Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Жетысуского района города Алматы
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 15 мая 2015 года № 02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 июня 2015 года № 1176. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 05 февраля 2016 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 05.02.2016 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Законом Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 453 "О государственной службе", Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года № 327 "Правила проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих", пунктом 2 Типовой методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2014 года № 86, аким Жетысуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемую Методику ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима Жетысуского района города Алматы, согласно приложения №1.
2. Произвести государственную регистрацию данного нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Аппарату акима Жетысуского района города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы Садвакасову Ж.С.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жетысуского района города Алматы с
Т. Разаков
Вносит:
Руководитель отдела службы управления
персоналом (кадровая служба)
Д. Иманова
Согласовано:
Руководитель аппарата
Ж. Садвакасова
Руководитель
государственно-правового отдела
К. Джунисбеков
Приложение № 1
Утверждена решением акима
Жетысуского района г.Алматы
от 15 мая 2015 г. № 02
Методика
ежегодной оценки деятельности административных
государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима

Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 маусымда № 1176 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2016 жылғы 05 акпандағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 05.02.2016 № 01 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148-ІІ Заңына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы
23 шілдедегі "Мемлекеттік қызмет туралы" № 453 Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы" № 327 Жарлығына, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 86 бұйрығымен бекітілген "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесінің 2 тармағына сәйкес, Алматы қаласы Жетісу ауданының
әкімі ШЕШТІ:
1. № 1 қосымшаға сәйкес, Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесі бекітілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акт Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппараты осы шешімді ресми интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.С. Садвақасоваға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі Т. Разақов
Енгізеді:
Персоналды басқару қызметі
(кадр қызметі) бөлімінің басшысы Д. Иманова
Келісілді:
Аппарат басшысы Ж. Садвақасова
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің басшысы Қ. Жүнісбеков
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің
2015 жылғы 15 мамырдағы
№ 02 шешімінің
№ 1 қосымшасы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі
аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың
ӘДІСТЕМЕСІ

1. Общие положения
1. Ежегодная оценка деятельности служащих (далее – оценка) проводится для определения эффективности и качества их работы.
2. Оценка проводится по истечении каждого года пребывания на государственной службе, не позднее трех месяцев со дня его наступления, но не ранее шести месяцев со дня занятия данной должности.
3. Оценка служащего складывается из:
1) оценки непосредственного руководителя служащего;
2) круговой оценки (оценки подчиненных или коллег служащего).
Непосредственным руководителем служащего является лицо, которому он подчиняется согласно своей должностной инструкции.
Для руководителей исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета, оценка проводится акимом города Алматы, либо по его уполномочию одним из его заместителей.
4. По результатам оценки вырабатываются предложения по устранению недостатков в деятельности служащих, определяются направления их деятельности, требующие улучшения, вырабатываются предложения по карьерному продвижению и стажировке служащих.
5. Получение служащим двух оценок "неудовлетворительно" в течение последних трех лет является основанием для проведения аттестации.
При принятии решения о проведении аттестации не учитываются результаты оценки, которые являлись основанием для проведения предыдущей аттестации.
6. Служащий, получивший оценку "неудовлетворительно", не закрепляется наставником за лицами, впервые принятыми на административные государственные должности.
7. Итоговая оценка служащего утверждается постоянно действующей Комиссией по оценке (далее – Комиссия), которая создается лицом, имеющим право назначения на должности и освобождения от должностей служащих.
8. Комиссия состоит не менее чем из трех членов, в том числе председателя.
9. Результаты голосования определяются большинством голосов членов Комиссии. При равенстве голосов голос председателя комиссии является решающим.
Председателем Комиссии является – руководитель аппарата.
Секретарем Комиссии является сотрудник службы управления персоналом (кадровой службы) (далее – служба управления персоналом). Секретарь Комиссии не принимает участие в голосовании.
В случае, если в состав Комиссии входит непосредственный руководитель служащего, в отношении которого проводится оценка, а также служащие, указанные в подпункте 2) пункта 3 настоящей Методики, они не принимают участия в голосовании и принятии решений по данному служащему.
2. Подготовка к проведению оценки
10. Служба управления персоналом формирует график проведения оценки по согласованию с председателем Комиссии.
Служба управления персоналом уведомляет служащего, подлежащего оценке, а также лиц, указанных в пункта 3 настоящей Методики, о проведении оценки не позднее одного месяца до проведения оценки и направляет им оценочные листы для заполнения.

1. Жалпы ережелер
1. Қызметшілердің қызметін жыл сайынғы бағалау (бұдан әрі - бағалау) олардың жұмыс тиімділігі мен сапасын айқындау үшін жүргізіледі.
2. Бағалау мемлекеттік әкімшілік қызметте болған әрбір жыл өткен сайын, көрсетілген мерзім басталған күннен бастап үш айдан кешіктірілмей, бірақ осы лауазымға орналасқан күннен бастап алты айдан ерте емес мерзімде жүргізіледі.
3.Қызметшілерді бағалау мыналардан:
1) қызметшінің тікелей басшысының бағалауы;
2) айналмалы бағалау (қызметшінің қарамағындағы немесе олардың әріптестерінің бағалауы).
Қызметшінің тікелей басшысы оның лауазымдық нұсқаулығына сәйкес өзі бағынатын тұлға болып табылады.
Жергілікті бюджеттен қаржыланатын атқарушы органдардың басшылары үшін бағалауды Алматы қаласының әкімі немесе оның уәкілеттік беруімен оның орынбасарларының бірі өткізуі мүмкін.
4. Бағалау нәтижелері бойынша қызметшілер қызметіндегі кемшіліктерді жою бойынша ұсыныстар әзірленеді, олардың қызметіндегі жақсартуды қажет ететін бағыттар айқындалады, тағылымдамадан өткізу, ілгерілету бойынша ұсыныстар әзірленеді.
5. Қызметшінің соңғы үш жыл бойы екі "қанағаттанарлықсыз" деген баға алуы, оны аттестаттаудан өткізуге негіз болып табылады.
Аттестаттаудан өткізу туралы шешім қабылдау кезінде алдыңғы аттестаттаудан өткізуге негіз болған бағалау нәтижелері ескерілмейді.
6. "Қанағаттанарлықсыз" деген баға алған қызметші мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш қабылданған тұлғаға тәлімгер ретінде бекітілмейді.
7. Қызметшінің қорытынды бағасын тұрақты жұмыс істейтін Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) бекітеді, оны қызметшіні лауазымға тағайындау және лауазымнан босату құқығы бар адам құрады.
8. Комиссия кемінде үш мүшеден, соның ішінде төрағадан тұрады.
9. Дауыс беру қорытындысы Комиссия мүшелерінің көпшілік дауысымен айқындалады. Дауыс саны тең болған жағдайда, Комиссия төрағасының дауысы шешуші болып табылады.
Комиссия төрағасы болып - аппарат басшысы табылады.
Комиссия хатшысы персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі - персоналды басқару қызметі) қызметкері болып табылады. Комиссия хатшысы дауыс беруге қатыспайды.
Егер Комиссия құрамына оған қатысты бағалау жүргізілетін қызметшінің тікелей басшысы, сондай-ақ осы Әдістеменің 3 тармағы 2) тармақшасында көрсетілген қызметшілер кіретін болса, олар осы қызметшіге қатысты дауыс беруге және шешім қабылдауға қатыспайды.
2. Бағалау жүргізуге дайындық
10. Персоналды басқару қызметі Комиссия төрағасының келісімі бойынша бағалауды өткізу кестесін әзірлейді.
Персоналды басқару қызметі бағалау өткізуге дейін бір айдан кешіктірмей бағаланатын қызметшіге, сондай-ақ осы Әдістеменің
3 тармағында көрсетілген тұлғаларға бағалау жүргізілетіні туралы хабарлайды және оларға толтыру үшін бағалау парағын жібереді.

3. Оценка непосредственного руководителя
11. Непосредственный руководитель заполняет оценочный лист непосредственного руководителя по форме согласно приложению 1 к настоящей Методике в течение трех рабочих дней со дня его получения от службы управления персоналом, ознакамливает служащего с заполненным оценочным листом и направляет заполненный оценочный лист в службу управления персоналом в течение двух рабочих дней.
Ознакомление служащего с заполненным оценочным листом осуществляется в письменной или электронной форме.
Отказ служащего от ознакомления не может служить препятствием для направления документов на заседание Комиссии. В этом случае работником службы управления персоналом и непосредственным руководителем служащего в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
4. Круговая оценка
12. Круговая оценка представляет собой оценки подчиненных служащего, а в случае отсутствия подчиненных – лиц, занимающих должности в структурном подразделении, в котором работает служащий (в случае их наличия).
Перечень таких лиц (не более трех) определяется службой управления персоналом не позднее одного месяца до проведения оценки, исходя из должностных обязанностей и служебных взаимодействий служащего.
13. Лица, указанные в пункте 12 настоящей Методики, заполняют оценочный лист круговой оценки по форме согласно приложению 2 к настоящей Методике.
14. Оценочные листы, заполненные лицами, указанными в пункте 12 настоящей Методики, направляются в службу управления персоналом в течение двух рабочих дней со дня их получения.
15. Служба управления персоналом осуществляет расчет средней оценки лиц, указанных в пункте 12 настоящей Методики.
16. Оценка лицами, указанными в пункте 12 настоящей Методики, осуществляется анонимно.
5. Итоговая оценка служащего
17. Итоговая оценка служащего вычисляется службой управления персоналом не позднее пяти рабочих дней до заседания Комиссии по следующей формуле:
a = b + c
где a – итоговая оценка служащего,
b – оценка непосредственного руководителя,
c – средняя оценка лиц, указанных в пункте 12 настоящей Методики.
18. Итоговая оценка выставляется по следующей шкале:
менее 21 балла – "неудовлетворительно",
от 21 до 33 баллов – "удовлетворительно",
выше 33 баллов – "эффективно".
6. Рассмотрение результатов оценки Комиссией
19. Служба управления персоналом обеспечивает проведение заседания Комиссии по рассмотрению результатов оценки в соответствии с графиком, согласованным с председателем Комиссии.
Служба управления персоналом предоставляет на заседание Комиссии следующие документы:

3. Тікелей басшының бағалауы
11. Тікелей басшы осы Әдістеменің 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша тікелей басшысының бағалау парағын персоналды басқару қызметінен алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде толтырады, қызметшіні толтырылған бағалау парағымен таныстырады және екі жұмыс күні ішінде толтырылған бағалау парағын персоналды басқару қызметіне қайтарады.
Қызметшіні толтырылған бағалау парағымен таныстыру жазбаша немесе электронды нысанда жүргізіледі.
Қызметшінің танысудан бас тартуы құжаттарды Комиссия отырысына жіберуге кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда персоналды басқару қызметінің қызметкері және тікелей басшы танысудан бас тарту туралы еркін нұсқада акт жасайды.
4. Айналмалы бағалау
12. Айналмалы бағалау қызметшінің қарамағындағы адамдардың, ал қарамағындағы адамдар болмаған жағдайда - қызметші жұмыс істейтін құрылымдық бөлімшеде лауазымды атқаратын адамның (олар болған жағдайда) бағалауын білдіреді.
Мұндай адамдардың тізімін (үш адамнан аспайтын) қызметшінің лауазымдық міндеттері және қызметтік өзара әрекеттестігіне қарай персоналды басқару қызметі бағалау жүргізілгенге бір айдан кешіктірмей анықтайды.
13. Осы Әдістеменің 12 тармағында көрсетілген тұлғалар осы Әдістеменің 2-қосымшасына сәйкес нысанда айналмалы бағалау парағын толтырады.
14. Осы Әдістеменің 12 тармағында көрсетілген тұлғалармен толтырылған бағалау парағы оларды алған күннен екі жұмыс күні ішінде персоналды басқару қызметіне жіберіледі.
15. Персоналды басқару қызметі осы Әдістеменің 12 тармағында көрсетілген тұлғалардың орта бағасын есептейді.
16. Осы Әдістеменің 12 тармағында көрсетілген тұлғалармен бағалау жасырын түрде жүргізіледі.
5. Қызметшінің қорытынды бағасы
17. Персоналды басқару қызметі қызметшінің қорытынды бағасын мына формула бойынша Комиссия отырысына дейін бес жұмыс күнінен кешіктірмей есептейді:
а = b + с
мұнда а - қызметшінің қорытынды бағасы,
b - тікелей басшының бағасы,
с - осы Әдістеменің 12 тармағында көрсетілген тұлғалардың орта бағасы.
18. Қорытынды баға мына шкала бойынша қойылады:
21 баллдан төмен - "қанағаттанарлықсыз",
21-ден 33 балға дейін - "қанағаттанарлық",
33 баллдан жоғары - "тиімді".
6. Комиссияның бағалау нәтижелерін қарауы
19. Персоналды басқару қызметі Комиссия төрағасымен келісілген кестеге сәйкес бағалау нәтижелерін қарау бойынша Комиссияның отырысын өткізуді қамтамасыз етеді.
Персоналды басқару қызметі Комиссияның отырысына мына құжаттарды:

1) заполненный оценочный лист непосредственного руководителя;
2) заполненный лист круговой оценки;
3) должностная инструкция служащего;
4) проект протокола заседания Комиссии по форме согласно приложению 3 настоящей Методики.
20. Комиссия рассматривает результаты оценки и принимает одно из следующих решений:
1) утвердить результаты оценки;
2) пересмотреть результаты оценки.
В случае принятия решения о пересмотре результатов оценки Комиссия корректирует оценку с соответствующим пояснением в протоколе в следующих случаях:
1) если эффективность деятельности служащего превышает результат оценки, при этом представляется документальное подтверждение результатов работы служащего;
2) при допущении ошибки службой управления персоналом при расчете результата оценки служащего.
При этом не допускается снижение оценки служащего.
21. Служба управления персоналом ознакамливает служащего с результатами оценки в течение пяти рабочих дней со дня ее завершения.
Ознакомление служащего с результатами оценки осуществляется в письменной или электронной форме.
Отказ служащего от ознакомления не может служить препятствием для внесения результатов оценки в его послужной список. В этом случае работником службы управления персоналом в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
22. Документы, указанные в пункте 19 настоящей Методики, а также подписанный протокол заседания Комиссии хранятся в службе управления персоналом.
7. Обжалование результатов оценки
23. Обжалование решения Комиссии служащим в Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по городу Алматы осуществляется в течение десяти рабочих дней со дня вынесения решения.
24. Агентство по делам государственной службы и противодействию коррупции города Алматы в течение десяти рабочих дней со дня поступления жалобы служащего осуществляет ее рассмотрение и в случаях обнаружения нарушений рекомендует аппарату акима Жетысуского района города Алматы отменить решение Комиссии.
25. Информация о принятом решении представляется аппаратом акима Жетысуского района города Алматы в течение двух недель в агентство по делам государственной службы и противодействию коррупции города Алматы.
Приложение № 1
к Методике административных
государственных служащих корпуса "Б"
аппарата акима Жетысуского района
города Алматы
Оценочный лист руководителя
____________________________________________
Ф.И.О. оцениваемого служащего:_____________________________________
Должность оцениваемого служащего:__________________________________
№ п/п
Критерий
Значение показателя
Оценка (баллы)
Инициативность

1) толтырылған тікелей басшының бағалау парағын;
2) толтырылған айналмалы бағалау парағын;
3) қызметшінің лауазымдық нұсқаулығын;
4) осы Әдістеменің 3 қосымшасына сәйкес нысан бойынша қорытынды баға көрсетілген Комиссия отырысы хаттамасының жобасын тапсырады.
20. Комиссия бағалау нәтижелерін қарастырады және мына шешімдердің бірін шығарады:
1) бағалау нәтижелерін бекітеді;
2) бағалау нәтижелерін қайта қарайды.
Бағалау нәтижелерін қайта қарау туралы шешім қабылдаған жағдайда Комиссия хаттамада тиісті түсіндірмемен келесі жағдайларда бағаны түзетеді:
1) егер қызметшінің қызмет тиімділігі бағалау нәтижесінен көп болса, бұл ретте қызметшінің қызмет нәтижесіне құжаттамалық растау беріледі;
2)қызметшінің бағалау нәтижесін санауда қате жіберілсе.
Бұл ретте қызметшінің бағасын төмендетуге жол берілмейді.
21. Персоналды басқару қызметі бағалау нәтижелерімен ол аяқталған соң бес жұмыс күні ішінде қызметшіні таныстырады.
Қызметшіні бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша немесе электронды нысанда жүргізіледі.
Қызметшінің танысудан бас тартуы бағалау нәтижелерін оның қызметтік тізіміне енгізуге кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда персоналды басқару қызметінің қызметкері танысудан бас тарту туралы еркін нұсқада акт жасайды.
22. Осы Әдістеменің 19 тармағында көрсетілген құжаттар, сондай-ақ комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы персоналды басқару қызметінде сақталады.
7. Бағалау нәтижелеріне шағымдану
23. Комиссия шешіміне қызметшінің Алматы қаласының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі агенттігіне шағымдануы шешім шыққан күннен бастап он жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.
24. Алматы қаласының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі агенттігіне қызметшіден шағым түскен күнінен бастап он жұмыс күні ішінде шағым қарайды және бұзушылықтар анықталған жағдайда, Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратына Комиссия шешімінің күшін жою туралы ұсыныс жасайды.
25. Қабылданған шешім туралы ақпаратты Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппараты екі апта ішінде Алматы қаласының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі агенттігіне береді.
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі
аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
жыл сайынғы бағалау Әдістемесінің
№ 1 қосымшасы
Басшының бағалау парағы
__________________________________________________________________
Бағаланатын қызметкердің аты-жөні: _________________________________
Бағаланатын қызметкердің лауазымы: _________________________________
№ т/б
Өлшемі
Көрсеткіш мәні
Баға
(балл)
1.
Жігерлілік

от 2 до 5
Качество исполнение должностных обязанностей
от 2 до 8
Способность к сотрудничеству
от 2 до 5
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО (сумма всех оценок):
Ознакомлен (а):
Служащий
Ф.И.О._________________________
дата __________________________
подпись _______________________
Непосредственный руководитель
(Ф.И.О.) ______________________
дата __________________________
подпись _______________________
Приложение № 2
к Методике административных
государственных служащих корпуса "Б"
аппарата акима Жетысуского района
города Алматы
Лист круговой оценки
Ф.И.О. оцениваемого служащего: ____________________________________
Должность оцениваемого служащего: _________________________________
№ п/п
Критерий
Значение показателя
Оценка (баллы)
Подчиненный
Умение планировать работу
от 2 до 5
Умение мотивировать к работе
от 2 до 5
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО (сумма всех оценок):
Коллега
Умение работать в команде
от 2 до 5
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
Качество исполнение должностных обязанностей
от 2 до 5
ИТОГО (сумма всех оценок):
Приложение № 3
к Методике административных
государственных служащих корпуса "Б"
аппарата акима Жетысуского района
города Алматы
Протокол заседания Комиссии по оценке
аппарата акима Жетысуского района города Алматы
№ п/п
Ф.И.О.
служащего
Оценка непосредст-
венного руководителя
Круговая оценка
Итого-
вая оценка
Заключение Комиссии:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Проверено:
Секретарь Комиссии:_____________________Дата: ______________
(Ф.И.О., подпись)
Председатель Комиссии:__________________Дата: ______________
(Ф.И.О., подпись)
Член Комиссии:__________________________Дата: ______________
(Ф.И.О., подпись)
Член Комиссии: _________________________Дата: _______________
(Ф.И.О., подпись)

2-ден 5-ке дейін
2.
Лауазымдық міндеттерді атқару сапасы
2-ден 8-ге дейін
3.
Қызмет ету қабілеттілігі
2-ден 5-ке дейін
4.
Қызмет этикасын ұстау
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ (барлық баға саны):
Таныстым:
Қызметкер
(Аты-жөні) _____________________
күні ___________________________
қолы ___________________________
Тікелей басшысы
(Аты-жөні) _____________________
күні ___________________________
қолы ___________________________
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі
аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
жыл сайынғы бағалау Әдістемесінің
№ 2 қосымшасы
Айналым бағасының парағы
Бағаланатын қызметкердің аты-жөні: _________________________________
Бағаланатын қызметкердің лауазымы: _________________________________
№ т/б
Өлшем
Көрсеткіш-
тің маңызы
Баға
(балл)
Бағынушы
1.
Жұмысты жоспарлау икемділігі
2-ден 5-ке дейін
2.
Жұмысқа негізделу икемділігі
2-ден 5-ке дейін
3.
Қызмет этикасын сақтау
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ (барлық баға саны):
Қызметтес
4.
Командада жұмыс істеу икемділігі
2-ден 5-ке дейін
5.
Қызмет этикасын сақтау
2-ден 5-ке дейін
6.
Лауазымдық міндеттерді атқару сапасы
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ (барлық баға саны):
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі
аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
жыл сайынғы бағалау Әдістемесінің
№ 3 қосымшасы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімі аппаратының
бағалау бойынша Комиссия отырысының
ХАТТАМАСЫ
№ т/б
Қызметкерлердің
аты-жөні
Тікелей басшысы-
ның бағасы
Айналма-
лы баға
Қорытын-
ды бағасы
2.
3.
4.
Комиссияның нәтижесі:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Тексерілді:
Комиссия хатшысы: __________________________ Күні: ________________
(аты-жөні, қолы)
Комиссия төрайымы: _________________________ Күні: ________________
(аты-жөні, қолы)
Комиссия мүшесі: __________________________ Күні: _________________
(аты-жөні, қолы)
Комиссия мүшесі: __________________________ Күні: _________________
(аты-жөні, қолы)