О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение 50 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2015 года № 50/541. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2016 года № 3612. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 580 686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 694 222 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 14 038 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 27 668 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 844 758 тысяч тенге;
2) затраты – 4 612 889 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 403 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 24 809 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 9 406 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 47 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 606 тысяч тенге:
поступление займов – 24 809 тысяч тенге;
погашение займов – 13 823 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 620 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.12.2016 № 11/101 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2016 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложения 4.
3. Учесть, что на 2016 год нормативы распределения доходов в районный бюджет установлены в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу - 55 процентов;
2) по социальному налогу - 75 процентов.
4. Учесть, что на 2016 год объем субвенции составляет 1 167 113 тысяч тенге.
5. Установить на 2016 год гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемых из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы 50 сессиясының № 50/541 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 3612 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 580 686 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 694 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 038 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 668 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 844 758 мың теңге;
2) шығындар – 4 612 889 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 15 403 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 24 809 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 406 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 47 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 606 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 24 809 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 823 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 36 620 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 07.12.2016 № 11/101 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында, жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтерді келесі мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 55 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 75 пайыз.
4. 2016 жылға арналған субвенция көлемі 1 167 113 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
5. 2016 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы азаматтық қызметшілеріне, қалалық жағдайда қызметтің осы түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

6. Утвердить резерв акимата Абайского района на 2016 год в сумме 2 000 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложения 5.
8. Утвердить в районном бюджете на 2016 год затраты по аппаратам акима города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложения 6.
9. Утвердить в районном бюджете на 2016 год распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами согласно приложения 7.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Абайского района"
Б. Муталяпова
24 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению 50 сессии
Абайского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 50/541
Районный бюджет на 2016 год

6. Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 2 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті орындау үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттары бойынша шығындар 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ:
"Абай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Муталяпова
2015 жылғы 24 желтоқсан
Абай аудандық мәслихатының
50 сессиясының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 50/541 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 195
464
Отдел образования района(города областного значения)
456
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
456
2
Социальная помощь
174 665
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
174 665
002
Программа занятости
14 988
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 490
006
Оказание жилищной помощи
9 699
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 415
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
466
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 231
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
64 376
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
52 670
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 956
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
814
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
17 900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
208 153
1
Жилищное хозяйство
127 033
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 322
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 322
467
Отдел строительства района (города областного значения)
96 830
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
96 830
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
7 631
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 631
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 250
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 195
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
456
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
456
2
Әлеуметтік көмек
174 665
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
174 665
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14 988
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 490
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 699
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 415
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
466
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
70 231
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
64 376
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
52 670
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 670
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 956
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
814
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
208 153
1
Тұрғын үй шаруашылығы
127 033
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 322
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 322
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
96 830
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
96 830
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7 631
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 631
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 250
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

6 112
9
Прочие государственные услуги общего характера
64 460
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 171
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 171
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16 464
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16 464
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
16 680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
16 680
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 145
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 145
02
Оборона
12 865
1
Военные нужды
9 064
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 064
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 064
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
3 801
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 801
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 124
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
677
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 634
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
11 634
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 634
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11 634
04
Образование
2 195 847
1
Дошкольное воспитание и обучение
282 565
464
Отдел образования района (города областного значения)
282 565
009
Обеспечение деятельности организации дошкольного воспитания и обучения
75 597
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
206 968
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 798 290
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

6 112
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
64 460
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 171
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 171
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16 464
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 464
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 680
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 680
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 145
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 145
02
Қорғаныс
12 865
1
Әскери мұқтаждар
9 064
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 064
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 064
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3 801
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 801
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 124
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
677
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 634
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
11 634
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 634
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
11 634
04
Білім беру
2 195 847
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
282 565
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
282 565
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
75 597
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
206 968
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 798 290
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

1 869
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 869
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 796 421
003
Общеобразовательное обучение
1 738 202
006
Дополнительное образование для детей
58 219
9
Прочие услуги в области образования
114 992
464
Отдел образования района (города областного значения)
114 992
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37 513
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
258
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34 804
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 117
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
261 487
1
Социальное обеспечение
12 859
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 859
005
Государственная адресная социальная помощь
4 735
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 124
2
Социальная помощь
218 203
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218 203
002
Программа занятости
31 668
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 508
006
Оказание жилищной помощи
12 261
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
74 786
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
509
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 169
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 302
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 425
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1 869
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 869
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 796 421
003
Жалпы білім беру
1 738 202
006
Балаларға қосымша білім беру
58 219
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
114 992
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
114 992
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
37 513
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
258
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34 804
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 117
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
25 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
261 487
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
12 859
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12 859
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 735
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 124
2
Әлеуметтік көмек
218 203
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218 203
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 668
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 508
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 261
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
74 786
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
509
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
44 169
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50 302
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 425
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 425
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.12.2016 № 11/101 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
1 702 454
Текущие целевые трансферты
1 580 515
Из республиканского бюджета
1 361 466
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
48 536
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
13 888
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 900
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 360
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 541
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
10 574
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
851 692
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
64 115
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
350 860
Из областного бюджета
219 049
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
111 449
На обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
40 610
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
605
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
27 099
На жилищно-коммунальное хозяйство
10 000
На развитие городов и населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
20 949
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
533
На выполнение земельно-кадастровых работ в связи с изменением границ
7 596
На приобретение и доставку учебников для учащихся школ
208
Целевые трансферты на развитие
97 130
Из республиканского бюджета
86 903
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
86 903
Из областного бюджета
10 227
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 227
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
24 809
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
24 809
Приложение 5
к решению 50 сессии
Абайского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 50/541
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Администратор программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 07.12.2016 № 11/101 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
1 702 454
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 580 515
Республикалық бюджеттен
1 361 466
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
48 536
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
13 888
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын асыруға
17 900
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауға
1 360
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
2 541
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
10 574
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
851 692
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
64 115
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
350 860
Облыстық бюджеттен
219 049
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
111 449
Мамандандырылмаған балалар-жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге
40 610
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің энергетикалық аудитін өткізуге
605
Әлеуметтік маңыз бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
27 099
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығына
10 000
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
20 949
Облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
533
Шекаралардың өзгеруіне байланысты жер-кадастрлық жұмыстарды орындауға
7 596
Мектептің оқушылары үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
208
Нысаналы даму трансферттері
97 130
Республикалық бюджеттен
86 903
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
86 903
Облыстық бюджеттен
10 227
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
10 227
Бюджеттік кредиттер республикалық бюджеттен
24 809
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
24 809
Абай аудандық мәслихатының
50 сессиясының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 50/541 шешіміне
5 қосымша
Аудан бюджетін орындау кезіңінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың 2016 жылғы тізімі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Білім