Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 августа 2015 года № 3354. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 06 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 6-6) пункта 1-1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 241 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда N 3354 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.01.2016 N 06 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 13-бабы 1-1-тармағы 6-6) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.