О внесении дополнения в постановление акимата города Алматы от 2 июля 2014 года № 3/520 "Об утверждении Регламента акимата города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 23 сентября 2015 года N 3/561. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 20 октября 2015 года N 1213. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11 августа 2016 года № 3/377
Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 11 августа 2016 года № 3/377.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 2 июля 2014 года № 3/520 "Об утверждении Регламента акимата города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1072, опубликованное 2 августа 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее дополнение:
в регламенте акимата города Алматы, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 29 после слов "заместителей акима" дополнить словами "и руководителя аппарата".
2. Аппарату акима города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 2 шілдедегі № 3/520 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 3/561 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қазанда № 1213 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 тамыздағы № 3/377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 11.08.2016 № 3/377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 2 шілдедегі № 3/520 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1072 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 тамызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласы әкімдігінің регламентіндегі:
29 тармақтағы "әкімнің орынбасарларында" сөздерінен кейін "және аппарат басшысында" сөздерімен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы әкімінің аппараты осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
Б. Байбек