Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 30 января 2015 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2015 года № 4875. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14 января 2016 года № 08/1-3/40)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14.01.2016 № 08/1-3/40)

2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 414 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 ақпанда № 4875 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 08/1-3/40 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 14.01.2016 № 08/1-3/40 хатымен).