О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога и единого земельного налога
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 марта 2015 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 апреля 2015 года № 5520. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 19 января 2016 года № 424
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 19.01.2016 № 424 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Романова
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов

Жер салығы базалық салық ставкаларының түзетулері және бірыңғай жер салығы туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 270 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 5520 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 424 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 19.01.2016 № 424 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабы 1-1 тармағына, 444-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасы жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық ставкалары он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасы жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне бірыңғай жер салығының ставкалары он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Л. Романова
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рахимжанов