О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2015 года № 48-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 января 2016 года № 2890. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13 мая 2019 года № 55-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13.05.2019 № 55-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району" (зарегистрированной в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2101, опубликованной в районной газете 25 января 2014 года за № 5 "Талас тынысы") следующие изменений:
В Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Таласскому району, утвержденным указанным решением:
В пункте 8 "Единовременная социальная помощь предоставляется по списку, утвержденному акиматом Таласского района Жамбылской области:
- лицам, больным туберкулезом, находящимся на амбулаторном лечении в размере 40 000 (сорок тысяч) тенге." заменить словами "Единовременная социальная помощь по обращениям предоставляется:
- лицам, больным социально значимым заболеванием туберкулезом, находящимся на амбулаторном лечении в размере 40 000 (сорок тысяч) тенге, имеющим среднедушевой доход, в размере не превышающего семи кратного прожиточного минимума.
В пункте 9, в 1 абзаце: гражданам, имеющим месячный среднедушевой доход, не превышающий 60 процентов от прожиточного минимума" заменить словами "гражданам, имеющим месячный среднедушевой доход, не превышающий величины прожиточного минимума".

"Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 48-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 2890 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 55-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 55-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Талас аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 6 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2101 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтардағы № 5 аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Талас ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
8 – тармақтағы "Бір рет әлеуметтік көмек Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігі бекіткен тізім бойынша:
- туберкулез ауруымен ауыратын азаматтарға, амбулаториялық ем алушыларға 40 000 (қырық мың) теңге көлемінде көрсетіледі" деген сөздер "Бір рет әлеуметтік көмек көрсету өтінішке сәйкес:
- ең төмен күнкөріс деңгейінің жеті еселік көлемінен аспайтын орташа табысы бар, әлеуметтік мәні бар туберкулез ауруымен ауырып, амбулаториялық жағдайда ем жалғастырушы тұлғаларға 40 000 (қырық мың) теңге әлеуметтік көмек көрсетіледі" деген сөздерімен ауыстырылсын;
9 – тармақтағы 1 абзацы " - жан басына шаққандағы орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінің 60 пайызынан аспайтын санаттағы азаматтар" деген сөздер " - жан басына шаққандағы орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінен аспайтын санаттағы азаматтар" деген сөздерімен ауыстырылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально – правовой защите жителей и вопросам культуры Таласского районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя сессии,
Секретарь маслихата Ж. Әсемов

2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау Талас аудандық мәслихатының тұрғындарды әлеуметтік-құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
Мәслихат хатшысы Ж. Әсемов