну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Даулет

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 177 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 2629 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданының әкімдігінің 30.05.2016 № 260 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданындағы барлық меншік нысандарындағы ұйымдарда, кәсіпорындарда және мекемелерде жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Үміткен Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Дәулет