О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 193 "Об утверждении регламента Казалинского районного маслихата"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30 июня 2015 года № 321. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 16 июля 2015 года № 5059. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 августа 2016 года № 48
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26.08.2016 № 48 (вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию).
В соответствии c Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актов" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат Казалинского района РЕШИЛ:
Внести в решение Казалинского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 193 "Об утверждении регламента Казалинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4644, опубликовано в районной газете "Тұран-Қазалы" от 14 мая 2014 года № 37-38) следующее изменение:
в регламенте Казалинского районного маслихата, утвержденного указанным решением, текст пункта 7 на государственном языке изложить в следующей редакции, текст на русском языке оставить без изменений:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель XХХХVІ сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н. Алмагамбетов Т. Борикулаков

"Қазалы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 321 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 16 шілдеде № 5059 болып тiркелдi. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 48 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 26.08.2016 № 48 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Қазалы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 193 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4644 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тұран-Қазалы" газетінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 37-38 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қазалы аудандық мәслихатының регламентінде мемлекеттік тілдегі нұсқасының 7 тармағы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi".
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
ХХХХVІ сессиясының төрағасы хатшысы
Н. Алмагамбетов Т. Бөріқұлақов