Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности
Решение маслихата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 августа 2015 года № 5850. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 17 февраля 2016 года № 502
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 17.02.2016 № 502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств областного бюджета.
2. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Костанайской области:
решение маслихата Костанайской области от 12 января 2009 года № 158 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3668, опубликовано 18 февраля 2009 года в газете "Қостанай таңы");
решение маслихата Костанайской области от 9 октября 2013 года № 201 "О внесении изменений в решение маслихата от 12 января 2009 года № 158 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4247, опубликовано 23 октября 2013 года в газете "Костанайские новости").

Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкаларды белгiлеу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 422 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 тамызда № 5850 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 502 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы мәслихатының 17.02.2016 № 502 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексiнiң 238-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық бюджет қаражаты есебiнен азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсін.
2. Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешiмдерi күшi жойылды деп танылсын:
Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 158 "Ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшiлерiне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкаларды белгiлеу туралы" шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3668 тiркелген, 2009 жылғы 18 ақпанда "Қостанай таңы" газетiнде жарияланған);
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 201 "Мәслихаттың 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 158 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт азаматтық қызметшiлерiне жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкаларды белгiлеу туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4247 тiркелген, 2013 жылғы 23 қазанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған).

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Сапарова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Управление образования
акимата Костанайской области"
_____________ А. Турткараева
31.07.2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Управление здравоохранения
акимата Костанайской области"
____________ О. Бекмагамбетов
31.07.2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Управление координации занятости
и социальных программ акимата
Костанайской области"
___________ Е. Жаулыбаев
31.07.2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Управление культуры акимата
Костанайской области"
_____________ Л. Сероус
31.07.2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Управление экономики и
бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_________________ Е. Спанов
31.07.2015 года

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы А. Сапарова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
білім басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Ә. Төртқараева
2015 жылғы 31.07
"Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ О. Бекмағамбетов
2015 жылғы 31.07
"Қостанай облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Е. Жаулыбаев
2015 жылғы 31.07
"Қостанай облысы әкімдігінің
мәдениет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Л. Сероус
2015 жылғы 31.07
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Е. Спанов
2015 жылғы 31.07