Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 03 июля 2015 года № 193/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 августа 2015 года № 4659. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27 октября 2020 года № 223/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 27.10.2020 № 223/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 22.09.2017 № 285/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственной услуги:
1) "Выдача лицензии на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении";
2) "Выдача международного сертификата технического осмотра";
3) "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 20 мая 2014 года № 172/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3859, опубликовано 24 июля 2014 года в газетах "Сарыарка самалы", "Звезда Прииртышья").
3. Государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информацонно-правовой системе "Әділет".
размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Павлодарской области.

"Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 193/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 тамызда № 4659 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 223/5 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 27.10.2020 № 223/5 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 22.09.2017 № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсететін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жолаушыларды облысаралық, қалааралық, ауданаралық (облысішілік қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия беру";
2) "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру";
3) "Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 172/5 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3859 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 шілдеде "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
3. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында мен "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 3 июля 2015 года № 193/6
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии на право
занятия деятельностью по нерегулярной перевозке
пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном
межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном)
и международном сообщениях, а также регулярной перевозке
пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении"
Сноска. Регламент - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 05.07.2016 N 221/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги осуществляется через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее – портал).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 22.09.2017 № 285/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренных пунктом 10 стандарта государственной услуги "Выдача лицензии на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" утвержденного приказом Министра по инвестициям и развитию № 557 от 30 апреля 2015 года (далее - стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "3" шілде"
№ 193/6 қаулысымен
бекітілді
"Жолаушыларды облысаралық, қалааралық, ауданаралық
(облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес
тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық
қатынаста автобустармен, шағын автобустармен
тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін
лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 05.07.2016 N 221/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. "Жолаушыларды облысаралық, қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтініштерді қабылдау:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) www.egov.kz "электрондық үкімет" www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 22.09.2017 № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету нысаны: электрондық (iшiнара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – жолаушыларды облысаралық, қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру немесе Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 557 бұйрығымен бекітілген "Жолаушыларды облысаралық, қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 10-тармағымен көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызметтін нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления и документов согласно перечню, указанных в пункте 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1) сотрудник услугодателя принимает документы от курьера Государственной корпорации, проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководству услугодателя (в течение 30 минут);
2) руководитель услугодателя рассматривает и передает руководителю структурного подразделения для рассмотрения документов (в течение 30 минут);
3) руководитель структурного подразделения услугодателя определяет ответственного исполнителя и передает для рассмотрения документов (в течение 30 минут);
4) ответственный исполнитель изучает представленные документы и оформляет лицензию, переоформление, дубликат лицензии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта: выдача лицензии – 14 рабочих дней, переоформление лицензии – 2 рабочих дня, выдача дубликата лицензии – 1 рабочий день;
5) руководство услугодателя подписывает лицензию, переоформление лицензии, дубликат лицензии либо мотивированный ответ об отказе (в течение 30 минут);
6) сотрудник услугодателя регистрирует и передает курьеру Государственной корпорации лицензию, переоформление, дубликат лицензии либо мотивированный ответ об отказе (в течение 2 часов).
6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является – лицензия на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник услугодателя;
руководитель услугодателя;
руководитель структурного подразделения услугодателя;
ответственный исполнитель.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Өтініштің және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасының бар болуы мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін және негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсетудің құрамына кіретін әр рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын Мемлекеттік корпорация курьерінен қабылдайды, қабылданған құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді (30 минут ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарайды және құрылымдық бөлімшенің басшысына құжаттарды қарау үшін жібереді (30 минут ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы жауапты орындаушыны анықтайды және құжаттарды қарау үшін жібереді (30 минут ішінде);
4) жауапты орындаушы берілген құжаттарды қарайды және лицензияны, лицензияны қайта ресімдеуді, лицензияның телнұсқасын немесе дәлелді бас тарту жауабын Стандарттың 10 тармағымен қарастырылған негізі бойынша: лицензияны беру – 14 жұмыс күні ішінде, лицензияны қайта ресімдеу – 2 жұмыс күні ішінде, лицензияның телнұсқасы – 1 жұмыс күні ішінде ресімдейді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы лицензияға, лицензияны қайта ресімдеуге, лицензияның телнұсқасына немесе лицензия беруден, қайта ресімдеуден, лицензияның телнұсқасын беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды (30 минут ішінде);
6) көрсетілетін қызметті беруішінің қызметкері лицензияны, лицензияны қайта ресімдеуді, лицензияның телнұсқасын немесе лицензия беруден, қайта ресімдеуден, лицензияның телнұсқасын беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапты тіркейді және Мемлекеттік корпорация курьеріне жібереді (2 сағат ішінде).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – жолаушыларды облысаралық, қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлернің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
жауапты орындаушы.

8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры на выдачу лицензии, переоформление лицензии, выдачу дубликата лицензии приведены в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией и (или) иными услугодателями, а также
порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
услугополучатель подает заявление согласно приложениям 1 и 2 стандарта с приложением перечня документов, указанных в пункте 9 стандарта через Государственную корпорацию.
Работник Государственной корпорации принимает заявление услугополучателя при наличии у него полного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта в течение 15 минут и производит регистрацию заявления и иных документов услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги и направляет услугодателю в форме электронных копий документов посредством информационной системы, удостоверенных электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) работника Государственной корпорации;
В случае представления услугополучателем н6еполного пакета документов работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления.
Сроки оказания государственной услуги, с момента сдачи документов в Государственную корпорацию:
Выдача лицензии – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней;
Переоформление лицензии – в течение 3 (трех) рабочих дней;
Выдача дубликата лицензии – в течение 2 (двух) рабочих дней.
10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) действие 1 - принятие и проведение регистрации полученных документов и передача на рассмотрение руководству услугодателя;
2) действие 2 - рассмотрение и передача структурному подразделению для рассмотрения документов;
3) действие 3 - определение ответственного исполнителя и передача документов для рассмотрения;
4) действие 4 - осуществление проверки полноты документов и подготовка лицензии, переоформление лицензии, дубликата лицензии либо мотивированного ответа об отказе;
5) действие 5 - подписание лицензии, переоформление лицензии, дубликата лицензии либо мотивированного ответа об отказе;
6) действие 6 – регистрация и выдача лицензии, переоформление лицензии, дубликата лицензии, либо мотивированного ответа об отказе.
Выдача готового результата государственной услуги услугополучателю работником Государственной корпорации составляет – 15 минут.

8. Лицензияны қайта ресімдеуге, лицензияның телнұсқасын беруге әрбір рәсімнің ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік
корпорациямен және (немесе) басқа да көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік корпорация және (немесе) басқа да көрсетілетін қызметті алушыларға жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеу ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың, тізбесін қоса бере отырып, Мемлекеттік корпорация арқылы өтініш береді.
Мемлекеттік корпорация қызметкері 15 – минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтініші мен мемлекеттік қызметті көрсетуге қажетті өзге де құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушіге Мемлекеттік корпорация қызметкерінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы құжаттардың көшірмесін ақпараттық жүйе арқылы жолдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмi көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
лицензияны беру – 15 (он бес) жұмыс күні ішінде;
лицензияны қайта ресімдеу – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
лицензияның телнұсқасын беру – 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
10. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу процесін сипаттау, оның ұзақтығы:
1) 1-іс-қимыл – алынған құжаттарды қабылдау, тіркеуден өткізу және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу;
2) 2-іс-қимыл – қарау және құжаттарды қарау үшін құрылымдық бөлімшеге жіберу;
3) 3-іс-қимыл – жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды қарауға жіберу;
4) 4-іс-қимыл – құжаттардың толықтығын тексеру, лицензияны, лицензияның телнұсқасын дайындау, лицензияны қайта ресімдеу немесе лицензияны беруден, лицензияны қайта ресімдеуден, лицензияның телнұсқасын беруден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындау;
5) 5-іс-қимыл – лицензияға, лицензияны қайта ресімдеуге, лицензияның телнұсқасына немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою;
6) 6-іс-қимыл – лицензияны, лицензияны қайта ресімдеуді, лицензияның телнұсқасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру.
Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушы жүгінген сәттен бастап көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру – 15 минут.

11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через портал:
при подаче электронного запроса через портал в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги;
1) действие 1 - принятие и проведение регистрации полученных документов и передача на рассмотрение руководству услугодателя;
2) действие 2 - рассмотрение и передача структурному подразделению для рассмотрения документов;
3) действие 3 - определение ответственного исполнителя и передача документов для рассмотрения;
4) действие 4 - осуществление проверки полноты документов и подготовка лицензии, переоформление лицензии, дубликата лицензии либо мотивированного ответа об отказе;
5) действие 5 - подписание лицензии, переоформление лицензии, дубликата лицензии, либо мотивированного ответа об отказе;
6) действие 6 - регистрация и выдача лицензии, переоформление лицензии, дубликата лицензии либо мотивированного ответа об отказе.
Выдача результата оказания государственной услуги направляется услугодателем услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Срок оказания государственной услуги при обращении услугополучателя на портал:
Выдача лицензии – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней;
Переоформление лицензии – в течение 3 (трех) рабочих дней;
Выдача дубликата лицензии – в течение 2 (двух) рабочих дней.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем через портал приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействии структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорпцией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на право
занятия деятельностью по
нерегулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
междугородном межобластном,
межрайонном (междугородном
внутриобластном) и
международном сообщениях, а
также регулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
международном сообщении"
Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
а) выдача лицензии
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник услугодателя
Руководство услугодателя
Руководитель структурного подразделения услугодателя
Ответственный исполнитель
Руководство услугодателя
Сотрудник услугодателя
3
Наименование действия и его описание
Принятие и проведение регистрации документов
Рассмотрение и передача
Определение ответственного исполнителя и передача документов
Осуществление проверки полноты документов и подготовка лицензии либо мотивированного ответа об отказе
Подписание лицензии, либо мотивированный ответ об отказе
Регистрация и выдача лицензии либо мотивированный ответ об отказе в выдаче лицензии
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача на рассмотрение руководству услугодателя
Резолюция
Резолюция
Лицензия либо мотивированный ответ об отказе
Лицензия, либо мотивированный ответ об отказе
Выдача результата оказания государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
30 минут
14 рабочих дней
30 минут
2 часа
15 рабочих дней
б) переоформление лицензии
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник услугодателя
Руководство услугодателя
Руководитель структурного подразделения услугодателя
Ответственный исполнитель
Руководство услугодателя
Сотрудник услугодателя
3
Наименование действия и его описание
Принятие и проведение регистрации документов
Рассмотрение и передача
Определение ответственного исполнителя и передача документов
Осуществление проверки полноты документов и подготовка переоформления лицензии либо мотивированного ответа об отказе
Подписание переоформленной лицензии либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация и выдача переоформления лицензии либо мотивированного ответа об отказе в переоформлении лицензии
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача на рассмотрение руководству услугодателя
Резолюция
Резолюция
Переоформление лицензии, либо мотивированного ответа об отказе
Переоформление лицензии, либо мотивированный ответ об отказе
Выдача результата оказания государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
30 минут
2 рабочих дня
30 минут
2 часа
3 рабочих дня
в) выдача дубликата лицензии
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник услугодателя
Руководство услугодателя
Руководитель структурного подразделения услугодателя
Ответственный исполнитель
Руководство услугодателя
Сотрудник услугодателя
3
Наименование действия и его описание
Принятие и проведение регистрации документов
Рассмотрение и передача
Определение ответственного исполнителя и передача документов
Осуществление проверки полноты документов и подготовка дубликата лицензии либо мотивированного ответа об отказе
Подписание дубликата лицензии либо мотивированный ответ об отказе
Регистрация и выдача дубликата лицензии, либо мотивированный ответ об отказе в выдаче дубликата лицензии
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача на рассмотрение руководству услугодателя
Резолюция
Резолюция
Дубликат лицензии либо проект мотивированного ответа об отказе
Дубликат лицензии, либо мотивированный ответ об отказе
Выдача результата оказания государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
30 минут
1 рабочий день
30 минут
2 часа
2 рабочих дня
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на право
занятия деятельностью по
нерегулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
междугородном межобластном,
межрайонном (междугородном
внутриобластном) и
международном сообщениях, а
также регулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
международном сообщении"
Диаграмма функционального взаимодействия
информационных систем через портал
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на право
занятия деятельностью по
нерегулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
междугородном межобластном,
межрайонном (междугородном
внутриобластном) и
международном сообщениях, а
также регулярной перевозке
пассажиров автобусами,
микроавтобусами в
международном сообщении"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача лицензии на право занятия деятельностью
по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном) и международном сообщениях,
а также регулярной перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в международном сообщении"
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 3 июля 2015 года № 193/6
Регламент государственной услуги "Выдача
международного сертификата технического осмотра"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Павлодарской области от 05.07.2016 N 221/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 3 июля 2015 года № 193/6
Регламент государственной услуги
"Выдача удостоверений на право управления
самоходными маломерными судами"
Сноска. Регламент - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 05.07.2016 N 221/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

11. Мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті алушы мен көрсетілетін қызметті беруші арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
электрондық сұрауды портал арқылы берген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрауды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі;
1) 1-іс-қимыл – алынған құжаттарды қабылдау, тіркеуден өткізу және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу;
2) 2-іс-қимыл – қарау және құжаттарды қарау үшін құрылымдық бөлімшеге жіберу;
3) 3-іс-қимыл – жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды қарауға жіберу;
4) 4-іс-қимыл – құжаттардың толықтығын тексеру, лицензияны, лицензияның телнұсқасын, лицензияны қайта ресімдеуді дайындау немесе бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындау;
5) 5-іс-қимыл – лицензияға, лицензияны қайта ресімдеуге, лицензияның телнұсқасына немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою;
6) 6-іс-қимыл – лицензияны беру және тіркеу, лицензияны, лицензияның телнұсқаларын қайта ресімдеу немесе бас тарту туралы дәлелді жауап беру.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі.
Мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмi көрсетілетін қызметті алушы порталға жүгінген кезде:
лицензияны беру – 15 (он бес) жұмыс күні ішінде;
лицензияны қайта ресімдеу – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
лицензияның телнұсқасын беру – 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Жолаушыларды облысаралық,
қалааралық, ауданаралық
(облысiшiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын
автобустармен тұрақты емес
тасымалдау, сондай-ақ
жолаушыларды халықаралық
қатынаста автобустармен,
шағын автобустармен тұрақты
тасымалдау қызметімен
айналысу үшін лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
а) лицензияны беру
Процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің
қызметкері
3
Іс-қимылдың атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Қарау және жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды беру
Құжаттарды тексеру және лицензияны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Лицензияға немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Лицензияны немесе лицензияны беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу
Бұрыштама
Бұрыштама
Лицензия немесе дәлелді бас тарту туралы жауап жобасы
Лицензия немесе дәлелді бас тарту туралы жауап
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
5
Орындау мерзімдері
30 минут
30 минут
30 минут
14 жұмыс күні
30 минут
2 сағат
15 жұмыс күні
б) лицензияны қайта ресімдеу
Процестің іс-қимылы
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының)
1
2
3
4
5
6
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Іс-қимылдың атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Қарау және жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды беру
Құжаттарды тексеру және лицензияны қайта ресімдеу немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Лицензияны қайта ресімдеу немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Лицензияны қайта ресімдеу немесе лицензияны қайта ресімдеуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру және тіркеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу
Бұрыштама
Бұрыштама
Лицензияны қайта ресімдеу немесе дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасы
Лицензияны қайта ресімдеу немесе дәлелді бас тарту туралы жауап
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
30 минут
30 минут
30 минут
2 жұмыс күні
30 минут
2 сағат
3 жұмыс күні
в) лицензияның телнұсқасын беру
Процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
3
Іс-қимылдың атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Қарау және жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды беру
Құжаттардың толықтығын тексеру, лицензияның телнұсқасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Лицензияның телнұсқасына немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Лицензияның телнұсқасын немесе лицензияның телнұсқасын беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу жән беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу
Бұрыштама
Бұрыштама
Лицензияның телнұсқасы немесе дәлелді бас тарту туралы жауап
Лицензияның телнұсқасы немесе дәлелді бас тарту туралы жауап
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру
5
Орындау мерзімдері
30 минут
30 минут
30 минут
1 жұмыс күні
30 минут
2 сағат
2 жұмыс күні
"Жолаушыларды облысаралық,
қалааралық, ауданаралық
(облысiшiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын
автобустармен тұрақты емес
тасымалдау, сондай-ақ
жолаушыларды халықаралық
қатынаста автобустармен,
шағын автобустармен тұрақты
тасымалдау қызметімен
айналысу үшін лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
"Жолаушыларды облысаралық,
қалааралық, ауданаралық
(облысiшiлiк қалааралық)
және халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын
автобустармен тұрақты емес
тасымалдау, сондай-ақ
жолаушыларды халықаралық
қатынаста автобустармен,
шағын автобустармен тұрақты
тасымалдау қызметімен
айналысу үшін лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Жолаушыларды облысаралық, қалааралық, ауданаралық
(облысiшiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста
автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес
тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық
қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты
тасымалдау қызметімен айналысу үшін лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процесінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "3" шілде"
№ 193/6 қаулысымен
бекітілді
"Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 05.07.2016 N 221/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "3" шілде"
№ 193/6 қаулысымен
бекітілді
"Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу
құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 05.07.2016 N 221/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги осуществляется через:
1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 22.09.2017 № 285/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – удостоверение на право управления самоходным маломерным судном, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в бумажном виде.
В случае обращения через портал услугополучателю в "личный кабинет" направляется уведомление с указанием места и даты получения результата государственной услуги.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем заявления и перечня документов, согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами, утвержденного приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 556 "Об утверждении стандартов государственных услуг" (далее - Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящие в состав оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
Выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном:
1) сотрудник услугодателя принимает документы от курьера Государственной корпорации, проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководству услугодателя (в течение 2 часов);
2) руководство услугодателя рассматривает и передает руководителю структурного подразделения для рассмотрения документов (в течение 2 часов);
3) руководитель структурного подразделения услугодателя определяет ответственного исполнителя и передает для рассмотрения документов (в течение 1 рабочего дня);

1. Жалпы ережелер
1. "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі көрсетілетін қызмет беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызметті алуға өтініштерді қабылдау:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 22.09.2017 № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – қағаз түрінде өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлік, өздігінен жүретін шағын көлемді кемені басқару құқығына куәліктің телнұсқасы.
Портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу орны мен күні туралы хабарлама жолданады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 556 бұйрығымен бекітілген "Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көзделген құжаттар тізбесі көрсетілетін қызметті берушінің өтініші мен Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс–қимылды) бастау үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс–қимылдың) құрамы, оның орындалу ұзақтығы:
Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлік беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері Мемлекеттік корпорация курьерінен құжаттарды қабылдап, алынған құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жібереді (2 сағат ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттарды қарап, құрылымдық бөлімшенің басшысына қарауға жібереді (2 сағат ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы жауапты орындаушыны анықтайды және құжаттарды қарауға жібереді (1 жұмыс күні ішінде);

4) ответственный исполнитель изучает представленные документы и оформляет удостоверение на право управления самоходным маломерным судном (в течение 8 рабочих дней);
5) руководство услугодателя подписывает выдачу удостоверения на право управления самоходным маломерным судном (в течение 30 минут);
6) сотрудник услугодателя регистрирует и передает курьеру Государственной корпорации выдачу удостоверения на право управления самоходным маломерным судном (в течение 2 часов).
Выдача дубликата удостоверения на право управления самоходным маломерным судном:
1) сотрудник услугодателя принимает документы от курьера Государственной корпорации, проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководству услугодателя (в течение 1 часа);
2) руководство услугодателя рассматривает и передает руководителю структурного подразделения для рассмотрения документов (в течение 1 часа);
3) руководитель структурного подразделения услугодателя определяет ответственного исполнителя и передает для рассмотрения документов (в течение 1 часа);
4) ответственный исполнитель изучает представленные документы и оформляет дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном (в течение 1 рабочего дня);
5) руководство услугодателя подписывает дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном (в течение 30 минут);
6) сотрудник услугодателя регистрирует и передает курьеру Государственной корпорации выдачу дубликата удостоверения на право управления самоходным маломерным судном (в течение 2 часов).
Выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения:
1) сотрудник услугодателя принимает документы от курьера Государственной корпорации, проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководству услугодателя (в течение 2 часов);
2) руководство услугодателя рассматривает и передает руководителю структурного подразделения для рассмотрения документов (в течение 2 часов);
3) руководитель структурного подразделения услугодателя определяет ответственного исполнителя и передает для рассмотрения документов (в течение 3 часов);
4) ответственный исполнитель изучает представленные документы и оформляет удостоверение на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения (в течение 1 рабочего дня);
5) руководство услугодателя подписывает выдачу удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения (в течение 30 минут);

4) жауапты орындаушы берілген құжаттарды қарайды және өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлікті ресімдейді (8 жұмыс күні ішінде);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлікке қол қояды (30 минут ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлікті тіркейді, Мемлекеттік корпорация курьеріне береді (2 сағат ішінде).
Өздігінен жүретін шағын көлемді кемені жүргізу құқығына куәліктің телнұсқасын беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері Мемлекеттік корпорация курьерінен құжаттарды қабылдап, алынған құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жібереді (1 сағат ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшлығы құжаттарды қарап, құрылымдық бөлімшенің басшысына қарауға жібереді (1 сағат ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы жауапты орындаушыны анықтайды және құжаттарды қарауға жібереді (1 сағат ішінде);
4) жауапты орындаушы берілген құжаттарды қарайды және өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығы куәлігінің телнұсқасын ресімдейді (1 жұмыс күні ішінде);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығы куәлігінің телнұсқасына қол қояды (30 минут ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлік телнұсқасын тіркейді, Мемлекеттік корпорация курьеріне береді (2 сағат ішінде).
Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзімі өткен жағдайда куәлікті беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері Мемлекеттік корпорация курьерінен құжаттарды қабылдап, алынған құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жібереді (2 сағат ішінде);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттарды қарап, құрылымдық бөлімше басшысына құжаттарды қарауға жібереді (2 сағат ішінде);
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімше басшысы жауапты орындаушыны анықтайды және құжаттарды қарауға жібереді (3 сағат ішінде);
4) жауапты орындаушы берілген құжаттарды қарайды және өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзімі өткен жағдайда куәлікті ресімдейді (1 жұмыс күні ішінде);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзімі өткен жағдайда жаңа куәлікке қол қояды (30 минут ішінде);

6) сотрудник услугодателя регистрирует и передает курьеру Государственной корпорации выдачу удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения (в течение 2 часов).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги - удостоверение на право управления самоходным маломерным судном, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в бумажном виде.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель структурного подразделения услугодателя;
4) ответственный исполнитель.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры на выдачу удостоверения на право управления самоходными маломерными судами приведены в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными
услугодателями, а также порядка использования информационных
систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
услугополучатель подает заявление согласно приложениям 1 и 2 Стандарта с приложением перечня документов, указанным в пункте 9 Стандарта через Государственную корпорацию.
Работник Государственной корпорации в течение 15 минут производит регистрацию заявления и иных документов услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги и направляет услугодателю в форме электронных копий документов посредством информационной системы, удостоверенных электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) работника Государственной корпорации;
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта государственной услуги, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе по форме согласно приложению 3 Стандарта.
Работник Государственной корпорации отказывает услугодателю в допуске к сдаче экзаменов по случаям, предусмотренных пунктом 10 Стандарта.

6) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзімі өткен жағдайда дәлелді жауапты тіркейді, Мемлекеттік корпорация курьеріне жібереді (2 сағат ішінде).
6. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – қағаз түріндегі өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлік, өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәліктің телнұсқасы.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелердің, (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
4) жауапты орындаушы.
8. Өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу құқығына куәлік беруге арналған әрбір рәсімнің іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімнің (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен
және (немесе) басқа да көрсетілетін қызметті берушілермен
өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық
жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) басқа да көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы:
көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың тізбесін қоса бере отырып, Мемлекеттік корпорация арқылы өтініш береді.
Мемлекеттік корпорация қызметкері 15 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтініші мен мемлекеттік қызметті көрсетуге қажетті өзге де құжаттарың тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға Мемлекеттік корпорация қызметкерінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы құжаттардың көшірмесін ақпараттық жүйе арқылы жібереді;
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға Стандарттың 10-тармағында қарастырылған жағдай бойынша емтихан тапсыруға жіберуден бас тартады.

10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) действие 1 - принятие и проведение регистрации полученных документов и передача на рассмотрение руководству услугодателя;
2) действие 2 - рассмотрение и передача структурному подразделению для рассмотрения документов;
3) действие 3 - определение ответственного исполнителя и передача документов для рассмотрения;
4) действие 4 - изучает представленные документы и выдает удостоверение на право управления самоходными маломерными судами, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения;
5) действие 5 - подписание выдачи удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения;
6) действие 6 – регистрация и выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения.
Выдача готового результата государственной услуги услугополучателю работником Государственной корпорации составляет – 15 минут.
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственных услуг через портал:
при подаче электронного запроса через портал в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги;
1) действие 1 - принятие и проведение регистрации полученных документов и передача на рассмотрение руководству услугодателя;
2) действие 2 - рассмотрение и передача структурному подразделению для рассмотрения документов;
3) действие 3 - определение ответственного исполнителя и передача документов для рассмотрения;
4) действие 4 - изучает представленные документы и выдает удостоверение на право управления самоходными маломерными судами, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения;

10. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін алу процесіне сипаттау, оның ұзақтығы:
1) 1-іс-қимыл – алынған құжаттарды қабылдау, тіркеуден өткізу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға жіберу;
2) 2-іс-қимыл – қарау және құжаттарды қарау үшін құрылымдық бөлімшеге жіберу;
3) 3-іс-қимыл – жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды қарауға жіберу;
4) 4-іс-қимыл – ұсынылған құжаттарды зерделеу және өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiк, өздігінен жүретін шағын көлемді кемені басқару құқығына куәліктің телнұсқасын беру өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзiмi өткен жағдайда куәлік беріледі;
5) 5-іс-қимыл – өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiк, өздігінен жүретін шағын көлемді кемені басқару құқығына куәліктің телнұсқасын беруге қол қою, өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзiмi өткен жағдайда куәлікті беріледі;
6) 6-іс-қимыл – өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiкті, өздігінен жүретін шағын көлемді кемені басқару құқығына куәліктің телнұсқасын тіркеу және беру, өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзiмi өткен жағдайда куәлік беріледі.
Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі - 15 минут.
11. Мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті алушы мен көрсетілетін қызметті беруші арасындағы рәсімдердің (іс–қимылдардың) реттілігін сипаттау:
электрондық сұрауды портал арқылы берген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілетін қызметтің нәтижесін алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрауды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі;
1) 1-іс-қимыл – құжаттарды қабылдау, тіркеуден өткізу және көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу;
2) 2-іс-қимыл – қарау және құжаттарды қарау үшін құрылымдық бөлімшеге жіберу;
3) 3-іс-қимыл – жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды қарауға жіберу;
4) 4-іс-қимыл – ұсынылған құжаттарды зерделеу және өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiк, өздігінен жүретін шағын көлемді кемені басқару құқығына куәліктің телнұсқасын беру өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзiмi өткен жағдайда куәлік беріледі;

5) действие 5 - подписание выдачи удостоверения на право управления самоходными маломерными судами, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения;
6) действие 6 - регистрация и выдача удостоверения на право управления самоходными маломерными судами, дубликат удостоверения на право управления самоходным маломерным судном, выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения.
Выдача результата оказания государственной услуги направляется услугодателем услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Срок оказания государственной услуги при обращении на портал:
выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном - 10 рабочих дней;
выдача дубликата удостоверения на право управления самоходным маломерным судном - 2 рабочих дня;
выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном в случае истечения срока действия ранее выданного удостоверения - 3 рабочих дня.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем через портал приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

5) 5 іс–қимыл – өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiк, өздігінен жүретін шағын көлемді кемені басқару құқығына куәліктің телнұсқасын беруге қол қою, өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзiмi өткен жағдайда куәлікті беруге қол қою;
6) 6 іс–қимыл – өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiкті, өздігінен жүретін шағын көлемді кемені басқару құқығына куәліктің телнұсқасын тіркеу және беру, өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзiмi өткен жағдайда куәлік беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі.
Порталға жүгінген кезде мемлекеттiк қызметті көрсету мерзiмi:
өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiк беру –10 жұмыс күні;
өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәліктің телнұсқасын беру – 2 жұмыс күні;
өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзiмi өткен жағдайда куәлікті беру – 3 жұмыс күні.
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача удостоверений на
право управления самоходными
маломерными судами"
а) выдача удостоверения на право управления самоходным маломерным судном
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Cотрудник услугодателя
Руководство услугодателя
Руководитель структурного подразделения услугодателя
Ответственный исполнитель
Руководство услугодателя
Сотрудник услугодателя
3
Наименование действия и его описание
Принятие и проведение регистрации документов
Рассмотрение и передача
Определение ответственного исполнителя и передача документов
Изучает представленные документы и подготавливает удостоверение
Подписание удостоверения
Регистрация и выдача удостоверения
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача на рассмотрение руководству услугодателя
Резолюция
Резолюция
Удостоверение
Удостоверение
Выдача результата оказания государственной услуги
5
Сроки исполнения
(в течение 2 часов)
(в течение 2 часов)
(в течение 1 рабочего дня)
(в течение 8 рабочих дней)
(в течение 30 минут)
(в течение 2 часов)
10 рабочих дней
б) выдача дубликата удостоверения на
право управления самоходным маломерным судном
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Cотрудник услугодателя
Руководство услугода еля
Руководитель структурного подразделения услугодателя
Ответственный исполнитель
Руководство услугодателя
Сотрудник услугодателя
3
Наименование действия и его описание
Принятие и проведение регистрации документов
Рассмотрение и передача
Определение ответственного исполнителя и передача документов
изучает представленные документы и подготавливает дубликат удостоверения
Подписание дубликата удостоверения
Регистрация и выдача дубликата удостоверения
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача на рассмотрение руководству услугодателя
Резолюция
Резолюция
Дубликат удостоверения
Дубликат удостоверения
Выдача результата оказания государственной услуги
5
Сроки исполнения
(в течение 1 часа)
(в течение 1 часа)
(в течение 1 часа)
(в течение 1 рабочего дня)
(в течение 30 минут)
(в течение 2 часов)
2 рабочих дня
в) выдача удостоверения на право управления самоходным
маломерным судном в случае истечения срока ранее выданного удостоверения
Действия процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Cотрудник услугодателя
Руководство услугода еля
Руководитель структурного подразделения услугодателя
Ответственный исполнитель
Руководство услугодателя
Сотрудник услугодателя
3
Наименование действия и его описание
Принятие и проведение регистрации документов
Рассмотрение и передача
Определение ответственного исполнителя и передача документов
Изучает представленные документы и подготавливает удостоверение
Подписание удостоверения
Регистрация и выдача удостоверения
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача на рассмотрение руководству услугодателя
Резолюция
Резолюция
Удостоверение
Удостоверение
Выдача результата оказания государственной услуги
5
Сроки исполнения
(в течение 2 часов)
(в течение 2 часов)
(в течение 3 часов)
(в течение 1 рабочего дня
(в течение 30 минут)
(в течение 2 часов)
3 рабочих дня
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача удостоверений на
право управления самоходными
маломерными судами"
Диаграмма функционального взаимодействия
информационных систем через портал
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача удостоверений на
право управления самоходными
маломерными судами"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача
удостоверений на право управления самоходными маломерными судами"
Условные обозначения:

12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың), мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының реттілігін толық сипаттау, сондай–ақ Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимылдың тәртібін және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау осы регламенттің 3-қосымшасына мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Өздігінен жүретін шағын
көлемдi кемелердi жүргізу
құқығына куәлiктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
а) өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi жүргізу құқығына куәлiк беру
Процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
3
Іс-қимылдың атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеуден өткізу
Қарау және жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды беру
Ұсынылған құжаттарды зерделеу, куәлікті дайындау
Куәлікке қол қою
Куәлікті тіркеу және беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу
Бұрыштама
Бұрыштама
Куәлік
Куәлік
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
5
Орындау мерзімдері
(2 сағат ішінде)
(2 сағат ішінде)
(1 жұмыс күні ішінде)
(8 жұмыс күні ішінде)
(30 минут ішінде)
(2 сағат ішінде)
10 жұмыс күні
б) өздігінен жүретін шағын көлемдi кеменi
жүргізу құқығына куәлiктің телнұсқасын беру
Процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
3
Іс-қимылдың атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеуден өткізу
Қарау және жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды беру
Ұсынылған құжаттарды зерделеу, куәліктің телнұсқасын дайындау
Куәліктің телнұсқасына қол қою
Куәліктің телнұсқасын тіркеу және беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу
Бұрыштама
Бұрыштама
Куәлік
Куәліктің телнұсқасы
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
5
Орындау мерзімдері
(1 сағат ішінде)
(1 сағат ішінде)
(1 сағат ішінде)
(1 жұмыс күні ішінде)
(30 минут ішінде)
(2 сағат ішінде)
2 жұмыс күні
в) өздігінен жүретін шағын көлемді кемелерді жүргізу
құқығына бұрын берілген куәліктің жарамдылық мерзімі өткен жағдайда куәлікті беру
Процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшлығы
Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері
3
Іс-қимылдың атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеуден өткізу
Қарау және жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды беру
Ұсынылған құжаттарды зерделеу, куәлікті дайындау
Куәлікке қол қою
Куәлікті тіркеу және беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жіберу
Бұрыштама
Бұрыштама
Куәлік
Куәлік
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
5
Орындау мерзімдері
(2 сағат ішінде)
(2 сағат ішінде)
(3 сағат ішінде)
(1 жұмыс күні ішінде)
(30 минут ішінде)
(2 сағат ішінде)
3 жұмыс күні
"Өздігінен жүретін шағын
көлемдi кемелердi жүргізу
құқығына куәлiктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
"Өздігінен жүретін шағын
көлемдi кемелердi жүргізу
ғына куәлiктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру"
мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: