О повышении ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 12 октября 2015 года № 326-5/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 ноября 2015 года № 4781. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 16 февраля 2016 года № 355-5/48 (вводится в действие со дня подписания)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 16.02.2016 № 355-5/48 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в 7 (раз) на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по аграрным вопросам и экологии.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Балтабаев
Секретарь районного маслихата В. Крутиков

Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қазандағы № 326-5/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 қарашада № 4781 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № 355-5/48 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 16.02.2016 № 355-5/48 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесі 7 (жеті) есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железинка аудандық мәслихатының аграрлық мәселелер және экология бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Балтабаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков