О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Жанаозен от 22 декабря 2014 года №1040 "Об организации общественных работ на 2015 год"
Постановление акимата города Жанаозен от 05 июня 2015 года № 600. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 июня 2015 года № 2746
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 22 декабря 2014 года № 1040 "Об организации общественных работ на 2015 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2577, опубликовано 8 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
Приложение данного постановления изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Руководителю государственного учреждения "Жанаозенский городской отдел занятости и социальных программ" (Маркашова Б.):
- обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сагинбаева И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Кошмаганбетов Т.
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел занятости
и социальных программ"
Маркашова Б.
05 июня 2015 год.
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел экономики
и финансов"
Джантлеуова Р.
05 июня 2015 год.
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен
от 05 июня 2015 года № 600
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен
от 05 июня 2015 года № 600
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2015 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия
Размеры оплаты труда участников(тенге)
Источ-ники финансирования
Спрос на общественные работы (коли-чество человек)
Предложение на общественные работы (коли-чество человек)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Общественное объединение "Спортивный клуб инвалидов "АЛҒА"
Делопроизводитель, уборщица, курьер, сторож

Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №1040 "2015 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы № 600 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 2746 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы", "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 1040 "2015 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2577 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Б.Маркашова):
- осы қаулының Маңғыстау облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары И.Сағынбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы Т. Көшмағанбетов
"КЕЛІСІЛГЕН":
"Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Маркашова
05 маусым 2015 жыл.
"Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р. Джантлеуова
05 маусым 2015 жыл.
2015 жылғы 05 маусым № 600
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылғы 05 маусым № 600
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері (теңге)
Қаржыландыру көздері
Қоғам
дық жұмыс
тарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстар
ға ұсыныс
(адам саны)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
"АЛҒА" мүгедектер спорт клубы" қоғамдық бірлестігі
Іс-жүргізуші, еден жуушы, хат тасушы, күзетші

Сбор, регистрация и подшивка до 250 документов месяц, уборка помещений до 100 кв.м. доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
8
8
60
Управление комитета по правовой статистике и специальным учетам генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Мангистауской области
Курьер
Доставка до 150 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
1
1
61
Жанаозенское отделение земельного кадастра Мангистауского филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Агентства РК по управлению земельными ресурсами
Помощник
специалиста
Сбор и регистрация до 300 документов в месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
7
7
62
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Жанаозен Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Агент
Разноска до 1000 уведомлений в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
20
20
63
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям города Жанаозен Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным-ситуациям Республики Казахстан"
Уборщица, делопроизводитель,
Доставка до 100 документации в месяц, уборка помещений до 500 кв.м. и уборка территории до 1000 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
4
4
64
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области (города Актау) Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" пожарная часть № 7
уборщица
уборка помещений до 500 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
2
2
65
"Жанаозенское управление Департамента Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области"
Дворник
Уборка территории до 500 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
1
1
66
Республиканское государственное учреждение "Жанаозенское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Мангистауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Курьер, уборщица
Доставка до 150 документации в месяц, уборка помещений до 500 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
5
5
67
Жанаозенский региональный филиал Акционерного общества "Народный сберегательный банк Казахстан"
Помощник
специалиста
Сбор и регистрация до 300 документов в месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
10
10
68
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кызылсай"
Помощник
специалиста
Сбор и регистрация до 250 документов месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
22
22
69
Жанаозенский филиал общественного объединения "Мангистауское областное общество инвалидов"
Курьер, помощник
специалиста, уборщица, дворник, массажист

Айына 250-ге дейін құжаттарды жинау, тіркеу және тігу, 100 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту, айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
8
8
60.
Қазақстан Республикасы бас прокуратурасының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы
Хат тасушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
61.
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің "Жер кадастыры ғылыми-өндірістік орталығы" мемлекеттік кәсіпорнының Маңғыстау филиалы Жаңаөзен қалалық жер-кадастрлық бөлімшесі
Маманның көмекшісі
Айына 300 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
7
7
62.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңаөзен қаласының Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Агент
Айына 1000-ға дейін ескертпелерді тарату
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
20
20
63.
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының төтенше жағдайлар департаментінің Жаңаөзен қаласының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-жүргізуші, еден жуушы
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу, 500 ш.м.-ге дейін үй-жайларды және 1000 ш.м.-ге дейін аумақты тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
4
4
64.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Маңғыстау облысы бойынша Төтенше жағдайлар департаментінің Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі (Ақтау қаласы)" мемлекеттік мекемесінің № 7 өрт сөндіру бөлімі
Еден жуушы
500 ш.м.-ге дейінгі үй-жайларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
65.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" Жаңаөзен қалалық басқармасы
Аула тазалаушы
500 ш.м.-ге дейін аумақты тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
66.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Жаңаөзен қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы, еден жуушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу, 500 ш.м.–ге дейін үй-жайларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
5
5
67.
"Қазақстан Халық жинақ банкі" акционерлік қоғамының Жаңаөзен өңірлік филиалы
Маманның көмекшісі
Айына 300 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
68.
"Қызылсай селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі
Айына 250 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
22
22
69.
"Маңғыстау облыстық мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Жаңаөзен филиалы
Хат тасушы, маманның көмекшісі,еден жуушы, аула сыпырушы, уқалаушы

Доставка до 100 документации в месяц, уборка помещений до 500 кв.м. и уборка территории до 1000 кв.м., до 100 чел. в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
6
6
70
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская станция скорой и неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области
Садовник, дворник, сторож
Озеленение, уборка территории до 500 кв.м., охрана помещения
2,0 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
5
5
71
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанаозенская центральная городская больница" Управление здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области
Дворник, гладильщик белья
Уборка территории до 1000 кв.м. и помещений до 500 кв.м.,
глажка белья до 200 кг в месяц
2,0 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
9
9
курьер
доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
1
1
72
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско- юношеская спортивная школа № 2 города Жанаозен" Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области"
Курьер
Доставка до 150 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
1
1
Уборщица, рабочий
Уборка территории до 1000 кв.м. и уборка помещений до 500 кв.м. озеленение
2,0 размер минимальной месячной заработной платы
5
5
73
Государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной системы по Мангистауской области служба Пробации города Жанаозен"
Помощник инспектора, уборщица
Сбор и регистрация до 250 документов, разноска до 300 уведомлений и повесток в месяц, уборка помещений до 500 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
10
10
74
Жанаозенский отдел Мангистауского филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения"
Помощник
специалиста, курьер, дворник, уборщица
Сбор и регистрация до 300 документов в месяц, сдача дел в архив, уборка помещений до 500 кв.м.
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
7
7
75
Государственное учреждение "Реабилитационный центр" Управления образования Мангистауской области
Курьер
Доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
2
2
76
Государственное учреждение "Мангистауское областное управление внутренних дел города Жанаозен"
Помощник участкового инспектора
10 учасковых пунктов полиции, уборка до 500 кв.м. помещений

Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу, 500 ш.м.-ге дейін үй-жайларды және 1000 ш.м.-ге дейін аумақты тазарту, 100 адамға деін айына
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
6
6
70.
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жедел және шұғыл медициналық жәрдем станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Бағбан, аула тазалаушы,
күзетші
Көкалдандыру, 500 ш.м.-ге дейін аулаларды тазарту, үй жайларды күзету
Ең төменгі айлық жалақының 2,0 мөлшері
Жергілікті бюджет
5
5
71.
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Жаңаөзен қалалық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аула сыпырушы,
кір үтіктеуші
1000 ш.м.-ге аумақты және 500 ш.м.-ге дейінгі үй-жайларды тазарту,
200 кг-ға дейін кірді үтіктеу
Ең төменгі айлық жалақының 2,0 мөлшері
Жергілікті бюджет
9
9
хат тасушы
айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
1
1
72.
"Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының
"№ 2 Жаңаөзен қаласының балалар- жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
Еден жуушы, жұмысшы
1000 ш.м.-ге аумақты және 500 ш.м.-ге дейінгі үй-жайларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 2,0 мөлшері
5
5
73.
"Маңғыстау облысы бойынша қылмыстық атқару жүйесі департаментінің Жаңаөзен қалалық Пробация қызметі" мемлекеттік мекемесі
Инспектор көмекшісі, еден жуушы
Айына 250-ге дейін құжаттарды жинау және тіркеу, 300 ескертпелерді және шақыру қағаздарды тарату, 500 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
74.
Маңғыстау облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Жаңаөзен қалалық бөлімі
Маманның көмекшісі, хат тасушы,
аула сыпырушы,
еден жуушы
Айына 300 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру, 500 ш.м.- ге дейін үй-жайларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
7
7
75.
Маңғыстау облысы білім басқармасының "Оңалту орталығы" мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
76.
"Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Учаскелік инспектордың көмекшісі
10 учаскелік полиция пункттері, 500 ш.м.-ге дейінгі үй-жайларды тазарту

2,0 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
42
42
77
Государственное учреждение "Региональная психологическая-медицинская педагогическая консультация" Управления образования Мангистауской области
Курьер
Доставка до 200 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
2
2
78
Государственное учреждение "Жанаозенская специальная (коррекционная) школа-сад для детей с умственной отсталостью и задержкой психического развития Управления образования Мангистауской области
Курьер
Доставка до 150 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
1
1
79
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Мангистауской области
Курьер
Доставка до 150 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
2
2
80
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы" Управления образования Мангистауской области
Курьер
Доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
1
1
81
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско- юношеская спортивная школа № 1 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области"
Курьер
Доставка до 100 документации в месяц
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
2
2
82
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенская городская детская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
Курьер
Сбор и регистрация до 250 документов месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный
бюджет
2
2
Уборщица, подсобный рабочий
Уборка территории до 1000 кв.м. и помещений до 500 кв.м. помощник работников
2,0 размер минимальной месячной заработной платы
9
9
83
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жанаозенская городская поликлиника № 2" Управления здравоохранения Мангистауской области"
Курьер,
секретарь
Сбор и регистрация до 250 документов месяц, сдача дел в архив
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
3
3
Подсобный рабочий, уборщица, оператор компьютера
Уборка территории до 1000 кв.м. и помещений до 500 кв.м. регистрация до 250 документов месяц
2,0 размер минимальной месячной заработной платы
14
14
84
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "№ 1 Жанаозенская городская поликлиника" Управления здравоохранения Мангистауской области"
Курьер
Сбор и регистрация до 250 документов в месяц, сдача дел в архив

Ең төменгі айлық жалақының 2,0 мөлшері
Жергілікті бюджет
42
42
77.
Маңғыстау облысының білім басқармасының "Аймақтық психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация" мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы
Айына 200-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
78.
Маңғыстау облысының білім басқармасының "Жаңаөзен ақыл-есінің қалыпты дамуы жетілмеген және психикалық дамуы тежелген балаларға арналған арнайы (түзету) мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемесі
Хат тасушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
79.
Маңғыстау облысының білім басқармасының "Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы
Айына 150-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
80.
Маңғыстау облысының білім басқармасының "Оразмағанбет Тұрмаганбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
1
1
81.
Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының " Жаңаөзен қаласының № 1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы
Айына 100-ге дейін құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
82.
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен қалалық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы
Айына 250 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
Еден жуушы, жұмысшы
1000 ш.м.-ге аумақты және 500 ш.м.-ге дейінгі үй-жайларды тазарту
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
9
9
83.
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Жаңаөзен қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Хат тасушы, хатшы
Айына 250 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
3
3
Қосалқы жұмысшы, еден жуушы, компьютер операторы
1000 ш.м.-ге дейін аумақты және 500 ш.м.-ге дейін үй-жайларды тазарту, айына 250 құжаттарды тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 2,0 мөлшері
14
14
84.
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының №1 Жаңаөзен қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Хат тасушы
Айына 250 құжаттарды жинау және тіркеу, мұрағатқа істерді тапсыру