О внесений изменений и дополнений в постановление акимата города Аксу от 5 мая 2014 года № 334/3 “Об организации общественных работ в городе Аксу”
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 3 июня 2015 года № 432/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июня 2015 года № 4537. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21 апреля 2016 года № 336/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21.04.2016 № 336/4.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 “О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О занятости населения”, акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 5 мая 2014 года № 334/3 “Об организации общественных работ в городе Аксу” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3836, опубликовано в городских газетах “Ақсу жолы” № 43 и “Новый путь” № 43 от 7 июня 2014 года) внести следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 “Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования”:
в графе 2:
в пункте 11 слова “Павлодарский областной филиал Общественного объединения “Республиканское Общество женщин-инвалидов “БИБИ - АНА” заменить словами “Общественное объединение “Павлодарский областной Центр социальной адаптации женщин инвалидов “Мөлдір”;
в пункте 12 слова “Коммунальное государственное учреждение “Центр занятости города Аксу” заменить словами “Государственное учреждение “Центр занятости населения города Аксу Павлодарской области”;
дополнить строкой 15 следующего содержания:
“
15.
Общественное объединение инвалидов “Көмек 2015”
Оказание технической помощи в оформлении документов (для лиц, не имеющих специального образования).
8-часовой рабочий день,
5-дневная рабочая неделя.
Минимальный размер заработной платы
Городской бюджет
”;
в приложении 2 “Спрос и предложение на общественные работы”:
в графе 2:
в пункте 11 слова “Павлодарский областной филиал Общественного объединения “Республиканское Общество женщин-инвалидов “БИБИ - АНА” заменить словами “Общественное объединение “Павлодарский областной Центр социальной адаптации женщин инвалидов “Мөлдір”;
в пункте 12 слова “Коммунальное государственное учреждение “Центр занятости города Аксу” заменить словами “Государственное учреждение “Центр занятости населения города Аксу Павлодарской области”;

Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы “Ақсу қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы” № 334/3 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 432/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 маусымда № 4537 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 336/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 21.04.2016 № 336/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Халықты жұмыспен қамту туралы” Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы “Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы” № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы “Ақсу қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы” № 334/3 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3836 тіркелді, 2014 жылғы 7 маусымдағы № 43 “Ақсу жолы” және “Новый путь” қалалық газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
“Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі” 1-қосымшадағы:
2-бағандағы:
11-тармақта “БИБІ-АНА” Республикалық мүгедек–әйелдер қоғамы” Павлодар облыстық қоғамдық бірлестігі филиалы” деген сөздер “Мөлдір” мүгедек әйелдерді әлеуметтік бейімдеу Павлодар облыстық орталығы” қоғамдық бірлестігі” деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақта “Ақсу қаласының жұмыспен қамту орталығы коммуналдық мемлекеттік мекемесі деген сөздер “Павлодар облысы Ақсу қаласы халықты жұмыспен қамту орталығы” мемлекеттік мекемесі” деген сөздермен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 15-жолмен толықтырылсын:
"
15.
“Көмек 2015” мүгедектердің қоғамдық бірлестігі
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету (арнайы білімі жоқ тұлғалар үшін).
8-сағаттық жұмыс күні,
5-күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгі жалақы мөлшері
Қалалық бюджет
";
"Қоғамдық жұмыстарға сұраныстар мен ұсыныстар” 2–қосымшадағы:
2-бағандағы:
11-тармақта “БИБІ-АНА” Республикалық мүгедек–әйелдер қоғамы” Павлодар облыстық қоғамдық бірлестігі филиалы” деген сөздер “Мөлдір” мүгедек әйелдерді әлеуметтік бейімдеу Павлодар облыстық орталығы” қоғамдық бірлестігі” деген сөздермен ауыстырылсын.
12- тармақта “Ақсу қаласының жұмыспен қамту орталығы” коммуналдық мемлекеттік мекемесі” деген сөздер “Павлодар облысы Ақсу қаласы халықты жұмыспен қамту орталығы” мемлекеттік мекемесі” деген сөздермен ауыстырылсын;

в строке “Итого:” в графах 3, 4 цифры “201” заменить цифрами “203”;
дополнить строкой 15 следующего содержания:
"
15.
Общественное объединение инвалидов “Көмек 2015”
2
2
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу К. Нукенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель общественного
объединения инвалидов
“Көмек 2015” А. Билялов
3 июня 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель общественного объединения
"Павлодарский областной
Центр социальной адаптации
женщин инвалидов "Мөлдір" Н. Багирова
3 июня 2015 года

“Барлығы:” жолындағы 3, 4-бағандарында “201” сандары “203” сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 15–жолмен толықтырылсын:
"
15.
“Көмек 2015” мүгедектердің қоғамдық бірлестігі
2
2
”.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Қ. Нүкенов
"КЕЛІСІЛДІ"
“Көмек 2015” мүгедектердің қоғамдық
бірлестігінің төрағасы А. Билялов
2015 жылғы 3 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мөлдір" мүгедек әйелдерді
әлеуметтік бейімдеу
Павлодар облыстық
орталығы" қоғамдық
бірлестігінің төрағасы Н. Багирова
2015 жылғы 3 маусым