О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 апреля 2015 года № 5525. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 367
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 18.01.2016 № 367 (вступает в силу со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
З. Алдажуманова

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 286 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 5525 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 367 шешімімен
Ескерту. Куші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 18.01.2016 № 367 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
З. Алдажұманова