О внесении изменений и дополнения в решение Жанаозенского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 02 ноября 2015 года № 44/359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 09 ноября 2015 года № 2860
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахсан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 23 октября 2015 года № 28/422 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2849), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2576, опубликовано в газете «Жанаозен» от 14 января 2015 года № 3) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
«1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 471 412 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 297 051 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 733 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 52 856 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 068 772 тысяч тенге;
2) затраты – 16 574 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 637 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2 637 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 106 095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 095 тысяч тенге.»;
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 43,8 процентов;»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) социальный налог – 43,9 процентов.»;
абзац двадцатый пункта 3 исключить;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 35/283 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 02 қарашадағы № 44/359 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 қарашада № 2860 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 23 қазандағы № 28/422 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2849 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 35/283 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2576 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 3 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 16 471 412 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 297 051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52 733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 52 856 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 068 772 мың теңге;
2) шығындар – 16 574 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 637 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 637 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 106 095 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 095 мың теңге.»;
2 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 43,8 пайыз;»;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«5) әлеуметтік салық – 43,9 пайыз.»;
3 тармақтың жиырмасыншы абзацы алынып тасталсын;

дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
«3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет».
4. Настоящее решение вводиться в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Битиков У
Секретарь городского
маслихата                               Мынбай С
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел экономики и
финансов»
Джантлеуова Р.

келесі мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
«3.2. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға.
Көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Ғ.Байжанов).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ө.Битиков
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р. Джантлеуова

19 606
003
Капитальные расходы государственного органа
450
122
Аппарат акима района (города областного значения)
138 670
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
132 370
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 300
Аппарат акима села Тенге
32 083
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 083
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 615
022
Капитальные расходы государственного органа
468
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 000
Аппарат акима села Кызылсай
36 829
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36 829
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 925
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 904
Аппарат акима села Рахат
24 534
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 534
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 534
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 763
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
5 735
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 028
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 027
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
5 027
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 641
001
003
010
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
29 125
3 157
2 359
015
Капитальные расходы государственного органа
1 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
32 103
040
Развитие объектов государственных органов

19 606
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
138 670
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
132 370
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 300
Теңге ауылы әкімінің аппараты
32 083
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 083
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 615
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
468
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 000
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
36 829
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 829
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 925
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 904
Рахат ауылы әкімінің аппараты
24 534
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 534
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 534
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 763
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 735
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 028
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 027
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 027
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 641
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 125
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 157
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 359
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
32 103
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту