Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2016 год
Постановление акимата города Караганды от 30 декабря 2015 года № 63/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 января 2016 года № 3643. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 8 июня 2016 года № 23/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 08.06.2016 № 23/07 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2016 год, виды и объемы работ, источник финансирования и срок участия.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
3. Уполномоченному органу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Жайназаров Б.Ж.) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким города
Н. Аубакиров
Приложение к постановлению акимата
города Караганды
от 30.12.2015 года № 63/44
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды организующих
общественные работы на 2016 год
№ п/п
Наименование организации
Количество человек
Виды работ
Источник финансирования
Объем финансирования
Срок участия, месяц
Объемы выполняемых работ
Условия общественных работ
1
Коммунальное государственное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами"
7
Благоустройство и озеление города
Бюджет города Караганды

2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 63/44 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қаңтарда № 3643 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы N 23/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 08.06.2016 N 23/07 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекетке енеді) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне сәйкес Қарағанды қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесi, жұмыс түрлерi мен көлемдерi, қаржыландыру көзi мен қатысу мерзiмi бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына екi ең төменгi жалақы мөлшерiнде бекiтiлсiн.
3. Уәкiлеттi орган "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Жайназаров Б.Ж.) жұмыс берушiлермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгiлік шарттар жасасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкiмiнiң орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсiн.
5. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгiзiледi және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап болған қатынастарға қолданылады.
Қала әкімі
Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 30.12 № 63/44
қаулысына қосымша
2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
№ р/с
Ұйымның
атауы
Адам саны
Жұмыс
түрлері
Қаржыландыру көзі
Қаржыландыру көлемі
Қатысу мерзімі, ай
Орындалатын жұмыс көлемдері
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
1
"Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
7
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті

706762
2
400-500 квадратных метров
С 8-00 по 17-00 часов с перерывом на обед с 12-00 до 13-00 часов, 5 дней в неделю
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского района города Караганды"
11
Благоустройство и озеление города
Бюджет города Караганды
1110626
2
600-700 квадратных метров
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
3
Государственное учреждение "Аппарат акима района имени Казыбек би города Караганды"
11
Благоустройство и озеление города
Бюджет города Караганды
1110626
2
600-700 квадратных метров
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
4
Государственное учреждение "Аппарат акима города Караганды"
30
Работа по обработке документов
Бюджет города Караганды
3028980
2
5-6 документов ежедневно
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
5
Государственное учреждение "Управление государственных доходов района имени Казыбек би города Караганды"
12
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1211592
2
10-15 документов ежедневно
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
6
Государственное учреждение "Управление государственных доходов Октябрьского района города Караганды"
12
Работа с населением, доставка уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1211592
2
10-15 документов ежедневно
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер"
5
Благоустройство и озеление города
Бюджет города Караганды
504830
2
400-500 квадратных метров
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
8
Республиканское Государственное учреждение "Департамент юстиции Карагандинской области"
24
Работа по обработке документов в органах юстиции, выполнение работы по формированию электронного архива регистра недвижимого имущества
Бюджет города Караганды
2423184
2
10-15 документов ежедневно
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
9
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
10
Работа по обработке документов
Бюджет города Караганды
1009660
2
10-15 документов ежедневно
С 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
10
Государственное учреждение "Отдел образования города Караганды"
12
Обработка документов
Бюджет города Караганды

706762
2
400-500 шаршы метр
12-00 бастап 13-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 8-00 бастап 17-00 дейін, аптасына 5 күн
2
"Қарағанды қаласының Октябрь ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
1110626
2
600-700 шаршы метр
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
3
"Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
1110626
2
600-700 шаршы метр
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
4
"Қарағанды қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
Құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
3028980
2
күніне 5-6 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
5
"Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
12
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1211592
2
күніне 10-15 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
6
"Қарағанды қаласының Октябрь ауданының мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
12
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын жеткізу
Қарағанды қаласының бюджеті
1211592
2
күніне 10-15 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
7
"Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
5
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
504830
2
400-500 шаршы метр
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
8
"Қарағанды облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі
24
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс, жылжымайтын мүлік тіркелімінің электрондық мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындау
Қарағанды қаласының бюджеті
2423184
2
күніне 10-15 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
9
"Қарағанды қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс
Қарағанды қаласының бюджеті
1009660
2
күніне
10-15 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
10
"Қарағанды қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті

385
39055000
Конкретные условия общественных работ:
Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, в зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производится в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетам особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

385
39055000
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:
Еңбекке ақы төлеу, жұмыссыздардың дербес шоттарына есептеу жолымен, жұмыс уақытын есептеу табелінде бейнеленген орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты нақты атқарылған уақыт бойынша жүзеге асырылады. Еңбекті қорғау және техникалық қауіпсіздік, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету, әлеуметтік есептеулер, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақыны төлеу, жарақат алумен немесе денсаулығына басқа да зақымданумен келтірілген зиянды өтеу Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
Жеке санаттағы жұмыскерлер үшін (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстар жағдайлары сәйкес санат бойынша еңбек жағдайларының ерекшеліктері есебімен айқындалады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыскерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.