О повышении ставок земельного налога и ставок единного земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в районе Т.Рыскулова
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 23 ноября 2015 года № 37-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2015 года № 2854. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30 октября 2019 года № 47-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30.10.2019 № 47-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 и пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
Повысить в районе Т.Рыскулова ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Повысить в районе Т.Рыскулова ставки единного земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по развитию местного самоуправления, экономике, финансов и бюджета районного маслихата.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ш. Мырзалиев
Секретарь районногомаслихатаБ .Шамаев

Т.Рысқұлов ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшермелерін жоғарылату туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 37-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 2854 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 47-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов аудандық мәслихатының 30.10.2019 № 47-5 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-1 тармағына және 444 бабының 1 тармағына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Т.Рысқұлов ауданында, Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Т.Рысқұлов ауданында, Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшермелері он есеге жоғарылатылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ш. Мырзалиев
Аудандық мәслихатхатшысыБ. Шамаев