О внесении изменений в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение 47 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 октября 2015 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 октября 2015 года № 3472
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 39 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 401 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2902, опубликовано в газете "Саран газеті" от 9 января 2015 года № 2, в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2015 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 3153247 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1005039 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21040 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 60003 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2067165 тысяч тенге;
2) затраты – 3149993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21577 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21577 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 18323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18323 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18323 тысяч тенге.";

Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы 47 сессиясының № 494 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 3472 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы 39 сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 401 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2902 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 "Саран газеті" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған, оның ішінде 1 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қалалық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3153247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1005039 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 21040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60003 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2067165 мың теңге;
2) шығындар – 3149993 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21577 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 21577 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 18323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18323 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18323 мың теңге.";

1864
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2845
5
Планирование и статистическая деятельность
150
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
150
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
150
9
Прочие государственные услуги общего характера
63033
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
14773
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21763
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21763
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
26497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
26497
02
Оборона
5585
1
Военные нужды
5323
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5323
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5323
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
262
122
Аппарат акима района (города областного значения)
262
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
162
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2905
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2905
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2905
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2905
04
Образование
1462048
1
Дошкольное воспитание и обучение
384156
464
Отдел образования района (города областного значения)
384156
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
14603
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

1864
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2845
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
150
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
150
061
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
150
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
63033
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14773
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14773
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21763
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21763
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26497
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26497
02
Қорғаныс
5585
1
Әскери мұқтаждар
5323
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5323
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5323
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
262
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
262
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
162
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
100
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2905
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
2905
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2905
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2905
04
Бiлiм беру
1462048
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
384156
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
384156
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
14603
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға