О внесении изменений и дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03 декабря 2015 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 декабря 2015 года № 5254. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4840, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 28 января 2015 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 160 082 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 327 901 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 549 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 174 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 814 458 тысяч тенге;
2) затраты – 5 204 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 201 225 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 240 813 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 588 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196 693 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
196 693 тысяч тенге;
поступление займов – 240 813 тысяч тенге;
погашение займов – 44 120 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств-48 966 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
“5-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 02 декабря 2015 года № 266 “О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 14 января 2015 года № 2 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 41-2 “О бюджете района на 2015-2017 годы” с целевых трансфертов выделенных в бюджет района на 2015 год из областного бюджета сокращены 1 763 тысяч тенге.”;

"2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 желтоқсандағы № 48-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 желтоқсанда № 5254 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 41-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4840 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2015 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 160 082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 327 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 549 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 174 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 814 458 мың теңге;
2) шығындар – 5 204 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 201 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 240 813 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 588 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196 693 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –196 693 мың теңге;
қарыздар түсімі–240 813 мың теңге;
қарыздарды өтеу–44 120 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 48 966 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 5-2 тармақпен толықтырылсын:
“5-2. “2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №41-2 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы №2 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы №266 қаулысымен 2015 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттерден 1 763 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;

приложения 1, 5, 6, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель ХLVІIІ сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
БЕКЖАНОВ Б. СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының XLVІIІ сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
Б. БЕКЖАНОВ К. СУЛЕЙМЕНОВ

185872
Государственные услуги общего характера
46439
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
1039
Капитальные расходы государственного органа
420
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
847
Капитальные расходы государственного органа
200
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
8292
Капитальные расходы государственного органа
934
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10998
Капитальные расходы государственного органа
760
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1800
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3153
Освещение улиц населенных пунктов
550
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3223
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
1353
Капитальные расходы государственного органа
350
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5458
Капитальные расходы государственного органа
120
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
942
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
1500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1500
Образование
17024
Капитальные расходы государственного органа
5177
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3612
Общеобразовательное обучение
537
Дополнительное образование для детей
1263
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6435
Социальная помощь и социальное обеспечение
19357
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
4453
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

185872
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
46439
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1039
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
847
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8292
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
934
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10998
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
760
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1800
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3153
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
550
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3223
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1353
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5458
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2000
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
942
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1500
Бiлiм беру
17024
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5177
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3612
Жалпы бiлiм беру
537
Балаларға қосымша бiлiм беру
1263
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
6435
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19357
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4453
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек

118
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1642
Государственные пособия для детей до 18 лет
4500
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6144
Обеспечение занятости населения на местном уровне
2100
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
400
Жилищно-коммунальное хозяйство
3085
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
190
Освещение улиц населенных пунктов
1020
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1200
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
475
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
200
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
26758
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
9060
Поддержка культурно-досуговой работы
3360
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
1500
Функционирование районных (городских) библиотек
3235
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
670
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4811
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
482
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
2801
Капитальные расходы государственного органа
339
Услуги по проведению государственной информационной политики
500
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8942
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1504
Капитальные расходы государственного органа
175
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии и ветеринарного контроля
2856
Капитальные расходы государственного органа
56
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных

118
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1642
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4500
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6144
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
2100
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
400
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
3085
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
190
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1020
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1200
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
475
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
200
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
26758
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
9060
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
3360
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
1500
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
3235
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
670
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4811
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
482
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2801
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
339
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
500
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8942
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1504
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
175
Жергілікті деңгейде ветеринария және ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2856
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
56
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу

2877
Проведение противоэпизоотических мероприятий
974
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1332
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
1332
Прочие
9764
Поддержка предпринимательской деятелности
200
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9564
Обслуживание долга
1383
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
1383
Трансферты
48781
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2701
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
40460
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
3615
Трансферты органом местного самоуправления
2005
Погашение займов
1507
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1507
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “03” декабря 2015 года № 48-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от “ декабря 2014 года № 41-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2015 год, подлежащих к сокращению
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
250709
Государственные услуги общего характера
47880
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32895
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2284
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2623
Создание информационных систем
540
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4203
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
364
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4185
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
786
Оборона
298
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
298
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
992
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
992
Образование
69269
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
383
Общеобразовательное обучение
42524
Дополнительное образование для детей
2884
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
1385
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

2877
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
974
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1332
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1332
Басқалар
9764
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
9564
Борышқа қызмет көрсету
1383
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет
Көрсету
1383
Трансферттер
48781
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
2701
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
40460
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттердi қайтару
3615
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
2005
Қарыздарды өтеу
1507
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1507
2015 жылғы “03” желтоқсандағы № 48-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2014 жылғы “ желтоқсандағы № 41-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті бағдарламаларының қысқартылуға жататын шығындар тізбесі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
250709
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
47880
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32895
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2284
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2623
Ақпараттық жүйелер құру
540
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4203
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
364
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4185
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
786
Қорғаныс
298
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
298
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
992
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
992
Бiлiм беру
69269
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
383
Жалпы бiлiм беру
42524
Балаларға қосымша бiлiм беру
2884
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
1385
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу

219
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
61
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21813
Социальная помощь и социальное обеспечение
8958
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
714
Оказание жилищной помощи
4923
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
96
Государственная адресная социальная помощь
1169
Обеспечение деятельности центров занятости населения
301
Государственные пособия для детей до 18 лет
1135
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
65
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
200
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
355
Жилищно-коммунальное хозяйство
29808
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4715
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
24993
Содержание мест захоронений и погребение безродных
100
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
28875
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
633
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
990
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27252
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3404
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
970
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1460
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
974
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6983
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6983
Прочие

219
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
61
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21813
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8958
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
714
Тұрғын үйге көмек көрсету
4923
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
96
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1169
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
301
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1135
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
65
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
200
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
355
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
29808
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4715
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
24993
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
100
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
28875
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
633
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
990
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27252
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3404
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
970
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1460
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
974
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6983
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6983
Басқалар