О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 18 августа 2015 года № 44-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 сентября 2015 года № 2773. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2018 года № 28-5
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19.07.2018 № 28-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-3-134, опубликованном 18 января 2012 года в районной газете "Шұғыла-Радуга" № 05) следующие изменения:
по всему тексту:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
А. Несипбеков Р. Бегалиев

"Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы №47-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 44-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 2773 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 шілдедегі № 28-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.07.2018 № 28-5 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоланысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Салық және бюджетіне төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 желтоқсанындағы № 47-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-3-134 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 5 (аудандық "Шұғыла-Радуга" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін: мазмұны және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздері тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының аумақтың әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенсоң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
А. Несіпбеков Р. Бегалиев