Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Экибастузе
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27 февраля 2015 года № 227/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 марта 2015 года № 4357. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 декабря 2015 года N 24/1-23/1185)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31.12.2015 N 24/1-23/1185).

Екібастұз қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 227/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 4357 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімі өтіп кетуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы N 24/1-23/1185 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімі өтіп кетуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 31.12.2015 N 24/1-23/1185 хатымен).

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Экибастузе согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 27 февраля 2015 года № 227/2
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы на 2015 год в городе Экибастузе

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "27" ақпандағы
№ 227/2 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

от 2 до 6 лет - 5000
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
7801,7
7801,7
от 2 до 6 лет - 4000
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
9131,7
9131,7
от 2 до 6 лет - 7200
30
Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
24508,3
24508,3
от 2 до 6 лет - 5500
31
Коммунальное государственное учреждение "Саргамысская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
15341,7
15341,7
от 2 до 6 лет - 3500
32
Коммунальное государственное учреждение "Торт-Кудукская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
15 (республиканский бюджет)
19188,9
19188,9
от 2 до 6 лет - 7600
33
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
20033,3
20033,3
-
34
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
17725,0
17725,0

2-ден 6 жасқа дейін - 5000
28
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
7801,7
7801,7
2-ден 6 жасқа дейін - 4000
29
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
9131,7
9131,7
2-ден 6 жасқа дейін - 7200
30
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
24508,3
24508,3
2-ден 6 жасқа дейін - 5500
31
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
15341,7
15341,7
2-ден 6 жасқа дейін - 3500
32
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Төрт-Құдық жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
15 (республикалық бюджет)
19188,9
19188,9
2-ден 6 жасқа дейін - 7600
33
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
20033,3
20033,3
-
34
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы білім беретін Шідерті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
17725,0
17725,0